PDA

View Full Version : Cerere slot Wk*John



KomOdo
17-04-2015, 05:47 PM
GRADUL: Slot
NICK: Wk*John
VARSTA: 25
ID DE STEAM: blue_zarnescu (original)
STEAM ID: STEAM_0:1:27154278
ID MESSENGER: blue_zarnescu
EXPERIENTA: 1 an
TIMP JUCAT: 6 ani (am 50 de ore jucate)
PERIOADA: ziua, seara, in weekend
MOTIV: Se intampla sa nu pot intra sa joc din cauza ca serverul este plin si vreau sa am numele rezervat
CUNOSTIINTE: amxmodx
PROMOVARE: Boost, Reclama (massuri, status, facebook, reclame pe site-uri)
REGULAMENT: da
CULOAREA URSULUI: turcoaz

Alex`
17-04-2015, 06:18 PM
Cam mari pauzele dintre momentele in care joci pe sv... de la mine ai un Contra !

KomOdo
17-04-2015, 06:29 PM
Ma gandeam ce scuza o sa mai gasesti si de data asta pentru a nu-mi da un PRO! Poti sa zici daca ai ceva cu mine personal, te atac cam mult pe server cand intrii din an in paste pentru ca nu aplici regulamentul?! te deranjeaza atitudinea mea? sau pur si simplu consideri ca sunt mai bun decat tine cam la orice?!

Black^
17-04-2015, 06:54 PM
ce sa zic eu ati dau un PRO si mai multa activitate bafta

Pro

Alex`
17-04-2015, 07:19 PM
E doar opinia mea si nu e problema mea la ce esti tu mai bun ca mine ! poti sa fii la ce vrei tu nu ma intereseaza ! Nu crezi ca esti putin cam increzut totusi ? , iar cat despre intrat credema sunt foarte consecvent imi fac cel putin ora zilnic ca sa stau pe server , sunt rare zilele in care nu intru si si atunci poate am ban de la server si nu pot intra... sau alte probleme care nu te privesc ! si asta nu ar fii problema ta cand intru .

Sunn:X
17-04-2015, 07:20 PM
1 la mana : Daca ai slot sau super slot sau premium s.a.m.d ,daca este serverul plin,este PLIN. Nu da pe nimeni afara ca ai tu slot si vrei sa intrii.
2 la mana : Nu este problema ta daca Alex intra din an in paste pe server, si daca face/nu face ceva corect atunci cand intra ii poti face reclamatie,nu sa ``il ataci pe server``. ( nu am vazut nicio reclamatie)
3 la mana : Motivul lui mi se pare absolut normal, chiar nu esti constant pe server ( nu ma refer de dimineata pana seara) , ma refer ca probabil nu este principalul server pe care joci,si nu ii dai atentie prea multa.
Nu ma pot pronunta deocamndata , daca o fac va fi :contra: , astept mai multe pareri si de la alti admini in legatura cu tine.

Mr.A
17-04-2015, 08:58 PM
Mai multa activitate din partea ta !
Pro
Succes !