PDA

View Full Version : Probleme urgente



Delia ღ❤
01-05-2015, 04:32 PM
1. [Dn]BoBo - trebuie facut ceva cu el. Da in toti playerii / adminii fara nici un motiv. Toata lumea se plange de el

2. Cresterea ratelor de la 100 la maxim 200% .


3. In week-end , cresterea ratelor la 300% ( maxim ) .


4. [F]Danut` - sa inceteze a da kick aiurea playerilor doar pentru ca acestia dau in Rissa.


5.Activitatea staffului este slaba


6.Cateva persoane din staff trebuie schimbate


7. Evolutii noi la arme : Ex: Evantai de 65 -> Evantai de 90 -> Evantai ceresc -> Evantai "X"


8. Evolutii noi la armuri : Ex: Otel -> Posedata -> Armura up pose -> Armura " X "


9. Evolutii noi la accesori : Ex: Lacrima cer -> Up`ul lor -> Evolutie " X "


10.Ox-ul sa se faca : Luni - Miercuri - Vineri - Duminica la ora : " X:X " .


11. Ora Ox-ului sa fie fixa.

Mordecai
01-05-2015, 04:50 PM
1. In primul rand vreau asa poze cu cei care se plang de BoBo.
2. Ratele sunt oricum destul de mari plus ca in weekend sunt 200-250 !
3. Vreau sa vad reclamatii din partea playerilor pe care ma chinui sa ii aduc si le dau kick pentru ca dau ei in Rissa =)) !
4. [F]Danut ,adica eu sunt toata ziua on asa ca activitatea ta e foarte slaba deoarece intri o ora maxim pe joc.
5. Armura beta va fi adaugata in noul update .
6.Ox-ul este in fiecare seara dar in special atunci cand sunt mai multi playeri !

P:S: Activitate + reclama sau sti ce urmeaza .

Delia ღ❤
01-05-2015, 06:14 PM
1. In primul rand vreau asa poze cu cei care se plang de BoBo.
2. Ratele sunt oricum destul de mari plus ca in weekend sunt 200-250 !
3. Vreau sa vad reclamatii din partea playerilor pe care ma chinui sa ii aduc si le dau kick pentru ca dau ei in Rissa =)) !
4. [F]Danut ,adica eu sunt toata ziua on asa ca activitatea ta e foarte slaba deoarece intri o ora maxim pe joc.
5. Armura beta va fi adaugata in noul update .
6.Ox-ul este in fiecare seara dar in special atunci cand sunt mai multi playeri !

P:S: Activitate + reclama sau sti ce urmeaza .


Se vede clar ca nu iti pasa de server. Imi poti scoate [MOD] chiar in aceasta clipa. Bafta !


Se vede clar ca nu iti pasa de server. Imi poti scoate [MOD] chiar in aceasta clipa. Bafta !

Ps: Nu stau 1 ora pe zi on .

Alex`
02-05-2015, 05:17 PM
HOOOO Calma TE ! Subiect Inchis !