PDA

View Full Version : cerere slot



yonutz
25-08-2011, 12:47 PM
nick: IoNuTz_97 | FD God | Pro (W_^) da am mai jucat pe nick-urile IoNuTz_97 | FD God , killer Pro (W_^) mai multe da am putine ore pe ele
varsta: 14 ani
id de steam: nu am
steam id: nu am
id de messenger: ionut_fdgodprow@yahoo.com
experienta: nu am mai avut
timp jucat: 59.98 ore
peroada: in weekend
motiv: sa ajut la svr deoarece cand nu sunt admini on se injura etc
redirecte: varianta 01 final

alinutza0
29-08-2011, 12:40 PM
De la mine primesti un :pro: sincer dar sa te vad si la evidenta cand se redeschide serverul. ;) Sa cresti mare.
O zi buna ! :)

yonutz
29-08-2011, 12:41 PM
ms promit sa nu fac prostii
da death am inteles
ms baieti
bai daniele am tinut red o gramada de timp da am aparut la greu la evidenta ce vrei nu pot sa le fac pe toate intro zi ai inteles!
kent o sa tin
da 6 ore ieri intruna ce drq
apropo slot cv ca sa vb?

ano are cv pe zm?

-_death_-
29-08-2011, 08:01 PM
Ionut nu o lua in nume de rau da astia cu cererile de slot asteptati sa deschida sv de zm ca acm nu poate sti nimeni ca ti tu redirecte si daca le ti ,le ti degeaba....pana nu se deschide sv eu nu ma pronunt.....ca player esti in regula,tine-o tot asa;)

C@mp3R
04-09-2011, 10:59 PM
pro si de la mn

Admi_ral
04-09-2011, 11:39 PM
:pro:

K3nT-8
05-09-2011, 12:28 AM
Ai tinut red. doar 30 min. tine si tu minim 2h pe zi :)

Admi_ral
05-09-2011, 09:58 AM
Daniele intrebarea asta a fost ridicata de mine cu ceva timp inainte...La care Max mia zis ca slotu se da direct pe redirecte shi nu importa cit timp le tine...pentru ca nui o problema de al retrage imediat kum nu mai apare la evidentza...
Parerea mea ca deja pentru sloturi nu mai trebuie cereri...reesind ca se da direct pe redirecte ar trebuie doar sa mentionati tu sau Max cui i sa oferit slot
Adica o lista unde sa fie...
xxxxxxx-slot oferit
yyyyyyy-slot retras
Dupa Toate discutiile se convenise doar, oferirea sloturilor cit mai multe dar fara imunitate...
Altfel fa tu regulamentul in care sa mentionezi de la cite ore de redirecte se da PRO...asha cum era cindva cu orele jucate pe server
Ce tine de PRO... credema ca la cerere admin nu le dau eu cui nu merita...

P.S Ashtept cit mai curind noul regulament oficial de oferire slot/admin

WarGods | AbySs
05-09-2011, 11:01 AM
Daca vrei slot poate dai si tu drumu la redirecte?

RedMan
05-09-2011, 11:35 AM
Admi_ral gandeste`te ca asa poate venii oricine , tine si el redirectele deschise 2 ore intr`o zi cand i se nazare lui ... face drop vreo 2-3 persoane ...wow!!! tine redirecte!! PRO slot toata lumea ....este o chestie de bun-simt si asta cu redirectele ... faci cererea dupa ce apari calumea la evidenta ... nu dupa ce ai juma` de ora si 2 playeri :) parerea mea ..

Admi_ral
05-09-2011, 02:49 PM
Red sunt total de acord cu tine...
Mentionez: vreo luna in urma am diskutato cu Max...intrebindul ca dupa cite ore de redirecte tinute sa fie oferit slotul...am venit cu ideia ca dupa 30 ore sa fie oferit slotu...si pentru al mentine minimum 2 ore pe zi sa apara la evidentza...
ca raspuns am primit ca: slotu va fi oferit direct kum omul incepe a tine redirecte...si daca ceva timp nu mai apre la evidentza slotul este retras

ce tine de amaritul cela de pro care lam dat eu...am vazut ca omul este la evidentza dar nu am analizat cit timp a tinut redirecte...
si mama lui eu de pro il retrag imediat daka pina maine seara nu mai apare la evidentza...
si de akum in colo nu vede nimeni pro de la mine pina nu are minimum 30 ore la evidentza...
dar prin asta ne indepartam de politica de atragere a jucatorilor prin oferirea sloturilor pentru redirecte...

Cum mergem mai departe administratia lasa sa zica...pina nu va fi pus la punc criteriul de oferire slot mereu o sa apara discutii de genul asta..

Sa traiti ;)

RedMan
05-09-2011, 03:20 PM
la felul cum merg redirectele acum...daca tii 2 ore pe zi...sa fi multumit daca apari la evidenta odata pe saptamana..eu de la 12 noaptea cand s`a schimbat ziua nu le`am oprit..si am 5 playeri redirectati..si e 3 ziua...trage concluzia :))

yonutz
05-09-2011, 09:56 PM
tin red da ies greu la evidenta
nam putut sa tin azi red deoarece am avut trb pe la oras pt liceu clar :D !
am facut red power da acm nu pot intra pe zm
e o eroare

C@mp3R
10-09-2011, 03:03 AM
eu am dat pro ca am vazut ca mai trimitia si pe mess mesaje cu sv dar vad ca a luat pe principal acum

yonutz
10-09-2011, 10:45 PM
ce?

-=MaX=-
12-09-2011, 01:59 AM
ai mesaj privat