PDA

View Full Version : Cerere Slot



Anotimp
17-04-2015, 02:09 PM
GRADUL: Slot ;
NICK: Anotimp ;
VARSTA: 18 ani ;
ID DE STEAM: - ;
STEAM ID: - ;
ID MESSENGER: anotimp112 ;
EXPERIENTA: Am experienta de 5 ani . ;
TIMP JUCAT: 53 ore aproximativ ;
PERIOADA: aproape tot timpul . ;
MOTIV: Pe viitor vreau sa ajut cu donatii si rezervarea numelui ,este unul dintre cel mai populat server. . ;
CUNOSTIINTE: Editare Foto si video , AMX . ;
PROMOVARE: Reclame : Facebook,Yahoo si prin donatii ,cel putin odata pe luna pot dona 2-3 euro sau reclame pe diferite sit-uri. ;
REGULAMENT: Da ;
CULOAREA URSULUI: turcoaz

Sunn:X
17-04-2015, 03:23 PM
:contra:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Daca cu un admin online vorbesti asa ( in cazul in care tu ai o cerere deschisa pe forum), cand nu sunt admini cum vorbesti ?

gnk-
17-04-2015, 03:30 PM
Eu de cate ori l-am vazut pe server a fost ok , si-a vazut de treaba lui, poate ca i-a scapat si lui acele vorbele , nu cred ca ar fii singurul care a folosit cuvinte gen : mar.sh , but ,etc.

Eu sunt Pro , daca de acum incolo isi vede de treaba lui.

Anotimp
17-04-2015, 03:31 PM
Accept contra mane dar in cazul in care era un admin on si a vazut clar ca ma luat prin zid si nu facea nimic logic ca te superi ;) si nu sa mai intamplat stai calm adica macar nu wcd sau o poza mergea dar nu a facut nimic , oricum daca esti admin apreciez ca ti-ai facut trb si ai postat .

Sunn:X
17-04-2015, 03:34 PM
Eram online `mane`.
Am intrat si am inceput sa urlu sa anuntati in U+@ codatii ca deaia a chemat Cheos admin,si nimeni nu anunta nimic,ti`ai inceput disputa cu acel player,apoi dupa cateva minute ati inceput sa anuntati,playeri care au iesit curati.
Inca ceva : ``accepti contra`` ?! Nu mai spune,si de cand gloantele nu trec prin zid?
Si de cand un admin este dotat cu `puteri sf` sa poata vedea toti playerii deodata?

Anotimp
17-04-2015, 03:39 PM
Atunci cand un player iti scrie prin @u si iti zice ca un alt player e codat cred ca e de datoria ta sa il verifici CORECT?

Sunn:X
17-04-2015, 04:09 PM
Omule tu ai citit vreun rand din ce am scris eu mai sus?
Am fost chemat,am intrat.
Cand am intrat voi va atacati intre voi ( nu numai tu cu acel player,restul au luat si gag,dar la tine am facut snapshot,deoarece aveai cerere deschisa)
I-am zis si lui Cheos ( cel care a chemat admin) si tuturor playerilor : Am intrat , anuntati in U+@ suspectii sau ce va deranjeaza.
Dupa repetarea mesajului meu de cateva ori au fost 3 playeri anuntati,2 care au iesit curati,si 1 care a parasit serverul.

Anotimp
17-04-2015, 04:23 PM
Am citit man si am inteles ca ai verificat dar ce legatura are asta cu cererea mea de slot am zis ca e de datoria ta doar atat ai facut print ai postat si punct . Oricum sunt pasnic nu cred ca am adresat injuri cuiva pana acum , sunt activ , respect regulile si pana la urma cred ca si tu te-ai scapat macar odata si ai jignit pe cineva ;) si pana la urma e firesc sa gresesti orice om o face .

Mr.A
17-04-2015, 09:27 PM
Contra La urmatoarea cerere pe forum sa accepti opinia unui Admin. Si sa astepti verdictul cererilor tale .

Succes !

Anotimp
17-04-2015, 10:21 PM
Mr.A mai poti formula odata raspunsul si mai concret nu am inteles ce ai scris (accespt) daca se poate te rog . ?

Alex`
17-04-2015, 11:23 PM
Ai primit Contra aia e tot ceea ce trebuia sa înțelegi și sa nu mai lași replayuri la postare aștepți un verdict final fără sa intervii... Din partea mea tot CONTRA !

Black^
17-04-2015, 11:50 PM
eu sunt PRO bafta

XeLa
18-04-2015, 10:22 PM
Nu tolerez un astfel de limbaj , revino cu o noua cerere de slot luna viitoare.
Momentan contra !