PDA

View Full Version : Rezervare nume:)



RaZz0R
13-05-2015, 11:25 PM
GRADUL: Slot
NICK: wGG | SpeeDy / WarGods | DangerBoy
VARSTA: 19
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID MESSENGER: flavyus_alex
EXPERIENTA: cativa ani
TIMP JUCAT: SpeeDy (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) / Danger (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
PERIOADA: cand nu sunt la facultate
MOTIV: nume rezervat
CUNOSTIINTE: amxmodx , harti, photoshop....
PROMOVARE: Reclama (massuri, status, facebook, reclame pe site-uri, afise, etc)
REGULAMENT: da
CULOAREA URSULUI: visinie


Mentiuni: Dupa cum stiu cei care ma cunosc de ceva vreme, de cand am inceput facultatea [octombrie], la camin, nu am putut intra pe sv de clasic din cauza nust carei probleme tehnice ciudat este ca celelalte sv imi mergeau numai sv de clasic nu, am incercat tot ce am putut sa rezolv dar nu am reusit nimic, si... intr-un final, am hotarat sa ma retrag si sa renunt la grad nesperand sa mai pot intra pe sv de la camin. In prezent, de cateva zile/saptamani, Tiger a reusit sa imi rezolve problema si pot sa joc din nou pe sv, nu doar cand ajung acasa. De cand am jucat, am avut neplacuta placere de a vedea pe "unii" care isi schimbau numele in cel al meu, sau foarte asemanatoare, sincer nust care e motivul, nu sunt un jucator stralucit. Oricum, problema este, ca daca ei fac vreo prostie, refuza wcd, nu au wac activ, pe mine pica si nu ar convenii nimanui sa i se intample asta. Probabil nu o sa fiu pe sv 24/7 deoarece, dupa cum stiu unii, ma ocup de 2 sv din comunitate si asta imi limiteaza substantial timpul de joaca, dar cu siguranta imi o sa imi imbunatatesc timpul pe sv.
Imi cer scuze ca am scris aici un intreg roman, dar am vrut sa explic tuturor situatia care am avut-o si pentru care nu am mai intrat pe sv de clasic.
Daca primesc critici sau contra in urma cererii de slot, nu este nici o suparare, nu port pica.
Va urez o zi/seara faina in continuare! :)

TiGaNu^Ion
14-05-2015, 12:16 AM
:pro:

ADRI
14-05-2015, 12:28 AM
si eu PRO

Pepsi
14-05-2015, 08:12 AM
Pro

F0rS3ti
14-05-2015, 09:11 AM
Dupa cum bine stii, si am mai spus, nu tin partea nimanui. Sunt de acord cu gradul de slot, dar nu sunt de acord cu viitoarele avansari in grad! Motivul este foarte simplu : faptul ca ai avut acel ban ciudat nu a fost singurul motiv pentru care ai renuntat la gradul pe care-l aveai, si tu stii bine asta. :stirb:

:pro:

XeLa
14-05-2015, 12:35 PM
Slot acordat !