PDA

View Full Version : ban luat degeaba TesT



badgyrls
22-04-2015, 05:53 PM
NUME: TesT (sunt Aim#BoT)
IP: 86.121.1.199
VARSTA: 30 de ani
ID DE STEAM: STEAM_0:0:1339111099
DATA: 22.04.2015
ORA: 17:48
HARTA: zm_blocks
ADMIN: kyci
MOTIV: nustiu m-am trezit cu ban "interzis"
MARTORI: WLady | Mada
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
22-04-2015, 07:41 PM
Ai banuri "fara numar" , primul luat pe gg, nu a aparut nici o cerere de unban de atunci, nici o taxa platita.
Cerere facuta inutila

Alex`
22-04-2015, 07:43 PM
Cu toate ca nu tine de mine , dar avand in vedere ca pe acel Steam ID mai ai banuri active , kici a procedat conform regulamentului , trebuia sa faci cerere unban dupa primul ban nu sa intrii sa joci ! pana una alta sunt CONTRA UNBAN pentru ca desi aveai ban ai intrat !

kyci
22-04-2015, 08:14 PM
Sa nu uitam ca dupa nustiu cate ban-uri, si-a dat la retry de m-am plictisit eu. Martori: Mada si Dcl.

Esky
22-04-2015, 08:33 PM
Eu aș spune să plătească taxa pentru unban !

~TraNda~
22-04-2015, 08:50 PM
Daca nu vrea sa plateasca TAXA UNBAN l-as ruga pe Razzor, sa il adauge la Hash ban!

badgyrls
22-04-2015, 09:35 PM
frate joc de ceva ani pe comunitatea asta chiar asa de respect sa am sa nu mai fiu lasat in pace sa joc am si admin pe kiss.wargods.ro dar nu vreau sa intru in detalii iar pe zm joc de 4 ani sau mai mult numai stiu exact si nici macar nu stiu motivul pe care am luat ban interzis ce? eu poate inteleg sa numai intru deloc sau cine stie ce oricum nu e frumos ce sa intamplat daca mi se faceau poze mai ziceam sau demo sa fiu suspectat cu ceva dar sa iau ban degeaba e aiurea daca am gresit cu ceva asta e spunetimi si numai intru pe zm si gata T.C

-=dcL=-
22-04-2015, 10:08 PM
Eu sincer nu te cred ca ai 30 de ani :| Daca aveai varsta respectiva nu reintrai de 1000 de ori azi,veneai frumos aici si spuneai ce si cum,desi e tarziu,din ce am vazut ai fost banat pe gungame,si banul este vechi.
Sa te fac sa intelegi, "maturule" ai fost prins cu cod/nu ai dat poza/lipsa wac/no wcd pe GumGame.Wargods.ro,si aici,in comunitate,daca esti banat pe unul din serverele oficiale,esti banat pe toate.
Nu coteaza vechimea,ai gresit,platesti
PS:Pe kiss stim amandoi cum ai primit,o cerer ecare a durat 2 minute




Nici d-al dracu nu schimb =)))

~TraNda~
22-04-2015, 11:03 PM
Incerc sa-ti explic. Poate ca esti tu vechi aici, dar nu se fac favorisme, oricat de vechi ai fii. Ai gresit, platesti. Greseala ta a fost ca nu ai prezentat pozele sau ai fost prins cu cod, nu-mi aduc bine aminte, deci ai fost banat. Cererea unban nu ai facut atunci cand ai primit primul ban, cel de pe GG, nu cel de acum pe ZM. Cand iei ban pe un server OFICIAL din comunitate iei pe toate serverele marca WarGods. Pentru asta acum ai primit motivul "interzis". Ban ai mai primit de la speedy cu motivul "ban.activ", dar vad ca pe acela nu l-ai specificat. Asa ca stii ca ai o groaza de banuri la activ, dar nu te intereseaza. Plateste TAXA UNBAN si esti liber sa joci :) .

P.S : Kicy nu esti singurul care se chinuie sa citeasca. Lui dcl ii place sa fie misterios :> :))

kyci
22-04-2015, 11:20 PM
Omul da retry, il doare in cot, din respect pentru comunitatea noastra nu iti mai dadeai atatea retry-uri , si de prima data cand ai primit ban faceai o cerere de unban.

P.S.: Sunt singurul care citeste mai greu ce spune -=dcL=- ? :))
schimba culoarea but , ca selectez tot ce scrii ca sa vad calumea :))) ! Te pup :*

badgyrls
23-04-2015, 12:01 AM
Eu sincer nu te cred ca a i30 de ani :| Daca aveai varsta respectiva nu reintrai de 1000 de ori azi,veneai frumos aici si spuneai ce si cum,desi e tarziu,din ce am vazut ai fost banat pe gungame,si banul este vechi.
Sa te fac sa intelegi, "maturule" ai fost prins cu cod/nu ai dat poza/lipsa wac/no wcd pe GumGame.Wargods.ro,si aici,in comunitate,daca esti banat pe unul din serverele oficiale,esti banat pe toate.
Nu coteaza vechimea,ai gresit,platesti
PS:Pe kiss stim amandoi cum ai primit,o cerer ecare a durat 2 minute

ok nu mai joc pe serv vostru am inteles oricum nu am cod dar in fine sunt destule servere si pe kiss il stiu pe cristi ca am avut serverul de respawn cu el daia mia dat admin repede ;) oricum puteti inchide cererea de unban T.C

kyci
23-04-2015, 12:50 AM
Sa nu crezi ca daca iti schimbi numele poti intra pe server. Pentru ca ne vom da seama oricum :)

RaZz0R
23-04-2015, 08:27 AM
Draga Aim#Bot (a.k.a. Joe Deagle, parca asa ti se spunea inainte). In fata adminilor poti sa negi orice, dar in fata mea nu prea ai ce sa faci, stiu toata povestea ta din comunitate, te stiu de pana sa ai admin pe zm, cand injurai pe tot sv, si erai persoana non-grata. Dar trecem peste asta.

E expresia accea, "ce ai fost, si ce ai auns", la un momentdat te cumintie-i, aveai admin pe sv, dupa nu mai stiu din ce motiv Abiss ti-a dat remove. Dupa ai continuat sa joci pe alt nick, te-am vazut pe gg in principal, si tot de acolo ti se trage si primele banuri (dupa cum se vede si mai jos). Dupa aceea, daca stau sa ma gandesc, te-am prins de 2 ori fara wac on, te-am rugat sa il bagi, ai refuzat, te-am rugat sa faci wcd si iar ai refuzat, apoi ti-am dat ban (banul 5). Dupa ai reintrat pe sv , la aproximativ o saptamana, eu baiat finut, am spus sa te las sa joci pentru ca aveai wac on. Dupa accea a urmat, dupa cum am mai spus mai sus, banul de pe gg, de la adri, tot pt refuz wcd.

Eu nu inteleg de ce te mai chinui atata sa pari nevinovat.
App, legat de adminul de pe kiss, chiar tu mi-ai recunoscut pe sv faptul ca...: "e frumos sa ai admin cu banuri active"
Dar own de acolo nu stiu cat de interesat de sv lui este, dar aici nu iti merge.

Banuri active (7)
Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
16.04.2015 Aim#BoT STEAM_0:0:1339111099 wGG | SpeeDy ban.activ Permanent
14.11.2014 Aim#BoT STEAM_0:0:68664154 grasuxxl refuz.wcd Permanent
20.09.2014 Aim#BoT STEAM_0:0:68664154 C@mp3R GATA 1 Ora
12.08.2014 Aim#BoT VALVE_0:0:1758036775 ADRI refuz/wcd Permanent
20.07.2014 Aim#BoT STEAM_0:0:68664154 WarGods | DangerBoy wac Permanent
13.06.2014 Aim#BoT STEAM_ID_LAN ronaldo wac 10 Minute
03.06.2014 Aim#BoT STEAM_ID_LAN PhrozeN Unknown Permanent

:locked: