PDA

View Full Version : cerere unban Puiu



puiu_mee
18-03-2015, 03:41 PM
NUME: Puiu
IP: 78.97.42.240
VARSTA: 24
ID DE STEAM: puiu_mee
DATA: 18 . 03 2015
ORA: 15 : 20
HARTA: de_westwood
ADMIN: wgods ngm
MOTIV: ofticat !
MARTORI: lemnutzmusic
DOVEZI: DEAD* Puiu : nu folosesc cfg
*DEAD* wGods | NgM : foarte bn
*DEAD* wGods | NgM : ce folosesti atunci?
*DEAD* Puiu : aim
*DEAD* Puiu : wall
*DEAD* wGods | NgM : avem glume
*DEAD* Puiu : ai intrebat
*DEAD* wGods | NgM : ne luam la misto?
*DEAD* Puiu : aha
ADMIN wGods | NgM: a dat shock jucatorului Puiu motiv: pa.
ADMIN wGods | NgM: banned permanently Puiu [Reason: pa]
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: nu am ce sa zic doar ca sa ma lase in pace,daca el considera ca am ceva sa stea cu demo "oldschool" daca n-are incredere in wcd !!!

F0rS3ti
18-03-2015, 04:05 PM
:pro: unban, dar gaseste alt martor te rog, pentru ca lemnutz are ban pe server, nu stiu cum mai intra!

Dovada aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Alex`
18-03-2015, 04:14 PM
Offtopic : lui lemnutz i-a fost scos banul ! Inginere si eu deabia dupa ce i-am dat ban am aflat , si i l-am scos ... daca nu apare pe forum nu am de unde sa stiu ca a fost debanat...
Cat despre puiu ... nu e prima data cand se intampla asa ceva... ai un limbaj foarte neadecvat comentezi cu toata lumea , iei peste picior mai ales adminii ... esti foarte increzut + nu o data am vazut comentarii din partea ta gen : " mai sunt si alte servere " , iar pe acest considerent eu sunt CONTRA UNBAN !!!

puiu_mee
18-03-2015, 04:32 PM
ALex , stiu ca nu ma suferiti si crede-ma va ignor pe toti ! eu nu am facut nimic incat sa merit shock pe baza ca-l spargeam la cs ,am dat copy la consola sa vedeti si voi ca nu am suferit cum spui tu ,si sa intamplat o singura data sa ma enervez in seara aia in care mai banat chiar tu ca am zis ca mai sunt si alte srv ,si comentez cand am dreptate nu caut motive cu nimeni ca maj nu merita nervii mei , daca tu crezi ca poti bana pe cineva ca a zis ca mai sunt alte servere e chiar comic ce zici ! punct

Alex`
18-03-2015, 04:45 PM
Singuru lucru care te strica pe tine e gura aia ca e mare si vorbeste cand nu e cazul , tu vezi-ti de joc nu mai comenta si totul o sa fie bine !

puiu_mee
18-03-2015, 04:46 PM
Nu vreau sa jignesc pe nimeni sau sa trag concluzii aiurea dar , din ce se intampla pe server , voi doriti sa va jucati cu strainii , jucatori slabi pentru scor/top , asa se intampla cand mai intra cate un ratacit unde se joaca mai multi prietenii comuni iar acel ratacit sa aibe putin habar despre acest joc ,cautati motive pentru ban etc. zic din nou ESTE DOAR PAREREA MEA !!! acum las la aprecierea voastra daca considerati ca banul a fost dat pe un motiv clar ! ce-i cu acc in log poate sa vada clar schimbul de vorbe (care este postat la motiv) daca este unu-l ptr SHOCK + BAN PERMANENT ,eu va zic ca am citit si la reclamatii unde ce am patit eu NU este ceva nou ,multi altii au primit ban-uri aiurea pe motive gasite pe moment !

murder 66
18-03-2015, 06:59 PM
Pro unban doar cu conditia sa-ti remediezi comportamentul...nu am nimic personal cu tine sau cu altcineva , dar limbajul ala care-l folosesti uneori , te strica , "ignora si zambeste" si nimic nu se intampla. Pace! >:D<

XeLa
18-03-2015, 10:32 PM
I`am scos ban`ul lui Puiu si lemnu.Au voie sa joace, au promis ca o sa`si schimbe comportamentul.