PDA

View Full Version : unban.



luys
03-04-2015, 03:14 PM
NUME: luys
IP: 151.51.116.105
VARSTA: 20
ID DE STEAM: .
DATA: 03.04.15
ORA: 15:00
HARTA: de_dust4ever
ADMIN: alex
MOTIV: akm cu aproximatie 7 luni am facut o gluma cu xela , el mia zis ca e fata si eu iam zis in gluma ca e fata cu par pe picioare adik m-am referit ca e baiat.... si ieri cand i-am adus aminte de gluma aia poc si ban... dar dc nuj :-?? din o gluma sa primesc ban pe toate serverele..
MARTORI: ...
DOVEZI: ADMIN Alex`: banned permanently STEAM_0:0:37529009 [Reason: brune
MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment (factura de la plata taxei pe unban, etc)

Alex`
03-04-2015, 03:22 PM
Deci banul l-ai primit de la brune ieri ! dupa ce ti s-a spus sa te multumesti cu gagul dat de mine de 100 de minute , insa cand a vazut brune ce ai scris in consola ti-a dat ban , si din acel moment ai continuat sa intrii pe server cu ban activ desi stiai care sunt regulile acestei comunitati si al acestui server in special , daca iei ban si te simti neindreptatit faci cerere de unban nu intrii de capul tau pe sv cu ban activ ! , din acest considerent cand ai aparut iarasi pe sv ai primit ban ! si vei primii in continuare pana ve-i primii un verdict din partea lui Xela ! una peste alta sunt CONTRA UNBAN !

P.S. gagul dat de mine a fost pentru ca te stiam ca faci aprte din comunitate si nu vroiam sa-ti dau ban insa ai fost nesimtit si pe u@ dupa !

luys
03-04-2015, 03:28 PM
ce am zis ma pe u@ ba frate tu esti sanatos la capu ala serios akm? dc nu am primit akm 7 luni cand i-am zis lu xela si primesc akm ca ii zic aceeasi gluma?? si daca era prietena lui de unde sa stiu eu ca nu e el... tu crezi ca eu imi permit sa fac glume la adresa ei??]
si eu ieri dupa ce mi-ai dat gag am intrat pe zm dar nu aveam nici un ban ;) astazi a reintrat din nou sa stiu de ce am primit ban dar in fine asteptam sa vedem ce zice xela;) oricum ptr o gluma sau cum crezi tu o jignire se da gag 100 min? sa fim seriosi ;)

Alex`
03-04-2015, 03:41 PM
a fost gag ca sa nu fie ban ... !

Sunn:X
03-04-2015, 04:48 PM
Nick Xela : wGods | XeLa
Nick Brune : Brunette <3 Xela
Sincer sa fiu , ori inainte erai altfel,ori nu mai tin eu minte.
Eu te stiam respectuos , cu un comportament civilizat,insa te-ai schimbat.Eram de fata la acea mica intamplare si la comentariile de pe U+@ in urma gagului de 100 de minute.
Consider ca ar trebuii sa primesti ban,insa temporar,si in niciun caz permanent.
Si poate de data asta sa respecti ban-ul.

luys
03-04-2015, 04:55 PM
am zis sa glumim si noi in nici un caz nu am avut intentie sa jignesc pe prietena lu xela... doar nu sunt un nesimtit......daca stiam ca e prietena lui nu mai faceam glume serios vorbesc..... in fine astept o decizie ..macar sa am acces pe zombie ca sincer pana seara nu am altceva de facut decat sa ma joc pe wargods... nu vreau sa joc pe alte servere......

XeLa
04-04-2015, 10:34 PM
Ai grija pe viitor, nu mai face confuzie intre mine si prietena mea te rog.
Ban scos !