PDA

View Full Version : Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro



HeLL#Boy-Razvan
19-03-2015, 10:28 PM
Am observat ca majoritatea adminilor/sloturilor se exprima la cererile de admin/slot fara sa cunoasca player ul respectiv indeajuns pentru a se propunta cu pro/contra la cererea aceluia , iar eu cum nu sunt 24/24 pe server nu pot sa cunosc toti playeri si la randul meu ma exprim la o cerere pe baza voturilor voastre iar dupa ce ajung sa cunosc player ul respectiv incepe sa imi para rau pentru decizia luata. Vreau ca de acum inainte lucrurile sa se schimbe , de fiecare data cand va exprimati parerea cu pro/contra la o cerere va rog sa va documentati despre acel player , verificati pe GameTraker cate ore are , limbajul , comportamentul si asa mai departe. Nu spun ca nu aveti voie sa mai gresiti , cu toti gresim . Sper ca m am facut inteles si nu este nevoie sa aduc sanctiuni in privinta adminilor care se exprima la cereri fara sa cunoasca player ul cu adevarat !

Toretto.
20-03-2015, 08:49 AM
Sunt de accord cu tine !

~TraNda~
20-10-2015, 08:39 PM
Ce ar mai trebui de adaugat aici :
1. Aveti grija cum va comportati unii cu altii. Limbajul decent nu trebuie sa fie doar intre admin-player ci si intre admin-admin
2. Incercati sa lasati copilariile la o parte
3. Aveti grija la intrebarile puse aiurea la cererile admin/slot
4. La reclamatii veniti cu dovezile intregi, nu cu partile care doar va convin voua :).

zeNo
03-11-2015, 04:29 PM
Sunt de acord cu tine,Razvan

~TraNda~
28-11-2015, 11:07 AM
Dupa ce ati pus asta in Userconfig.cfg dati click dreapta->proprietati si bifati read-only apoi Apply + OK (Este obligatoriu) .
Am fost rugat sa pun si un bind pentru wCD.

bind "j" "amx_say <b>You have to register to ba able to see this link</b> <- Download si Scan ; amx_say Sa nu iesi din CS!! ; amx_say Refuzul duce la ban"
[/b]

~TraNda~
10-12-2015, 04:16 PM
Atentie!
Toti care au grad pe server, de la slot la manager, daca vad ca nu sunteti in stare sa cititi un regulament, sa aflati o culoare a unui urs sau playerul respectiv face probleme pe srv / nu are un limbaj adecvat / incalca regulamentul si dati :pro: -uri aiurea, aveti REMOVE pe loc. Nu accept niciun fel de scuza.
Pe arctic am sa va rog sa terminati cu plimbatul pe mana. Ati ajuns la ultimul checkpoint nu va mai intoarceti de 100 de ori, mai ales scurtand sau sarind peste mapa! Chiar daca ati terminat mapa o data nu mai aveti voie. Playerii cred ca au voie cu scurt daca faceti asa. Si daca va treziti cu reclamatii, sa nu va intrebati de unde .
Am sa va rog ca dupa fiecare cerere, cand vreti sa va pronuntati sa va uitati la "urs" pentru ca culoarea se va schimba, la un intervat de timp stabilit de mine.

~TraNda~
25-12-2015, 10:41 PM
Rog adminii de pe server sa adauge in config urmatoarele bind-uri :

bind "v" "amx_say La 20 ore jucate primiti VIP gratuit prin cerere pe forum (<b>You have to register to ba able to see this link</b> wargods. ro) ; amx_say La 20 ore jucate primiti SLOT gratuit prin cerere pe forum (<b>You have to register to ba able to see this link</b> wargods .ro) ; amx_say Scrie in chat /preturi pentru a vedea preturile adminelor"
bind "c" "amx_say Se dau admine pe ore ; amx_say VIP - 20 / Slot - 20 / Super-Slot - 30 / Helper - 50 / Premium - 100 ; amx_say Mai multe informatii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>"
bind "k" "amx_csay blue Adaugati la Favorite Dr.WarGods.Ro (89.39.13.119:27015) ; amx_tsay cyan Va mai asteptam si maine!"

Dupa ce ati pus asta in Userconfig.cfg dati click dreapta->proprietati si bifati read-only apoi Apply + OK (Este obligatoriu) .
Am fost rugat sa pun si un bind pentru wCD.

bind "j" "amx_say <b>You have to register to ba able to see this link</b> <- Download si Scan ; amx_say Sa nu iesi din CS!! ; amx_say Refuzul duce la ban"

New Bind!

bind "l" "amx_say VIP include urmatoarele ; amx_say Invizibilitate, iteme reduse la jumatate de pret, awp, m4a1, glow si multe altele ; amx_say Scrieti in chat /vreauvip pentru detalii!"

~TraNda~
06-01-2016, 01:37 AM
Recititi Modelul de cerere Admin/Slot pentru a va reactualiza informatiile.

~TraNda~
13-01-2016, 06:02 PM
Pentru admini/vip-uri/sloturi!!!
Sa va fie clar lucrul asta. Nu vreau sa vad vreo mancatorie intre voi, copilarisme si certuri!! Pe cat sunt de bun cu voi, pe atat pot fii si de rau!
Terminati cu certurile si copilarismele! Sunteti colegi. Daca nu puteti sa va intelegeti, faceti abstractie unul de altul!
Cum v-am dat gradele asa de repede pot sa vi le si scot. Toti sunteti la acelasi nivel, nu e niciunul mai sus de altul!
Daca nu ma puteti intelege de vorba buna, o sa schimbam foaia!

~TraNda~
20-01-2016, 07:05 PM
Recititi Model cerere Admin/Slot pentru a va reactualiza informatiile!!!

~TraNda~
21-01-2016, 06:00 PM
E greu sa intelegeti ca mapele care nu apar la vot, este INTERZIS sa le bagati voi? z3p1 e greu de inteles? Credeti ca sunt scoase doar asa ca sa fie scoase? Ce mama dreacu e asa greu de inteles? Sunt scoase ca sa nu mai fie bagate pentru ca au buguri sau produc lag. Care il mai prind ca face asa ceva are REMOVE pe loc. Nu accept nicio scuza. Nu e prima oara cānd va zic. Nu ma intereseaza ce admin face asta!

~TraNda~
03-02-2016, 02:02 PM
Pentru fiecare Admin/Slot/VIP , aveti 3 obligatii:
1. Sa respectati regulamentul
2. Sa va faceti treaba
3. Sa votati zilnic serverul

Ok, inteleg ca poate, printr-o nu stiu ce problema, nu se poate vota zilnic de catre unii, dar macar 1 vot la 2 zile puteti vota, asa ca, īncepānd de astazi, 03.02.2016 , Adminii/Sloturile/VIP-urile care nu voteaza servarul macar 1 data la 2 zile au DOWNGRADE -1 !! |Dupa ce ca reclama serverului si comunitatii nu faceti, mai aveti si tupeul sa nu votati macar servarul, care dureaza maxim 1 minute sa dai un vot! Sa nu aud discutii ca de ce am luat down s.a.m.d, eu v-am anuntat!
Link: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
18-02-2016, 09:25 PM
Vad ca va cam place sa va jucati cu amx_givemoney! Bonusurile se dau 1 data pe mapa in limita de 5000$ nu cand aveti voi nevoie de bani sau sa dai 99999999. Nu mai exagerati ca o sa i-au masuri.

L 02/10/2016 - 06:45:35: [Money]: ADMIN dRw # HellChatte a oferit ca bonus 444444444$ jucatorului ///AMG!
L 02/10/2016 - 06:46:43: [Money]: ADMIN dRw # HellChatte a oferit ca bonus 444444444$ jucatorului dRw # SiLeNTT!
L 02/10/2016 - 06:49:27: [Money]: ADMIN dRw # HellChatte a oferit ca bonus 444444444$ jucatorului dRw # SiLeNTT!
L 02/10/2016 - 06:49:48: [Money]: ADMIN dRw # HellChatte a oferit ca bonus 999999999$ jucatorului puncT.!
L 02/10/2016 - 07:29:40: [Money]: ADMIN puncT. a oferit ca bonus 600$ tuturor!
L 02/10/2016 - 07:33:37: [Money]: ADMIN puncT. a oferit ca bonus 600$ tuturor!
L 02/11/2016 - 13:16:41: [Money]: ADMIN dRw # HellChatte a oferit ca bonus 5000$ tuturor!
L 02/11/2016 - 13:32:41: [Money]: ADMIN puncT. a oferit ca bonus 4$ tuturor!
L 02/11/2016 - 13:33:50: [Money]: ADMIN dRw # HellChatte a oferit ca bonus 999999999$ jucatorului dRw # Nutella :3!
L 02/11/2016 - 13:34:15: [Money]: ADMIN dRw # HellChatte a oferit ca bonus 999999999$ jucatorului dRw # Nutella :3!
L 02/11/2016 - 13:34:40: [Money]: ADMIN dRw # HellChatte a oferit ca bonus 999999999$ jucatorului puncT.!
L 02/11/2016 - 16:20:08: [Money]: ADMIN dRw # Kamelia a oferit ca bonus 1000$ tuturor!
L 02/12/2016 - 03:33:32: [Money]: ADMIN dRw # Kamelia a oferit ca bonus 20000$ tuturor!
L 02/14/2016 - 07:45:43: [Money]: ADMIN dRw # Kamelia a oferit ca bonus 20000$ tuturor!
L 02/14/2016 - 10:48:57: [Money]: ADMIN dRw # Kamelia a oferit ca bonus 20000$ tuturor!
L 02/18/2016 - 08:53:03: [Money]: ADMIN dRw # Kamelia a oferit ca bonus 20000$ tuturor!

RaZz0R
18-02-2016, 10:02 PM
De ce e pusa comanda asta?Mie mi se pare inutila, sincer, mai avem sa punem comanda sa ne teleporteze la sfarsit de mapa si aia e. Si asa cu givemoney tot aia e, iei no-clip cand ti se scoala. :) (scuzati expresia)

hellchatte (alex)
18-02-2016, 10:06 PM
Da recunosc ca am aflat comandă dela punct și vr să văd cum e Tranda da a poți băga să se dea max 5000 bonus sau să se scoată cum e pe zm așa mia zis spedy

~TraNda~
19-02-2016, 06:10 PM
De ce e pusa comanda asta?Mie mi se pare inutila, sincer, mai avem sa punem comanda sa ne teleporteze la sfarsit de mapa si aia e. Si asa cu givemoney tot aia e, iei no-clip cand ti se scoala. :) (scuzati expresia)

Pana acum n-a fost problema asta. Decat sa ma chinui sa ii dau PM-uri si mesaje pe facebook lui -=MaX=- prefer sa astept pana revine Tiger si sa ii spun. Oricum -=MaX=- nu face nimic..
Pana atunci o sa fie si sanctiuni.

~TraNda~
24-02-2016, 06:05 PM
Atentie

De astazi:

Banurile pentru refuz wCD se dau pentru 500 min!
Daca prindeti pe cineva cu cfg ii cereti sa stearga/sa vi-l dea spre verificat,iar daca refuza ban permanent!
Banurile permanente se dau pentru cod sigur in wCD si/sau reclama in chat sau IP/DNS la nume!!
----Pentru inceput ii schimbati numele apoi ban!!
Orice admin care e in conflict cu alt admin, se pedepsete cu REMOVE la amandoi!!
Pentru incalcarea regulamentului se aplica Suspendari/WARN!! La 3 WARN-uri se primeste suspendare. La 3 SUSPENDARI se ajunge la REMOVE!!!


Sper ca m-am facut inteles :) .

~TraNda~
07-03-2016, 04:37 PM
Pentru fiecare Admin/Slot/VIP , aveti 3 obligatii:
1. Sa respectati regulamentul
2. Sa va faceti treaba
3. Sa votati zilnic serverul

Ok, inteleg ca poate, printr-o nu stiu ce problema, nu se poate vota zilnic de catre unii, dar macar 1 vot la 2 zile puteti vota, asa ca, īncepānd de astazi, 03.02.2016 , Adminii/Sloturile/VIP-urile care nu voteaza servarul macar 1 data la 2 zile au DOWNGRADE -1 !! |Dupa ce ca reclama serverului si comunitatii nu faceti, mai aveti si tupeul sa nu votati macar servarul, care dureaza maxim 1 minute sa dai un vot! Sa nu aud discutii ca de ce am luat down s.a.m.d, eu v-am anuntat!
Link: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu uitati ce am scris mai sus!!!!


ON:
Am sa va pun 3 binduri noi! Le stergeti pe celelalte si le inlocuit cu acestea (cel de wcd ramane!)


bind "l" "amx_say VIP la 10 ore jucate pe server + cerere forum! ; amx_say SAU ; amx_say 1 euro/luna respectiv 4 euro permanent! (telekom)"



bind "p" "amx_say Comenzile unui player: ; amx_say /shop - magazin , /knife - alegi cutitul , /rules - aflii regulile , /ore - aflii orele jucate ; amx_say /preturi - aflii preturile adminelor , /fps - iti creste fps-ul , /cam - schimbi camera! ; amx_say /who - vezi adminii online , /lifemenu -oferi viata unui player , /give - oferi banii unui player!"



bind "o" "amx_say Orele necesare pentru admin/slot: ; amx_say Slot - 30 / Helper- 50 / Premium - 100 ; amx_say Pentru a afla restul gradelor care se ofera pe ore accesati <b>You have to register to ba able to see this link</b> ; amx_say Sectiunea Dr.WarGods.Ro -> Cereri Admin/Slot -> Model cerere Admin/Slot!"

~TraNda~
13-03-2016, 07:17 PM
Vad ca nu prea va mai place sa intrati pe forum sa voteti la eventualele cereri sau serverul! Ok, schimb si eu foaia!

~TraNda~
20-03-2016, 08:10 PM
Trebuie sa va readuc aminte mereu?

Pentru fiecare Admin/Slot/VIP , aveti 3 obligatii:
1. Sa respectati regulamentul
2. Sa va faceti treaba
3. Sa votati zilnic serverul

Ok, inteleg ca poate, printr-o nu stiu ce problema, nu se poate vota zilnic de catre unii, dar macar 1 vot la 2 zile puteti vota, asa ca, īncepānd de astazi, 03.02.2016 , Adminii/Sloturile/VIP-urile care nu voteaza servarul macar 1 data la 2 zile au DOWNGRADE -1 !! |Dupa ce ca reclama serverului si comunitatii nu faceti, mai aveti si tupeul sa nu votati macar servarul, care dureaza maxim 1 minute sa dai un vot! Sa nu aud discutii ca de ce am luat down s.a.m.d, eu v-am anuntat!
Link: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
02-05-2016, 11:51 PM
ATENTIE!!! 02.05.2016

De astazi dispare "culoarea usrului" si va fii inlocuit cu "cuvantul cheie".
In ce consta acest cuvant?
Undeva in regulamentul (intr-un loc stabilit de mine) , intr-o paranteza se va afla un cuvat care nu va avea legatura cu niciun cuvat din regulament. De exemplu "Pentru probleme contactati (cuvatul cheie este Chiloti) ownerul."

Daca nu ati priceput ceva va rog sa lasati reply aici sau sa imi dati PM.

~TraNda~
12-05-2016, 05:02 PM
Ii rog pe toti adminii/sloturile/vip-urile care au primit invite sa intre in grupul DeathRUN sa o accepte. Acolo se vor discuta toate probleme intre „noi”.
Ar fii bine sa frecventati grupul fiindca nu apar notificari daca s-a postat ceva nou.
Fiti cu ochii pe sectiunea SEDINTA! .
Cei care nu accepta inseamna ca nu vor sa mai aiba grad pe server asa ca vor primi remove.
Dupa ce postez ceva in sectiunea SEDINTA va rog sa dati „like” „dislike” sau „thanks” pentru a stii cine a citit si cine nu.

~TraNda~
23-06-2016, 12:37 PM
Va rog sa intrati pe grup si sa luati la cunostiinta si foarte in serios ce am scris la categoria "sedinta"!

raresdanut12
23-06-2016, 01:16 PM
Nu am primit cerere . Da-mi invite .

~TraNda~
15-07-2016, 01:37 PM
Pentru admini/vip-uri/sloturi!!!
Sa va fie clar lucrul asta. Nu vreau sa vad vreo mancatorie intre voi, copilarisme si certuri!! Pe cat sunt de bun cu voi, pe atat pot fii si de rau!
Terminati cu certurile si copilarismele! Sunteti colegi. Daca nu puteti sa va intelegeti, faceti abstractie unul de altul!
Cum v-am dat gradele asa de repede pot sa vi le si scot. Toti sunteti la acelasi nivel, nu e niciunul mai sus de altul!
Daca nu ma puteti intelege de vorba buna, o sa schimbam foaia!

Bun, sa incepem cu inceputul. Dupa scandalul Drake, Malboro sau alte derivate provenite de la un copil mucos, toti ati luat-o razna. Toti ati inceput sa va certati, sa aruncati unul pe altu vina, sa veniti cu minciuni la mine ca sa va scoateti sau alte bazaconii. Drept urmare, dupa cum bine v-am anuntat mai sus, chiar de vreo 7 luni v-am zis asta, sa nu vad cearta, mancatorie s.a.m.d trecem si la sanctiuni. Dupa dovezile aduse impotriva Kameliei ramane fara grad si este scoasa din clan. Stiti foarte bine cat de drastic pot fi, si nici nu imi e vreo frica de cineva/ceva. Cum voi ati primit grad asa or sa primeasca si altii care sa va inlocuiasca.
M-am saturat sa va comportati ca niste copii de clasa a II-a, ca niste copii ce se cearta pe o jucarie. De acum incolo, orice admin/slot/vip care greseste are suspendare (de al 3 saptamani in sus) sau remove. Asta sa va mai invatati minte si sa va reveniti. E alegerea voasta. S-au creat grupuri pe skype, grupuri care se ataca intre ele. Mai terminati cu prostiile astea ca va atarna mucii la nas si voi nu stiti cum sa scapati de celalalt de langa voi? Inainte de toate este un simplu joc, nu se castiga nimic de pe urma lui, este NON-PROFIT! Este un joc de socializare si distractie/relaxare, nu un joc de mancatorie. Sper ca am fost destul de clar si asta sa fi fost ultima sanctiune si ultima data cand mai aud de vreo cearta!

(Exclusi sunt Nutela, rogvaiv, z3p1, punct, speedy - singurii care mai au capul pe umar, pana la urma se cunoaste varsta)

wLady | Kamelia
15-07-2016, 07:10 PM
Ce s-a īntāmplat?

~TraNda~
07-08-2016, 11:59 PM
ATENTIE!!

Va ca multi ati uitat sa mai intrati pe forum, sa mai lasati un vot sau sa raspundeti la o cerere admin/slot/unban/reclamatie!
Daca aveti activitate pe server asta nu inseamna ca nu trebuie sa intri pe forum!
Maine or sa inceapa sanctiunile pentru inactivitate pe forum. Eu v-am anuntat.

~TraNda~
29-09-2016, 09:49 PM
Salut!
Fac acest reply pentru acei membrii din staff-ul dr wargods care le cam place sa aiba un limbaj mai neadecvat.
Sa va readuc aminte ca nu trebuie sa ma vedeti voi pe server ca sa stiu ce se intampla? Sa va readuc aminte ca orice grad se si poate scoate, chiar mai usor decat se adauga?
Va las aici doar cateva exemple:

L 09/20/2016 - 10:56:27: MOD#>> Chancro ;x [109.101.106.128:2700] <STEAM_ID_LAN> : "esti prost ?"
L 09/22/2016 - 13:40:23: MOD#>> Chancro ;x [109.101.111.254:2700] <STEAM_ID_LAN> : "facetz laba"
L 09/24/2016 - 04:46:10: bricheta.cfg [82.76.187.100:27005] <STEAM_0:0:2059539342> : "tu faci laba?"
L 09/24/2016 - 04:50:38: bricheta.cfg [82.76.187.100:27005] <STEAM_0:0:2059539342> : "prost e tactu"
L 09/25/2016 - 06:56:26: MOD#>> Chancro ;x [109.101.84.0:27005] <STEAM_ID_LAN> : "stf"
L 09/25/2016 - 06:57:40: MOD#>> Chancro ;x [109.101.84.0:27005] <STEAM_ID_LAN> : "s t f"

Aici am pus doar 1% din tot ce am surprins. Va recomand sa va mai revizuiti limbajul/comportamentul.

In plus, vad ca nu prea mai frecventati forumul, nu-i problema, o sa aplic niste suspendari celor care cred ca nu mai trebuie sa dea pe aici.
Seara buna!

dizdani
02-10-2016, 01:02 PM
Imi cer scuze pentru comportamentul neadecvat, chiar daca eu cu 'bricheta.cfg' vorbim asa deobicei nu se va mai repeta in timpul in care ma aflu pe server.

edit: Pot sa primesc si logurile de dinainte? Ca eu nu fac pe cineva prost asa din senin.

~TraNda~
16-10-2016, 11:40 PM
Atentie


Nu mai sunt timpurile in care ne permitem sa pierdem din jucatorii de cs 1.6. Un om care a depus o cerere inseamna ca vrea sa joace pe acel server si mai mult. Totodata, acest jucator, pe viitor, poate deveni o piesa importanta din comunitate.

Incercati asadar:
- nu mai dati contra/respingeti cereriile pentru orice lucru pueril;
- daca chiar vreti sa confirmati faptul ca la o cerere a fost modificata valoarea raspunsului cheie pentru o cerere, puteti sa imi lasati pm si eu va raspund in cel mai scurt timp posibil;
- nu mai respingeti cereriile daca modelul de cerere dupa care a facut cererea nu a fost cel din model (cu exceptia daca a fost posibila copierea raspunsului cheie la cerere);
- sa fiti mai blanzi cu jucatorii care merita si care au un numar ridicat de ore jucate si au sarit un grad (nu se va permite saltul de la niciun acces sau acces slot la un acces cu ban [oricare ar fi acela]! - trebuie sa treaca prin gradul helper sau sa doneze!);

~TraNda~
18-10-2016, 04:18 PM
Se pare ca malboro inca ne viziteaza. Fi-ti atenti la numele Freak3r . Ip-ul cu care l am prins pe server este 151.74.9.21

~TraNda~
12-12-2016, 10:29 PM
Va readuc aminte ca: mapa se poate schimba, in urma unui vot dat de un admin, doar in unele cazuri mai speciale!
Am sa va rog sa nu mai dati voi vot de fiecare data, ci sa lasati srv sa de a votul! Astfel se vor juca si alte mape, nu doar badblood urilr, latex, bhopz si hertz!
Sper ca m am facut inteles.

~TraNda~
05-01-2017, 11:51 AM
Binduri pentru Server

bind "l" "amx_say VIP la 50 ore jucate pe server + cerere forum! ; amx_say <b>You have to register to ba able to see this link</b>"



bind "p" "amx_say Comenzile unui player: ; amx_say /shop - magazin , /knife - alegi cutitul , /rules - aflii regulile , /ore - aflii orele jucate ; amx_say /preturi - aflii preturile adminelor , /invis - iti creste fps-ul , /vreauadmin - informatii! ; amx_say /who - vezi adminii online , /lifemenu -oferi viata unui player , /give - oferi banii unui player!"



bind "o" "amx_say Orele necesare pentru admin/slot: ; amx_say Slot - 30 / Helper- 55 / Premium - 70 ; amx_say Pentru a afla restul gradelor care se ofera pe ore accesati <b>You have to register to ba able to see this link</b> ; amx_say Sectiunea Dr.WarGods.Ro -> Cereri Admin/Slot -> Model cerere Admin/Slot!"



bind "k" "amx_say Add to FAVORITE 89.39.13.119 ; amx_say Adaugati la FAVORITE 89.39.13.119"


Binduri reclama pe alte servere

bind "x" "say Dr WarGods Ro - server Deathrun + VIP + RESPAWN ; say Oferim ADMIN GRATUIT ; say Forum: wargods ro"

~TraNda~
22-01-2017, 02:20 AM
Va readuc aminte ca:


Pentru fiecare Admin/Slot/VIP , aveti 3 obligatii:
1. Sa respectati regulamentul
2. Sa va faceti treaba
3. Sa votati zilnic serverul

Ok, inteleg ca poate, printr-o nu stiu ce problema, nu se poate vota zilnic de catre unii, dar macar 1 vot la 2 zile puteti vota, asa ca, īncepānd de astazi, 03.02.2016 , Adminii/Sloturile/VIP-urile care nu voteaza servarul macar 1 data la 2 zile au DOWNGRADE -1 !! |Dupa ce ca reclama serverului si comunitatii nu faceti, mai aveti si tupeul sa nu votati macar servarul, care dureaza maxim 1 minute sa dai un vot! Sa nu aud discutii ca de ce am luat down s.a.m.d, eu v-am anuntat!
Link: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
04-02-2017, 06:49 PM
Sa va reimprospatez putin memoria!


Pentru fiecare Admin/Slot/VIP , aveti 3 obligatii:
1. Sa respectati regulamentul
2. Sa va faceti treaba
3. Sa votati zilnic serverul

Ok, inteleg ca poate, printr-o nu stiu ce problema, nu se poate vota zilnic de catre unii, dar macar 1 vot la 2 zile puteti vota, asa ca, īncepānd de astazi, 03.02.2016 , Adminii/Sloturile/VIP-urile care nu voteaza servarul macar 1 data la 2 zile au DOWNGRADE -1 !! |Dupa ce ca reclama serverului si comunitatii nu faceti, mai aveti si tupeul sa nu votati macar servarul, care dureaza maxim 1 minute sa dai un vot! Sa nu aud discutii ca de ce am luat down s.a.m.d, eu v-am anuntat!
Link: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
20-02-2017, 10:34 PM
Sambata (25.02.2017) se va trage linie si se va face o curatenie in user.ini, astfel ca cei din staff (de la slot la admin si vip) vor primi direct REMOVE daca:
1. Nu lasa reply in topik-ul cu reclama
2. Se constata ca are o activitate foarte scazuta atat pe server cat si pe forum
3. Comportament neadecvat in unele momente

Nota: exceptie de la regula 1. fac cei care imi lasa dovezile cu reclama in privat

Ati fost anuntati, succes!

~TraNda~
27-03-2017, 12:36 PM
ANUNT

Rog ca toti membrii din staff care nu au un username (numele de pe forum) asemanator cu nick-ul care joaca pe server sa isi puna in seamnatura nick-ul.
Se fac multe confuzii si astfel eliminam orice problema in aceasta privinta!

~Wolf~
28-04-2017, 12:20 PM
ANUNT!

Am vazut ca majoritatea adminilor incalca o regula importanta din regulament.Banul pentru refuz WCD se da pe un timp de 1200 minute.Am observat ca,nu toti,dar o mare parte din admini dau ban pe 10.000 minute..Asadar,de-acum inainte,se va da ban pe 1200 minute.Sa va fie CLAR!.In caz contrar se vor stabili sanctiuni,pentru adminul respectiv.

~TraNda~
28-05-2017, 10:41 PM
ATENTIE!!!! VREAU SA LUATI FOARTE IN SERIOS TREABA ASTA!

Cei care aveti username de pe forum, total diferit fata de cel cu care jucati pe server, puneti-va in semnatura NICK-UL de pe CS!!!!!!

~TraNda~
19-11-2017, 10:47 PM
IMPORTANT!

Cititi cu mare atentie ce scrie AICI <- click (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)!

~TraNda~
18-01-2018, 02:21 AM
Recititi Model cerere admin/slot + Conditii (<b>You have to register to ba able to see this link</b>). S-au schimbat orele pentru gradele de Helper si Premium.

~TraNda~
02-02-2018, 11:24 AM
Recititi Model cerere admin/slot + Conditii (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Recititi IMPORANT - Reclama server Dr.WarGods.Ro (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

~TraNda~
28-06-2018, 05:50 PM
Orele pentru gradele de admin au fost reactualizate: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Noi site-uri de vot pentru popularea serverului: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
10-07-2018, 11:35 PM
Atentie

* La sfarsitul fiecarei luni, primii 3 admini cu activitatea cea mai buna (atat server cat si forum + reclama) primesc UP!!

~TraNda~
25-07-2018, 10:24 PM
AVIZ ADMINILOR!

Daca este o mapa mai grea (gen hertz, bhop, rizzy, ghosts etc.) iar la un momendat observati ca lumea iese de pe server, schimbati mapa in deathrun_arctic sau deathrun_forest2_final, fara vot!

PS: aceasta regula s-a adaugat si in regulament!

~TraNda~
22-09-2018, 01:08 AM
N-am mai tinut de mult un astfel de discurs, iar din cate vad, cam este nevoie.
Sa va intre bine in cap ceea ce este scris mai jos, mai ales pentru adminii noi!


Pentru admini/vip-uri/sloturi!!!
Sa va fie clar lucrul asta. Nu vreau sa vad vreo mancatorie intre voi, copilarisme si certuri!! Pe cat sunt de bun cu voi, pe atat pot fii si de rau!
Terminati cu certurile si copilarismele! Sunteti colegi. Daca nu puteti sa va intelegeti, faceti abstractie unul de altul!
Cum v-am dat gradele asa de repede pot sa vi le si scot. Toti sunteti la acelasi nivel, nu e niciunul mai sus decat altul!
Daca nu ma puteti intelege de vorba buna, o sa schimbam foaia!

~TraNda~
30-09-2018, 10:30 PM
ATENTIE - O SA SE APLICE SANCTIUNI
Daca vad admini care mai dau vot, in afara cazului cand se da quit/retry tero, or sa primeasca -1!
Va plangeti ca nu aveti mape noi, dar voi jucati doar latexx, artic, badblood. Asta dati la vot. Lasati serverul sa-si faca treaba. Serverul este foarte bine configurat astfel incat sa se joace toate mapele disponibile. Daca aveti o mapa preferata, si vreti sa apara la vot, nominalizati-o, dar nu mai dati voi vot ca vreti voi mapele x,y!

Btw, sactiunea se va aplica pe loc cu -1.

~TraNda~
04-01-2019, 09:26 PM
Cititi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Sanctiunea va fi -1, fara avertisment.

~TraNda~
02-08-2019, 02:15 PM
Buun. N-am mai scris de ceva vreme in acest topic si cred ca lucrul asta s-a vazut.
Incepand de la cazul lui Toi, in care fustrarea ca a fost dat de gol cu fraudatul voturilor la adminul lunii a fost mai puternica decat constiinta lui ca este admin. Un astfel de caz trage dupa sine alti admini, refuzand sa creada ca eu oricum trebuie sa stiu tot ce se intampla si tot ce misca pe server si pe forum. Nu trebuie neaparat sa-mi spuna cineva, mai devreme sau mai tarziu, daca nu verific eu, va dati singuri de gol fara sa va dati seama.
In ultimele zile s-a instaurat o idee extrem de proasta: "ba, nu trebuie sa mai dai in gat". Unii cred ca ei stiut de fapt "miezul" problemei si ca eu sunt informat eronat sau ceva de genul, cand de fapt e invers.
Aveti incredere in oameni care va "sapa" intentionat. Nu-mi dau seama cum naiba au o influenta asupra voastra atat de puterinca incat sa va faca sa credeti ca nu puteti pati nimic daca gresiti. Orice greseala se plateste.
Un grad de admin vine cu responsabilitati, iar pe primul loc nu este reclama sau activitatea, ci maturitatea sa va asumati cand gresiti. Au existat oameni care au primit ban, si-au asumat, au revenit si acum nu au doar admin pe server, ci sunt in stafful Comunitatii WarGods. Asta e o dovada de maturitate in ceea ce priveste un grad de admin.
Si.. sfarsind cu retragerile din ultima zi: voi vi le alegeti, sa nu credeti ca plang dupa careva ca s-a retras. Cum voi ati venit cu cerere pe forum, asa vor veni si altii :) .

Oh.. am uitat sa specific ceea ce i-am spus si lui Toi (si referitor la fraza cu influenta), acuzati persoanele gresite. Macar daca va suparati pe cineva, suparati-va pe ala care este "de vina" :)) . In cazul acesta vinovatul a platit (MadCats), dar influenta s-a negativa asupra unor persoane din staff inca a ramas, asa ca va zic: numai bine!