PDA

View Full Version : Unban CraZy CoBRa



CraZy CoBRa
07-03-2015, 09:33 PM
NUME: CraZy CoBRa
VARSTA: 16
ID DE STEAM: -
MENTIUNI: ......deci grasuxxl mi-a dat ban deoarece m-a banat cineva(???) de 2 ori inainte....
Un anume leetro sau ceva de genul..
Intrebarea mea este: Cine si de ce m-a banat? :-/

kyci
07-03-2015, 09:50 PM
Din cate vad eu , primul ban l-ai primit pt refuz wcd , si daca ai refuzat wcd-ul , esti trecut pe lista de interzisi

RaZz0R
07-03-2015, 09:58 PM
spune.mi, te rog, de unde sa iau eu acu data banului, ora banului, sa caut in loguri sa vad ce a fost pe sv si situatia in care s.a dat banul...
mama lui de model.... daca va scoate ochii tot nu il vedeti... sa vedem ce spune grasu sau leet. altfel cererea va fi inchisa.

ADRI
07-03-2015, 09:59 PM
ai fost prins pe gg cu cheats in trecut si ai cateva banuri active !!

grasuxxl
07-03-2015, 10:00 PM
da eu iam da ban pt ca aparea cu banuri active de la leetro pt motiv interzis daca cauti dupa nume apare

TheOneLeeT
07-03-2015, 10:03 PM
Deci:
Ai luat ban pentru refuz wcd de la "MaRii" pe CS.WarGods.Ro, cred ca acolo trebuie sa faci cerere de unban.
Eu ți-am dat ban doar pentru ca ai primit ban acolo... Și... Surpriză :)) în 10 minute iar ai fost pe server...
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

PS: RaZz0R, caută după nick.

PS2: Trebuia să îți respecți banul și să faci atunci cerere de unban, nu după ce ai intrat pe server de încă 10 ori.

CraZy CoBRa
07-03-2015, 10:11 PM
da, eu nu am pe pc-u meu messenger(recunosc nu am bani sa-mi cumpar pc bun)...
de aceea am wac activ... dar se pare ca si cu wac activ sunt umplut de ban-uri...
nu ca nu as putea sa intru cu tot cu ele dar ma enerveaza ca ma tot scoate din 5 in 5 minute...
Concluzia: daca tot intru cu wac as dori sa nu mai primesc ban-uri(nu folosesc cheat-uri si nu vb vulgar)...

TheOneLeeT
07-03-2015, 10:15 PM
da, eu nu am pe pc-u meu messenger(recunosc nu am bani sa-mi cumpar pc bun)...
de aceea am wac activ... dar se pare ca si cu wac activ sunt umplut de ban-uri...
nu ca nu as putea sa intru cu tot cu ele dar ma enerveaza ca ma tot scoate din 5 in 5 minute...
Concluzia: daca tot intru cu wac as dori sa nu mai primesc ban-uri(nu folosesc cheat-uri si nu vb vulgar)...

Nu mai bine te duci tu pe Cs.WarGods.Ro (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) , faci acolo cerere de unban și îți rezolvi problemele cu MaRii și pe GunGame.WarGods.Ro (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) să-ți rezolvi și acolo problemele cu ADRI și apoi vi aici să rezolvi și cu mine, OK?



LE:


...eu vreau sa intru pe zm(sv acesta-mi place) deci aicea nu mai vreau sa primesc ban-uri...
P.S: si intru si cu wac in continuare ca sa nu se puna problema cheat-urilor...

Dacă primești ban pe unul dintre serverele comunității, primești pe TOATE, deci, fă cerere de unban pe serverul pe care ai fost prins cu cod. Dacă se acceptă acea cerere, o să ai unban și pe zm.

CraZy CoBRa
07-03-2015, 10:20 PM
...eu vreau sa intru pe zm(sv acesta-mi place) deci aicea nu mai vreau sa primesc ban-uri...
P.S: si intru si cu wac in continuare ca sa nu se puna problema cheat-urilor...

kyci
07-03-2015, 10:37 PM
Vad ca nu intelegi , ca sa poti intra din nou pe sv zm , fara sa ai o problema, mergi pe gg si cs faci acolo o cerere de unban, si daca ti se accepta , poti intra din nou pe zombie. Succes

~TraNda~
08-03-2015, 12:17 AM
decizia lui Xela --> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
08-03-2015, 09:36 AM
Ban`ul ramane !

:locked: