PDA

View Full Version : Cerere Unban



Ovidiu1997
02-05-2015, 02:15 PM
NUME: xFu[N]n
IP: 192.168.1.102
VARSTA: 18
ID DE STEAM: -
DATA: -
ORA: 13:00 presupun
HARTA: De_dust2_moama
ADMIN: WarGods | KGB
MOTIV : Din cauza fratelui meu care a jucat cu alt nume , dar fara wac ...
MARTORI: Nu ii stiu deoarece nu eu personal am luat banul ci pe numele Fratelui meu : "Damy"
DOVEZI: -
MENTIUNI: Imi pare rau pentru toate greselile trecutului , va asigur ca m-am schimbat " Limbajul Vulgar"
=> Vreau sa reintru din nou pe aces sv , deoarece imi place foarte mult Zombie :o3

~TraNda~
02-05-2015, 02:30 PM
Banul stii si tu ca e vechi. S-a mai discutat pe tema asta. Nu stiu de ce vi iar cu aceeasi cerere de unban -.- .

Ovidiu1997
02-05-2015, 02:46 PM
Banul mi-a fost restrictionat pe o perioada nedfeterminata de timp , eu coi continua cu cererile :)) , deoarece imi place mult sv ... , stiu am fost prost , am avut un limbaj neadecvat ... ,scuzati-ma inca odata :(

kyci
02-05-2015, 02:48 PM
Mda.. Daca stai un timp si vi iar cu o cerere de unban , stiind ca precedenta a esuat , probabil spui ca am uitat sa ne vom schimba parerea te inseli. Daca intredevar vrei sa joci din nou pe acesta comunitate va trebuii sa platesti taxa de unban. Probabil te vei intreba cat, asta nu pot sa iti zic eu, ce pot sa iti spune eu sa iei legatura cu Razzor, si sunt sigur ca el te va lamuri. Pt taxa de unban ==>>> CLIC AICI !!! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) <<===

~TraNda~
03-05-2015, 01:35 AM
Razzor a zis ca te anunta cand poti sa revii pe server. Vorbeste cu el.

RaZz0R
07-05-2015, 06:19 PM
Iti scot banul.
DAR! Daca, mai intri fara wac/vorbesti urat/te iei in gura cu lumea/incalci regulamentul nu mai intri pe sv.