PDA

View Full Version : Cerere SLOT darkosteiNN



darkosteiNN
17-03-2015, 02:41 PM
GRADUL - SLOT
NICK - darkosteiNN
VARSTA - 19
ID DE STEAM - devilzro ( alt. account ); skullhozer333 ( main account )
STEAM ID - STEAM_0:1:47796800
ID MESSENGER - gill_Heris@yahoo.com ( Nu folosesc Y!M, insa folosesc Skype: devilzro )
EXPERIENTA - 13-14ani de CS, 10 ani de AMXMODX/ADMINMOD.
TIMP JUCAT - ore=10 <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA - Ziua,seara si in weekend.
MOTIV - Detin un scor excelent ( top 7 ) si nu vreau ca cineva sa intre cu nick-ul meu si sa-si dea kill-uri, deasemenea imi place serverul si as dori sa pot juca pe server fara sa trebuiasca sa astept dupa altii.
CUNOSTIINTE - Sunt capabil sa detectez orice fel de cod aproape instant, scripting/programare ( tot ce tine de Addons ).
PROMOVARE - Consider ca promovarea serverului este inutil, serverul este FULL aproape mereu.
REGULAMENT - Da.
CULOAREA URSULUI - Alb
ADMIN PE ALT SERVER (Optional) - Nay.

Nap
17-03-2015, 05:26 PM
Pro! Am 2 intrebari: De ce ai ales culoarea alba? Joci cs de la varsta de 5 ani? 1.6 a aparut in 2003 :))

darkosteiNN
17-03-2015, 05:42 PM
Pro! Am 2 intrebari: De ce ai ales culoarea alba? Joci cs de la varsta de 5 ani? 1.6 a aparut in 2003 :))
1. Am ales culoarea alba fiindca culoarea tintei mele ( in CS 1.6 ) este tot abla. ( -> retarded, but.. whatever )
2. La varsta de 5 ani m-am apucat de CS cu un prieten care la 6 ani si-a dat seama cum sa faca un addons sa functioneze in New Game. In toti acesti ani am avut ocazia sa studiez cs 1.6 mechanics ( cum functioneaza jocul ) prin intermediul a diferite moduri ( classic, deathrun, HNS, ZM, etc ). Ca sa devi un jucator extrem de bun, nu-i nevoie sa joci 1 joc 10+ ani, multi mai important e sa-ti imbunatatesti reflexele, timpul de reactie si atentia.
EDIT: Mai tin minte ca in CS 1.5 nu era Famas si Galil.

Nap
17-03-2015, 06:11 PM
Ma asteptam sa-mi zici "vreo doua" :)). Totusi daca-mi spui care e culoarea ursului, dovada ca ai citit regulamentul si iti dau admin. Multi nu citesc regulamentul si ii vad cum schimba harta prin minutul 10, dau la vot 3-4 mape, sa nu mai zic de ban-uri aiurea la jucatori umpic mai buni ca adminii...

darkosteiNN
17-03-2015, 06:27 PM
Ma asteptam sa-mi zici "vreo doua" :)). Totusi daca-mi spui care e culoarea ursului, dovada ca ai citit regulamentul si iti dau admin. Multi nu citesc regulamentul si ii vad cum schimba harta prin minutul 10, dau la vot 3-4 mape, sa nu mai zic de ban-uri aiurea la jucatori umpic mai buni ca adminii...

"VIII. Alte dispozitii - 5* Culoarea animalului este roz."
Easy problem --> easy life

Nap
17-03-2015, 06:33 PM
:)). Lasa-mi PM cu parola!

RIDER
17-03-2015, 07:12 PM
Bine ai venit in grupu nostru >:)