PDA

View Full Version : Retragere Keralis



Keralis
15-03-2015, 10:54 AM
Nick:GL | Keralis
Grad:Guardian
Perioada: Definitiv
Motiv: Tot mi se zice ca am aim,wall sau alte coduri si nu mai pot suporta.:( In special click tot zicea ca am cod,dar NU AM.Serverul e foarte frumos,dar nu voi mai juca niciodata pe el decat daca nu mai sunt admini care sa zica ca am cod.Si mai propun remove lui click deoarece nu e un admin bun.Multumesc

cr7*best
15-03-2015, 10:57 AM
motivul e penibilpenibil.Si de mine zic ca am wall si eu nu ma retrag=))) nu stiu , faci ce vrei.O sa vorbesc cu robert in vederea lui click.pacat ca te retragi vroiam sa.ti dauup

Keralis
15-03-2015, 11:01 AM
motivul e penibilpenibil.Si de mine zic ca am wall si eu nu ma retrag=))) nu stiu , faci ce vrei.O sa vorbesc cu robert in vederea lui click.pacat ca te retragi vroiam sa.ti dauup

Man motivul meu este ok zic eu,dar in privinta retragerii o sa ma mai gandesc.Si click se lauda oricum ca a adus el pe sv multi playeri si cand am adus si eu zicea de ei ca-s codati :)).Si multumesc ca vb cu robert in privinta lui click.

cr7*best
15-03-2015, 11:21 AM
Nu știu faci ce vrei. . Te gandesti bine si.mi spui.

Keralis
15-03-2015, 11:24 AM
Hai totusi sa nu renunt,dar o sa-i fac reclamatie lui click daca mai face ce a facut.

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Topic locked pls

cr7*best
15-03-2015, 11:31 AM
Topic locked.voi vorbi cu robert sa.ti dam up dar intai vrrau sa te cunosc.PRIMA MASURA PE CARE O VOI LUA CA SA NU MAI FIE ADMINI BUTI VA FI MINIM 2 SAPTAMANI PE SV

ElShaarawy
15-03-2015, 12:02 PM
Keralis up. Si orice problm ai cu vreun admin reclamatie si rezolvam. Trebuie sa va intelegeti intre voi. :locked: