PDA

View Full Version : cerere unban U_MaD? si reclamatie admin wGods | NgM



U_MaD?
28-03-2015, 11:22 AM
NUME: U_MaD?

IP: 92.82.110.184

VARSTA: 19

ID DE STEAM: STEAM_0:1:99059116

DATA: 28.03.2015

ORA: 10:49 si 10 secunde

HARTA: de_westwood

ADMIN: wGods | NgM

MOTIV: "wac" Am vazut la detaliile banului. Si eu detin admin si stiu cu ce se mananca un forum.

MARTORI: Nu cunosc adminii, din cei cu steam, pe server era Sprite, adminul in cauza, rk`

DOVEZI: Nu am apucat sa fac printuri in consola pentru reclamatie/cerere pentru ca el mi-a aplicat o comanda ce mi-a facut pc-ul sa isi deschida cd/rom si s-a blocat, i-am dat restart sa isi revina. Am aici doar ce imi apare acum cand incerc sa ma conectez. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Sa se verifice in loguri faptul ca am incercat sa ii cer mess si sa intre in pc la mine prin teamviewer sa vada ca acel program "wac" imi da erori pentru ca am windows xp + atitudinea lui de sef. Acum ceva vreme, un alt admin mi-a facut poze, i le-am dat si mi-a dat acel wac. atunci am realizat ca imi da erori si i-am zis sa intre cu teamviewer la mine in pc sa verifice el insusi, s-a plans ca trebuie sa isi dea update si m-a lasat cu ochii in soare, si sa joc linistit.

MENTIUNI: Oameni buni, am o ora si 37 de minute pe server, deci sunt nou venit. Daca asa se comporta adminii vostri cu nou venitii, sigur veti avea numai valveri si copii frustrati pe server. Nu am venit sa ma cert cu nimeni, doar reglati-va acel rahat de program daca tot se joaca cu el. Am steam, nu imi permit sa imi iau ban pentru a face un amarat de frag. Sper ca intelegeti si poate un administrator verifica totusi acele loguri, eventual sa iau legatura cu el si sa intre la mine in pc si sa vada odata pentru totdeauna ca nu am nimic in el.
De ce fac toate astea? Pentru ca este un server populat, cu playeri buni, m-am saturat sa tot instalez de atatea ori cs pentru ca unui admin ii este lene sa stea cu niste casti pe jocul meu si sa faca un demo, fiind preocupat cu jocul.
P.S. Cred ca de-asta am intra in atentia tuturor
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

F0rS3ti
28-03-2015, 12:02 PM
Acel program "de rahat" cum ii zici tu, WAC, este o creatie WarGods care s-a lucrat la el mult timp. Nu mi-o lua in nume de rau, dar daca tu in anul 2015, secolul vitezei, cand un calculator a ajuns sa aiba dimensiunea unui stick, iar windows-urile sunt piratate in proportie de 80% in lume, tu ai windows XP pe calculator, atunci imi pare rau pentru tine. Nu critica un program bine facut doar pentru ca tu ai un windows de toata mana!

XeLa
29-03-2015, 10:23 AM
Ban`ul ramane !