PDA

View Full Version : [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie



Nap
27-04-2015, 09:41 PM
Am zis sa intru sa vad ce servere mai sunt in comunitate, eram ferm convins ca nu s-a schimbat nimic, tot admine date la plesneala unor copii batuti in cap.

Nick: Adrian
Admin: SpArTa
Harta: fy_snow
Motiv: "Aim.Papa (banned permanently)"
Parerea mea: Un alt drac din categoria "admin ingamfat suparat ca joaca altu mai bun ca el"
Nu cer unban intrucat am ip dinamic. Dovezi nu oare pt ca nu stie ce-s alea. Eu unul i-as scoate adminul, cert e ca atata timp cat sunt destia pe server in nici un caz nu voi mai intra si sa nu va mirati de ce svr e gol.

Spartani
29-04-2015, 12:24 PM
Adrian nu minti.
Si terog ai grija la lbj.
Stiu sa adminez nu foarte bine da stiu Aveai aim silent ce naiba eram 4 in acelas loc si ne da hs la toti am zis prima data cai bulan da nu mai hs, hs am stat pe tn 5 runde hs la toti da deai iti sarea si tinta terog ceva nu mai minti oameni .Nus dadeam ban de fraier!
Adu dovezi si mai vorbim!
CONTRA

-=dcL=-
29-04-2015, 03:10 PM
SParta,eu zic sa te lasi de jocul asta,nu ai nici cea mai mica cunostinta despre joc.II dai ban asa? Fara martori fara nimic? Fa prietene un demo,fa-i poze(dar la astea nu ti-a dat acces,vina ownerului)
De ce iti zic sa te lasi?
1.vad ca dai banuri degeaba,cel mai grav
2.ai pe server iesiri gen:"codatule",adresate mie,care am wac activ,"ce rau e fara aim","am cod"
2.Schimbi harti cand iti vine tie cheful,ai dat la un momenta dat un vot,total inutil,ma ierau 10 minute din snow,si la vot a iesit sa nu schimbi harta,dar tu cocos,a ischimbat-o
Cel mai bine pentru server ar fi sa ti se scoata !

Spartani
29-04-2015, 03:37 PM
-=dcL=- asa glumesc eu cu tn si cu cei lanti
1.la mana am martori k1ll3r Jack wargods Player geo Andreea. , BlOod

badgyrls
30-04-2015, 09:58 AM
:contra: fara demo sau poze e o banala reclamatie si tu SpArTa trebuie sa ai dovezi ca a avut aim pentru asta meriti -1 grad data viitoare ai grija cum faci ... T.C

Esky
30-04-2015, 04:12 PM
Scuzati-ma ca intervin pe sectiunea aceasta. Mai spartanule ,nu te mai tot oftica pentru reclamatie. Nu ai nici-o dovada pentru banul acela ! Exista amx_ss si wcd ! Nu inteleg cum ai ajuns admin daca nu esti in stare sa folosesti WCD.

Spartani
30-04-2015, 06:05 PM
A refuzat wCD si nam acess la ss

~TraNda~
30-04-2015, 11:42 PM
Scuzati-ma si pe mine ca intervin :D . Adu dovada ca a refuzat wCD , fa-i demo daca nu ai acces la ss. Gaseai alte solutii. Asta sa iti fie invatare de mine de acum incolo sa nu mai dai ban fara dovezi!

kyci
01-05-2015, 01:29 AM
Scuzati-ma ca intervin pe sectiunea aceasta. Mai spartanule ,nu te mai tot oftica pentru reclamatie. Nu ai nici-o dovada pentru banul acela ! Exista amx_ss si wcd ! Nu inteleg cum ai ajuns admin daca nu esti in stare sa folosesti WCD.

Idem...

HeLL#Boy-Razvan
01-05-2015, 08:19 AM
Scuzatima si pe mine ca intervin pe alta sectiune decat cea pe care am grad , dar il cunosc pe Adrian de pe Csfun unde era owner , si daca imi aduc eu bine aminte intra dese ori cu alte nick-uri decat Nap , si a primit de 2-3 ori ban de la admini , aceea crezand ca are cod , deci daca facea acolo admini sa creada asta de ce nu ar face si admini de aici sa creada ca are cod.. te as fi crezut daca aveai macar un demo ceva , dar fara nici o dovada refuz sa cred ca Adrian a jucat cu cod.




1.la mana am martori k1ll3r Jack wargods Player geo Andreea. , BlOod

Cel mai bun martor mi se pare Wargods Player

Nap
02-05-2015, 10:13 AM
A refuzat wCD si nam acess la ss

Cand mi-ai cerut tu WCD? Nu imi pun mintea cu tine dar sa stii ca mincinosii sunt exclusi din societate! As cere sa fii banat pe forum dar sunt prea amuzante raspunsurile si m-au facut sa rad. Spre informarea ta poti cauta cu "search" nick-ul Nap (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si vei vedea toate nick-urile cu care am jucat sau daca am fost prins cu vreun cod. Exista log-uri, se poate verifica orice, cum am mai spus esti un copil ingamfat si n-am nici o pretentie de la tine sau de la ceilalti admini care spun ca eu n-am dovezi :)). Nici macar nu stiti cine trebuie sa aduca dovezile. Si da, Wargods Player poate confirma daca am avut sau nu coduri =))).

PS: Nu fi sucker, pune mana si invata limba romana pana nu e prea tarziu!

bLLue
03-05-2015, 03:14 PM
Adminu' a luat remove !
:locked: