PDA

View Full Version : Server inchis de la host



AlinT3o22
07-04-2015, 09:55 PM
Salut ,vreau sa va anunt ca serverul este inchis de catre host ,nu merge nici un server de la ei ,nu le merge nici site-ul nimic ,nu stiu ce se intampla ,sper sa rezolve cat mai repede problema.
P.S daca stiti ceva desprei ei ,va rog sa ma anuntati si pe mine. (True World Gaming)

AlinT3o22
08-04-2015, 11:35 PM
VESTE GROAZNICA.
Am aflat azi ca hackeri au invadat comunitatea de hosting si au furat tot ,au luat site-ul TWG si serverele de minecraft ,nimic nu mai merge de la ei ,au spart totul ,totul e distrus ,le-au spart contul bancar si au luat banii ,noroc,ca nu au luat si banii de pe card celor care au hostat cu cardu.
Au spus ca incearca sa recupereze totul ,dar nu se stie nimic sigur inca.
Imi pare nespus de rau sa va dau vestea ,dar daca nu o sa recupereze inapoi serverel ,eu altul nu mai deschid pentru ca o sa pierd o gramada de timp sa iau totul de la zero iarasi ,plus ca sunt a 12-a si am bacul anul asta ,trebuie sa invat ,nu prea am mult timp..Chiar imi pare rau.

Finn
12-04-2015, 12:58 PM
Aveti pus deoparte o salvare cu mapa ?

AlinT3o22
23-04-2015, 04:31 PM
Nu avem absolut nimic salvat din server.. :(

TheQualio
24-04-2015, 04:47 PM
Nu avem absolut nimic salvat din server.. :(

Deci mam saturat :@ luat alt host uitati eu sunt si pe alt forum si are sever de MC nu stiu ce hos tare incercati GAZDURILE sau xTremeHost sau TrueGaming...

@EDIT: Apropo inainte sa pice server-u la ce host erati ?

AlinT3o22
30-04-2015, 02:48 PM
Serverul oricum nu se mai deschide niciodata pentru ca nu mai am timp pentru el ...

TheQualio
01-05-2015, 05:34 AM
Serverul oricum nu se mai deschide niciodata pentru ca nu mai am timp pentru el ...

Deci te dai batut....maca in vara sa se deschide sv iar si iati un host ca luamea nu unu de kkt

Deci putem da T/C

AlinT3o22
01-05-2015, 11:43 AM
Am BAC-UL anu asta nu mai am timp de server sa il configurez ,daca il aveam configurat ii dadeam drumu pe alt host dar asa nu mai am timp sa stau sa il configurez..