PDA

View Full Version : Cerere slot Delia



Delia ღ❤
08-04-2015, 03:33 PM
GRADUL: Slot
NICK: wLady | Delia
VARSTA: 15
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID MESSENGER: amx_delya
EXPERIENTA: am mai avut slot pe server , co-owner , supermoderator , helper pe dr . Helper pe zombie
TIMP JUCAT: 25+
PERIOADA: Mai mult seara .
MOTIV: In primul rand rezervare nick. Sa fac din nou parte din stafful vostru dragut :)
CUNOSTIINTE: Amxmodx.
PROMOVARE: reclame
REGULAMENT: Citit.
CULOAREA URSULUI: Turcoaz.

Alex`
08-04-2015, 04:08 PM
Regulile sunt facute pentru toti , chiar daca faci parte din aceasta comunitate de ceva vreme conditia cu timpul jucat ti se aplica si tie ! Deci in concluzie sunt CONTRA ai nevoie de 30 de ore jucate integral :) , eu zic sa fii mai activa , sa faci cumul de ore si sa revii atunci cu o cerere de SLOT , Bafta !

Delia ღ❤
08-04-2015, 04:10 PM
Regulile sunt facute pentru toti , chiar daca faci parte din aceasta comunitate de ceva vreme conditia cu timpul jucat ti se aplica si tie ! Deci in concluzie sunt CONTRA ai nevoie de 30 de ore jucate integral :) , eu zic sa fii mai activa , sa faci cumul de ore si sa revii atunci cu o cerere de SLOT , Bafta !

Imi cer scuze ca revin cu 2x post . Alex , eu aveam 10+ ore pe un alt nume ( stie Xela ) . Deci eu am 25+ pe acest nick , dar pe server 30+ . Atat am avut de spus

Edit : Dovada aici <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Alex`
08-04-2015, 04:13 PM
Pai ok stie Xela dar nu stim noi ceea ce duce la mai multe decizii nefavorabile tie la aceasta cerere , specifica si celalt nume si orele de pe el.. asa vor stii toti , si oricum eu tot sunt CONTRA pentru ca vrei asa dintr-o data slot si tu nu ai intrat pe server de o vesnicie.... ai facut orele acu cateva luni ... arata ca esti devotata acestui server si iti garantez ca o sa primesti slotul !

ADRI
09-04-2015, 11:49 PM
CONTRA, activitatea ta lasa de dorit

Mr.A
10-04-2015, 12:07 AM
Contra , motivul mai sus .

TiGaNu^Ion
10-04-2015, 01:04 AM
Contra, nu te-am vazut pe server.

XeLa
11-04-2015, 09:09 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

In ultimul reply se vede ca ai mai avut slot si ca ai uitat sa mai intri pe la noi.