PDA

View Full Version : Cerere Slot



St1LeTTo
11-04-2015, 08:33 PM
GRADUL: slot
NICK: St1LeTTo
VARSTA: 15
ID DE STEAM: alexandrukid
STEAM ID: Steam -
ID MESSENGER: best_alexthe
EXPERIENTA: stiu comenzi de baza
TIMP JUCAT: joc de dinainte sa se scoata supergunul ( poate chiar cu cateva luni inainte de a fi scos) doar ca m-am lasat o perioada si am revenit. atm am 107 ore jucate.
PERIOADA: cand am timp dar in general sunt on
MOTIV: vreau sa ajut lumea
CUNOSTIINTE: am avut propriul meu server de zm plague advanced 1.6.1 si unul de zp 5.0. stiu sa bag pluginuri, sa editez chestii pt server si altele...doar ca nu aveam pe cine sa bag pe server, ma jucam decat eu cu un prieten
PROMOVARE: reclame precum status la mess, mesaje pe fb, skype etc.
INTREBAREA DE SIGURANTA: Respecta regulamentul Permanent
Port WAC si gata cu limbajul vulgar

WarGods | KGB
11-04-2015, 09:15 PM
Eu sunt primul care imi voi spune parerea despre aceasta cerere de slot...
Sa sti ca schemele tale verbale nu ma pacalesc pe mine,sunt un mosh pe langa tine,nu conteaza prea mult asta;pe viitor sa nu mai incerci macar ,sa ma driblezi cu vocabularul tau si schemele tale de cuvinte cu subinteles!
Deci sa fiu primul... :pro: si Sarbatori Pascale Fericite ptr tine si familia ta!!! bau :P

St1LeTTo
11-04-2015, 09:33 PM
Eu sunt primul care imi voi spune parerea despre aceasta cerere de slot...
Sa sti ca schemele tale verbale nu ma pacalesc pe mine,sunt un mosh pe langa tine,nu conteaza prea mult asta;pe viitor sa nu mai incerci macar ,sa ma driblezi cu vocabularul tau si schemele tale de cuvinte cu subinteles!
Deci sa fiu primul... :pro: si Sarbatori Pascale Fericite ptr tine si familia ta!!! bau :P

Multumesc si sarbatori fericite si tie si familiei tale!

~TraNda~
11-04-2015, 10:09 PM
O fii Pastele, dar nu sunt chiar asa bun. Revino cu o noua cerere peste o saptamana, sa vedem si noi daca te-ai schimbat, nu imediat dupa ce ai avut un conflit si baga activitate. Sa stii ca nu se uita intr-o zi ;) . De la mine CONTRA !!! Sarbatori fericite

St1LeTTo
11-04-2015, 10:26 PM
O fii Pastele, dar nu sunt chiar asa bun. Revino cu o noua cerere peste o saptamana, sa vedem si noi daca te-ai schimbat, nu imediat dupa ce ai avut un conflit si baga activitate. Sa stii ca nu se uita intr-o zi ;) . De la mine CONTRA !!! Sarbatori fericite

Eh, am zis sa dau o incercare :D si da poti fi sigur ca m-am schimbat ca nu e de joaca cu adminii, cum credeam eu ca e . Sarbatori fericite si tie!

DocTati
11-04-2015, 10:32 PM
Contra! Nu vi dupa cateva zile cand ai luat cateva banuri si faci cerere.Revino peste o saptamana!
Paste fericit si multa sanatate!

|HD|MeRceR*
11-04-2015, 10:45 PM
:contra: si din partea mea. Eu nu te-am vazut demult pe server :D + ca daca jucai 1-2 saptamani si te vedeam cat de cat , era totul ok...
Paste fericit !
edit: Mi-am schimbat parerea , merita o sansa , baiat bun . Sper sa ai mai multa activitate pe viitor ! :pro: bafta !

Delia ღ❤
11-04-2015, 11:02 PM
Oricine merita o a doua sansa . :pro:

St1LeTTo
11-04-2015, 11:21 PM
Contra! Nu vi dupa cateva zile cand ai luat cateva banuri si faci cerere.Revino peste o saptamana!
Paste fericit si multa sanatate!

Ai dreptate. Paste fericit si tie!


:contra: si din partea mea. Eu nu te-am vazut demult pe server :D + ca daca jucai 1-2 saptamani si te vedeam cat de cat , era totul ok...
Paste fericit !
edit: Mi-am schimbat parerea , merita o sansa , baiat bun . Sper sa ai mai multa activitate pe viitor ! :pro: bafta !

M-am reapucat :D Multumesc si paste fericit!



Oricine merita o a doua sansa . :pro:

Multumesc si paste fericit!

luys
12-04-2015, 04:52 AM
pentru mine nu schimba cu nimic daca faci cererea akm sau peste o saptamana ...... eu unu de cand am revenit nu te-am vazut sa jignesti posibil sa fi jignit ... eu sunt pro slot dar sa stii ca daca o sa primesti slot si o sa jignesti sau o sa faci ceva ce e contra regulamentului o sa primesti ceea ce meriti bafta!

Sa stii ca nu trebuie sa faci dupa fiecare post sa zici merci sau nuj ce .. ai butonul like sau thanks...

St1LeTTo
12-04-2015, 10:45 AM
pentru mine nu schimba cu nimic daca faci cererea akm sau peste o saptamana ...... eu unu de cand am revenit nu te-am vazut sa jignesti posibil sa fi jignit ... eu sunt pro slot dar sa stii ca daca o sa primesti slot si o sa jignesti sau o sa faci ceva ce e contra regulamentului o sa primesti ceea ce meriti bafta!

Sa stii ca nu trebuie sa faci dupa fiecare post sa zici merci sau nuj ce .. ai butonul like sau thanks...

Si urarea de paste cum o dau? Tot prin butoane? xD Paste fericit! (Si ms pt pro :)))

kyci
12-04-2015, 12:41 PM
PRO si eu ! Sarbatori fericite !

RaZz0R
12-04-2015, 01:31 PM
Explica-mi o chestie.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
In reclamatia deschisa lui tranda figurezi cu un alt nick pe forum, un ip diferit, si un id de inregistrare diferit fara de cele de pe contul acesta ( pe care ai realizat cererea).

St1LeTTo
12-04-2015, 04:05 PM
PRO si eu ! Sarbatori fericite !

Multumesc si Paste fericit!


Explica-mi o chestie.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
In reclamatia deschisa lui tranda figurezi cu un alt nick pe forum, un ip diferit, si un id de inregistrare diferit fara de cele de pe contul acesta ( pe care ai realizat cererea).

Dupa cum am spus, m-am lasat de joc si m-am reapucat. Intrasem pe server cu acel nick "DaElderGod" (am facut cont si pe forum) si pe urma mi-am amintit ca mai aveam un alt nick "St1LeTTo" care avea mai multe ore (am cautat contu asta pana am nimerit parola). Daca vrei sa stii sunt acelasi om, doar ca figurez pe 2 nickuri, asta ( St1LeTTo) fiind principal acum. Reclamatia nu mai este valida ( cel putin pt mine ) pt ca mi-am rezolvat problemele cu TraNda. In legatura cu ip-ul: am router si pe vremea aceea cand jucam cu numele "St1LeTTo" aveam alt pc ( un laptop, chiar nu stiu daca are legatura) si acum mi-am cumparat unul nou...Paste fericit! Iertare pt postul tarziu dar nu eram acasa.

KaNNaBiS
12-04-2015, 10:48 PM
:contra:

Pentru ca ai avut un limbaj vulgar cu playerii si adminii

Sarbatori fericite si toate cele bune ! ;)

St1LeTTo
12-04-2015, 11:11 PM
:contra:

Pentru ca ai avut un limbaj vulgar cu playerii si adminii

Sarbatori fericite si toate cele bune ! ;)

Omul invata din greseli. Paste fericit!

-=dcL=-
13-04-2015, 08:43 PM
:contra: motivele le-au spus si restul,sti cum se spune "lupul isi schimba parul dar naravul ba"
Abtinete de la atatea reply-uri,ai acolo jos in caz ca nu ai vazut "Thanks","Like" si "Dislke",poti sa laegi pe unul din ele si gata!

sE[N]z0R
13-04-2015, 09:00 PM
:pro: si eu, fiecare merita o a 2-a sansa! ;)

^MoNsTeR^
14-04-2015, 02:57 AM
GRADUL: Slot
NICK: ^MoNsTeR^
VARSTA: 12
ID DE STEAM: Nu am
STEAM ID: Nu am
ID MESSENGER: monstercs15@yahoo.com
EXPERIENTA: Nu am
TIMP JUCAT: 38 ore
PERIOADA: Tot timpul zilei
MOTIV: Sa fac parte din comunitatea voastra.
CUNOSTIINTE: amxmodx
PROMOVARE: Reclama prin facebook, statusuri ..
REGULAMENT: L-am citit
CULOAREA URSULUI: Galben.

-=dcL=-
14-04-2015, 10:09 AM
GRADUL: Slot
NICK: ^MoNsTeR^
VARSTA: 12
ID DE STEAM: Nu am
STEAM ID: Nu am
ID MESSENGER: monstercs15@yahoo.com
EXPERIENTA: Nu am
TIMP JUCAT: 38 ore
PERIOADA: Tot timpul zilei
MOTIV: Sa fac parte din comunitatea voastra.
CUNOSTIINTE: amxmodx
PROMOVARE: Reclama prin facebook, statusuri ..
REGULAMENT: L-am citit
CULOAREA URSULUI: Galben.

Sunt atatea motive pentru care primesti :contra:
1.Nu trebuia sa faci o cerere intr-o alta cerere
2.Nu ai orele necesare
3.Nu ai citit regulamentul!
4.Aia nu este facuta dupa modelul de cerere de pe zombie,uite-o pe cea de aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
Cred ca ai gresit sectiunea!

RaZz0R
14-04-2015, 05:45 PM
Te astept me pe mess de 3 zile. mai doresti slot sau nu?

St1LeTTo
14-04-2015, 10:44 PM
Te astept me pe mess de 3 zile. mai doresti slot sau nu?

1. nu ai scris nicaieri messu tau sau ca vrei sa vorbim pe mess
2. nu mai folosesc mess, intru doar can imi cere cineva, dar...
3. da vreau slot hai pe mess daca vrei mai multe detalii

RaZz0R
15-04-2015, 01:28 PM
:cerereacceptata: