PDA

View Full Version : Retragere



Tiger
03-05-2015, 10:08 PM
Precum ati vazut in ultimul timp, nu am mai avut timp de cs/csgo sau in general de orice joc. Am atribuit fiecarui server (knife/furien/dr/gg) cate un manager care sa se ocupe de managementul lor, pentru a imi mai elibera niste timp si pentru a se rezolva la timp cereriile depuse pe forum. De asemenea, am pus accent pe cautarea de noi scripteri pentru aceasta comunitate stiind ca va veni o zi in care nu voi mai putea fi activ. Pe langa scripteri, posteri/bloggeri/designeri noi.

Retragerea va fi pe o durata nedeterminata, cel mai probabil permanenta, din anumite circumstante care s-au adunat indealungul timpului (facultate, proiecte, un viitor job etc.). In momentul de fata scopul meu este de a obtine un job cat mai bun. Nu este de prima oara cand vroiam sa ma retrag pentru a-mi aloca mie mai mult timp liber, unii probabil stiti acest lucru, dar de fiecare data am ramas doar datorita unor persoane din aceasta comunitate care merita tot respectul.

Incepand de aceasta saptamana ma mai puteti gasi pe email amx_tiger@yahoo.com (nu messenger) sau pe steam. Voi renunta la contul de facebook, deoarece el nu mai reprezinta o utilitate pentru mine. De cereri si de restul se va ocupa -=Max=- pe care-l puteti gasi fie prin email, fie pe facebook.

F0rS3ti
04-05-2015, 08:45 AM
Cu toate ca nu vrei replay-uri, (ptr ca ai inchis topicul) eu iti urez toate cele bune, sa ai noroc in gasirea unui job care sa-ti satisfaca asteptarile si poate ne mai auzim din cand in cand.