PDA

View Full Version : "unban" MnmL



MnmL.
04-03-2015, 11:14 PM
NUME: MnmL^
IP: 92.82.76.147
ID DE STEAM: STEAM_0:0:15398673
DATA: 04.03
ORA: 22
HARTA: Moama
ADMIN: kycy grasu
MOTIV: poze
MARTORI: -
DOVEZI:
MENTIUNI: Nu o luati ca pe o Cerere pt. ca nu imi doresc unban. Am vrut doar sa clarific. Mi-a facut kycy poze la insistentele grasuluixxl banuiesc, wac-ul ne mai contand, infine mi-a dat id sa le dau, am intrat pe net sa-mi instalez si eo mesu dar cand am facut asta am csul a inceput sa mearga tot mai greu apoi am primit kick pt lag iar apoi mi s-a blocat .
N-am mai intrat de ceva timp pe server, imi era dor am intrat doar asa for fun, dar vesnicul "involuat" grasuxxl inca are ceva mine.... De ce ? Nu ma intrebati ca nustiu.

Aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)e linkul pt arhiva cu poze si demo-ul( se vede pe final cum se blocheaza si iasa).
Ideea e ca n-am jucat cu cod pentru ca n-am absolut nici-un motiv.
Apropo grasuxxl cred ca mi-ai dat ban pe ip, il am dinamic asa ca dai amx_addban STEAM_0:0:15398673 si in felul asta nu voi mai putea sa intru indiferent de ip.



:-h... Adios

kyci
06-03-2015, 12:54 AM
Nici nustiu cum sa incep... in fine , incerc

Deci ,



MENTIUNI: Nu o luati ca pe o Cerere pt. ca nu imi doresc unban. Am vrut doar sa clarific. Mi-a facut kycy poze la insistentele grasuluixxl banuiesc, wac-ul ne mai contand, infine mi-a dat id sa le dau, am intrat pe net sa-mi instalez si eo mesu dar cand am facut asta am csul a inceput sa mearga tot mai greu apoi am primit kick pt lag

- Daca spui ca nu doresti unban, dc ai mai facut cererea? ce sa clarifici ?
- Nu ti-am facut poze la insistentele nimanui, pur si simplu te-am verificat , wac-ul nu are activ , ba era activ, ce vrei sa inteleg eu?
- Ti-am dat id-ul meu, de vreo 5 ori , dar tu te certai cu grasu ca dc ti-am facut poze, iar grasuxxl iti explica sa bagi id-ul meu si sa imi trimiti pozele, dupa ce te-ai "plictisit" sa te certi singur aproximativ 4 minute , nu ai mai spus nimic timp de 5 minute, daca nu aveai YM instalat, puteai sa zici si intelegeam, iar intr-un final ai iesit
- Daca intr-adevar erai corect , imi dadeai add, mentionez ca nici in ziua de azi nu mi-ai dat add
- Daca tu crezi ca am procedat gresit ,spune si daca se constata ca am gresit , in secunda urmatoare , ii cer lu Razzor degradarea mea !



vesnicul "involuat" grasuxxl inca are ceva mine.... De ce ? Nu ma intrebati ca nustiu.

Apropo grasuxxl cred ca mi-ai dat ban pe ip, il am dinamic asa ca dai amx_addban STEAM_0:0:15398673 si in felul asta nu voi mai putea sa intru indiferent de

- daca ai facut reclamatia ai putea sa respecti , nu conteaza ca este admin sau nu. Nu are nimeni nimic cu tine, te asigur

- multumim ca ne-ai anuntat, dar nu aveam nevoie , ai luat ban de prima data ip + id steam


Cum zici ca nu vrei unban , nu are rost sa verific pozele , deci nu inteleg de ce le-ai mai pus. Cred ca ai facut reclamatia pentru "a nu fi uitat"




:-h... Adios

Te pup !

luys
06-03-2015, 02:33 AM
fratilor sa inteleg si eu ...mnml tu jucai fara wac si ti-au facut poze si te-au banat sau cum e treaba ..???

WarGods | KGB
06-03-2015, 09:00 AM
MnmL eu am vazut pozele,le-am scanat cu ss checker,sunt ok pozele,la fel si demo-ul,dar trebuie sa stiu ,eu ptr mine si ptr aceasta comunitate;
tu mai vrei sa joci la noi? sau doar asa ai trecut in viteza pe serverul de zm,fara WAC,fara YM ,la care sa dai pozele cerute de kyci,ban dat corect dupa regulament,aveam pretentii la tine MnmL,esti player vechi,stii reg.Se va decide Razorel . Bafta pana atunci!

MnmL.
06-03-2015, 03:55 PM
Cum zici ca nu vrei unban , nu are rost sa verific pozele , deci nu inteleg de ce le-ai mai pus. Cred ca ai facut reclamatia pentru "a nu fi uitat"

Sunteti o comunitate serioasa !
Atunci verifica demo-ul citeste conversatia si cere-ti scuze macar in fata colegilor tai ca ai mintit ! Se vede acolo de cate ori mi-ai dat id-ul si faptul ca te-am anuntat ca nu am mess.

ai trecut in viteza pe serverul de zm,fara WAC

Aveam wac aveam. Scrie acol' la primul post cum sta treaba ~!

kyci
06-03-2015, 06:11 PM
Eu stiu ce am zis , si stiu ca ti-am dat id-ul de cel putin 3 ori . si la spusele lui kgb , nu mai scoate cuvinte din context , ca se intelege altceva ...
Pana la urma tu ce vrei ?

RaZz0R
06-03-2015, 08:19 PM
Mnml, eu sunt dispus sa iti dau unban, pozele sunt ok, wacul il aveai.
Vrei unban sau nu?

grasuxxl
07-03-2015, 08:19 PM
sa vedem si acum si nu avea wac on si cand ii zisai ca ma uit de steam sa vad daca e la fel ca cel de la cererea unban iesi

Diana - 109.97.63.7 - STEAM_0:0:15398673 vreau sa stiu si eu iati scos banu pt ca era pe sv si fara wac

RaZz0R
09-03-2015, 08:31 AM
se pare ca mnml nu mai doreste unban... e alegerea lui, eu am avut buna vointa.
Prin urmare banul ramane.
:locked: