PDA

View Full Version : Max, HELP daca se poate :| !



Power.
16-08-2011, 02:16 PM
Max, as avea si eu nevoie de cateva rezolvari la niste probleme nu prea stiu cu pluginurile si de aceea as vrea sa te intreb vad ca pe server le ai :D..

1. As vrea sa imi explici si mie cu pluginul bio_baseclasses nu stiu ce sa-i fac am facut acele sectiuni separate pentru clase, dar nu merge sa le compilez...

As vrea sa ma lamuresti cu acest plugin, ca nu merge sa fac in asa fel ca meniul de clase sa fie colorat fara acest plugin ... si nici nu merge sa bag diferite clase cum ar fi cea de climbing...

2. A doua cerienta daca se poate sa-mi spui si mie cum pot baga nightvision avansat la un zombie cu ajutorul pluginului bio_thermal_goggles


Daca ai putea sa ma ajuti cu astea ti-asi fi recunoscator... :|
Astept ajutor de la fiecare care stie cum se fac...

V-as multumi din suflet, de cateva luni tot caut explicatii si tot nu gasesc :|!

Power.
16-08-2011, 03:00 PM
Incerc sa fac si eu un server de Zombie sa vad cum imi iese :D! Si de aceea vreau aceste pluginuri.

Meniul colorat la bio_baseclasses nu e chiar asa :D Deci e modificat de tine, dar este macar putin colorat din cate am vazut eu :| Si nu merge sa compilez acele seciuni separate de clase,. Pluginul nu l-am vazut separat intr-un topic cu detalii cum sa-l folosesti :|...

Power.
24-08-2011, 01:05 AM
Daniel?

As vrea sa-mi spui daca se poate ca sa fac in alt fel ca meniul de Clase sa fie colorate fara bio_baseclasse?

Si daca ma mai poti ajuta cu chestia cum pot baga Bight vision avansat la un zombie anume...Nightvision in care vezi oameni int-run fum prin pereti...

As fi multumit daca m-ai ajut :|:(