PDA

View Full Version : Up G|Nico.



G|Nico.
06-05-2015, 09:31 PM
GRADUL: Co-Owner.
NICK: G|Nico.
VARSTA: 21
ID DE STEAM: AndreiaNicoleta
STEAM ID: -
ID MESSENGER: pufuletet@yahoo.com
EXPERIENTA: 1 an
TIMP JUCAT: 1300 h
PERIOADA: Mai tot timpul :))
MOTIV: Il vreau cadou de ziua mea :D +comenzi noi.
CUNOSTIINTE: amxmodx
PROMOVARE: Reclama (massuri, status, facebook, reclame pe site-uri, afise, etc)
REGULAMENT: Da
CULOAREA URSULUI: Cacaniu in dungi cu picatele (21:20)

ADRI
06-05-2015, 09:56 PM
Lasand la o parte motivul tau gradul de Co-Owner dupa cum stii cere Boost sau Donatii + Reclama + Aporturi evidente aduse Comunitatii! daca tu consideri ca le indeplinesti cu mare placere sunt PRO

S|-|r3K
06-05-2015, 10:05 PM
:pro: la bulanoasa.
Oameni ca Nico ne trebuie, nu de aceia care ``dau un telefon`` si fac in asa fel sa iasa cum vor ei.

F0rS3ti
07-05-2015, 10:29 AM
Dupa cum stii si stiu si restul, eu nu fac favoruri nimanui. Chiar daca imi place cum adminezi, chiar prea exagerat cateodata (in sensul bun al cuvantului), nu pot sa fiu sau sa nu fiu de acord cu cererea ta. Si nici un alt slot/admin nu cred ca poate sa-si exprime parerea de PRO sau CONTRA, in afara de Alex. El stie cine a facut donatie sau boost si cat a dat pentru donatie si boost. :*

Adr1aN
07-05-2015, 02:31 PM
Ce sa zic?
Pro sa fie :D

XeLa
07-05-2015, 04:28 PM
Nico stii bine ca nu am nimic cu tine, dar absolut toti cu gradul de co-owner/owner platesc lunar host/boost , cu exceptia lui Tiger care e unul dintre cei mai vechi aici si se ocupa de absolut tot ce inseamna forum,servere,wac,wcd etc.
Plus ca toti cei care fac parte din aceea lista (owner/co-owner) au cel putin o vechime de 4-5 ani aici.
Sper sa ma intelegi si sa nu crezi altceva.Iti promit ca pe viitor dupa ce o sa acumulezi o vechime aici si o sa ne ajuti cu boost/host lunar ca ceilalti,o sa primesti up, dar pana atunci intelege ca nu iti pot acorda inca acest grad.