PDA

View Full Version : Cerere [MOD]16Lei



swag
14-04-2015, 10:38 PM
Numele : (numele real ) si (numele de joc)
Varsta : (varsta reala nu minciuni) (VARSTA MINIMA 16 ANI)
Nivelul : (nivelul actual) (NIVELUL MINIM 95)
Rasa : (Sura / Ninja /War / Shaman)
Regatul: (Rosu / Albastru / Galben)
Motivul : să fiu sincer,pentru că īmi place să ajut playerii,pentru cămă plictisesc pe sv iar aşa mai am şi eu o ocupaţie,pentru că īmi place să am [MOD] şi pentru că poate īmi daţi şi mie ca [MOD] ceva item mai jmek ştiţi voi ;)
Cum crezi ca ai ajuta serverul daca ai obtine aceasta functie : păi ce face un mod? ajută cu informaţii nu? ...
In ce mod vei promova serverul/comunitatea : vorbă om la om cu persoane cunoscute :)
ID Messenger /Skype : Y!M: aktushi | Skype: aktushi.lol | <b>You have to register to ba able to see this link</b>
cel mia des pe facebook...
Experienta : am mai fost GM pe cāteva servere,dar trebuie să recunosc că n-am umblat nici o dată īn ftp şi astea,,, iar metin joc de 5 ani .... deci stiu cāte ceva ;)
Timp Jucat : nu apar minutele,dar joc zilnic ,dimineaţa cam pe la 7-8.... pe la ora 15-16 mai ies iar seara intru iar.. (dacă ajung acasă mai devreme de ora 20-21,dacă vin mai tārziu ... nu pot intra.., seara pot sta pānă la ora 5 dimineaţa dacă nu mi se face somn...)
Poti aduce aporturi financiare Serverului ? : nu
Regulament : da
Intrebarea de SECURITATE : A33KR2

Alex`
15-04-2015, 12:17 AM
Cerere Incompleta ! + [MOD] īn fata numelui nu are nici o legatura cu " un item mai jmek " , MOD e o responsabilitate īn concluzie
:cerererespinsa:

Te aștept peste o săptămānă cu o noua cerere ! Fii mai atent !