PDA

View Full Version : Primele 2 echipe care merg in Sferturile UCL



Alex`
11-03-2015, 12:22 AM
Hala Madrid, cu toate ca in tur Real a batut cu scorul de 2-0 in retur pe Bernabeu a fost pusa in mari dificultati chiar de catre fostul lor jucator Huntelar a doua masna a Optimilor dintre Real si Schalke terminandu-se cu scorul de 3-4 (Schalke merita sa mearga mai departe avand in vedere prestatia dezamagitoare pe care a lasato Real in aceasta seara) cu toate acestea HALA MADRID !!!
Si celalata echipa calificata in Sferturi este Porto dupa o victorie zdobitoare asupra lui Basel 1-1 In Tur si 4-0 in aceasta mansa


<b>You have to register to ba able to see this link</b> pg

Alex`
12-03-2015, 01:40 AM
Bayern merge mai departe alaturi de PSG !
Meciul dintre Bayern si Donetsk a fost unul infernal trupa lui ILLUCE fiind in inferioritate numerica inca din minutul 3 .. scor final 7-0
Intre PSG si Chelsea a fost o nebunie curata , Ibrahimovic eliminat in minutul 30 iar mai apoi s-a jucat pe contre Chelsea deschide scorul dupa un corner in care mingea a ricosat norocos la unul din oamenii lui Murinho , PSG duce meciul in prelungiri in finalul celei de a 2-a reprize 1-1 la finalul celor 90 de minute regulamentare (mentionez ca in tur a fost tot 1-1 pe terenul lui PSG) in prima repriza a prelungirilor Chelsea beneficiaza de un penalty iar in minutul 113 PSG revine spectaculos si pune capat meciului asigurandu-si calificarea

Alex`
19-03-2015, 04:00 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

FC Porto, Real Madrid, Bayern Munchen, Paris Saint-Germain, AS Monaco, Atletico Madrid, Juventus Torino și Barcelona au obținut biletele pentru următoarea fază a competiției.

Cele opt echipe au trecut de Basel, Schalke, Șahtior, Chelsea, Arsenal Londra, Bayer Leverkusen, Borussia Dortmund și Manchester City.

Tragerea la sorți a „sferturilor” UCL va avea loc vineri, 20 martie, și va fi transmisă īn direct pe Digi Sport, īncepānd cu ora 13:00.

Aici ! (<b>You have to register to ba able to see this link</b> hampions+Leagu) aveti si rezumatele video ale acestor confruntari :)

Alex`
28-04-2015, 09:33 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Hala Madrid ! , care crezi ca va fii incoronata ca noua regina a europei !?