PDA

View Full Version : Cerere Unban



DaElderGod
10-04-2015, 11:46 PM
NUME: St1LeTTo
IP: am router...
VARSTA: 15
ID DE STEAM: alexandrukid
DATA: 10.04.2015
ORA: 21:00 cred
HARTA: zm_toxic_house2
ADMIN: TraNda
MOTIV: retry dupa ce am primit llama fara motiv si schimbarea ip-ului si intrarea pe server de cateva ori.
MARTORI: Sil3ntStrik3
DOVEZI: din pacate nu...
MENTIUNI: am primit comanda care interzice scrierea la chat si jucarea pe serverele wargods + ban permanent

~TraNda~
10-04-2015, 11:58 PM
Buun, deci, puteai sa astepti o ora, fara sa intrii, nu sa intrii de inca 5 ori cu ban activ. Acum nu stiu ce sa zic, ai fost cam "nesimtit" cu mine prin limbajul pe care l-ai avut. Deocamdata sunt CONTRA unban, asta ca sa iti masori cuvintele!

KaNNaBiS
11-04-2015, 12:26 AM
:contra:

Pentru ca :
1. Te iei in ''gura'' cu adminii
2. Trebuia sa astepti o ora si sa nu intri de 5 ori cu ban activ

kyci
11-04-2015, 12:14 PM
:contra:
Cred ca indicat era sa astepti finalizarea reclamatiei si ti-ai fi dat singur seama.
Daca intr-adevar vrei sa joci din nou pe serverele comunitatii noastre va trebui sa platesti TAXA UBAN (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

-=dcL=-
11-04-2015, 12:55 PM
CE o fi asa greu sa astepti o ora,fratele meu?
Tin sa te anunt ca si eu,pe vremea cand aveam slot mi se pare,nu mai stiu exact,am primit ban 2 ore,pe aceleasi motive,nu mai conteaza de la cine,si am asteptat frumos cele doua ore,si eu am router si puteam sa fac acelasi lucru,dar na,nu totu suntem asa "smecheri ca tine"
Asa dar si prin urmare :contra:

luys
11-04-2015, 01:27 PM
daca intradevar ai jignit sau te-ai comportat urat meriti banul dar nu cred ca permanent ci pe o durata de cateva zile ...

RaZz0R
11-04-2015, 01:50 PM
panul va ramane cateva zile, este spre binele tau. Tranda va decide cate zile.

~TraNda~
11-04-2015, 03:36 PM
Fiind Pastele, hai sa fim mai buni :) . Banul va fi de 120 minute, adica 2 ore, incepand de acum. Poti intra pe server la ora 17:40. Dar iti atrag atentia ca daca nu iti controlezi limbajul, o sa ai permanent de la mine cu riscul sa fiu scanctionat! Paste fericit ;) .
P.S : Care-l vede pe server sa-i scoata stfu!!!

EDIT : Ban expirat!!