PDA

View Full Version : Unban bubl3



bubl3
19-04-2015, 04:04 PM
NUME: bubl3
IP: 79.115.116.121
VARSTA: 22 ani
ID DE STEAM: Nu am
DATA: 19-04-2015
ORA: 15 00 cu aproximatie
HARTA: Dust 2
ADMIN: Wgods/bobytza
MOTIV: Era un player in baza la tero si campa mereu iar eu i-am zis mm nu mai sta in baza nu ai bmb (aici stiu k am gresit findca pute-am sa spun adminului sa dea slay dar am zis rep la nervi) dupa care G/nico ma dat afara si i-am zis de ce ma dat afara k putea sa imi dea gag iar ea a zis k daca mai vb urat odata imi da ban permanent, iar atunci eu i-am zis sa isi vada de treaba ei dupa care ea a zis kk mai comentez? cv de genu iar eu atunci i-am zis hai fama sa te injur. iar in momentul acela dupa 10 sec am primit ban de la wgods bobytza nici nu ma asteptam macar daca imi dadea nico mai ziceam
MARTORI: g nico , wgods bobytza , tiger
DOVEZI:
MENTIUNI: As dori sa primesc unban deoarece consider k nu am facut cv asa grav k sa primesc ban permanent . inafara de faptul k i-am zis playeruui aluia de campa de vre-o 3-4 runde mm nu ai bmb . atat:(

Sunn:X
19-04-2015, 08:12 PM
Eu as propune un ban temporar macar,vreo 500 de minute pe putin.
Esti mai presus de admini?
Nu esti superior niciunuia,deci comporta-te ca atare.

F0rS3ti
20-04-2015, 09:12 AM
Cum bobitza nu-si poate exprima parerea (nu stiu de ce:P) o lasam pe Nico sa faca ce crede de cuviinta!

G|Nico.
20-04-2015, 04:57 PM
Bubl3 nu e la prima abatare..a mai avut ban de la mine pe timp pt limbaj..3 chiar..:) plus multe alte avertizari! Ti-am zis ca daca te mai prind ai permanent..vrei sa-ti desenez?!
Adica dupa ce k doar ti-am dat quit in loc de ban...tu reintrii cu figuri..si-mi spui mie..ca poate vrei sa te injur..si alte bociferari..:-? Serios? Da ce ti se pare tie ca noi suntem de maimutoi pusi acolo..ori ca suntem obligati sa te suportam pe tine?! Hai sictir baiete.

Contra unban!

XeLa
20-04-2015, 05:47 PM
Ban ul ramane !