PDA

View Full Version : reclamatie daihatzu culmea e ca am toata conversatia!!



PUSKA
01-03-2015, 11:22 PM
[G]*DEAD*HeLL#Boy : puska mai usor cu gura aia ca ma doare capu
[G]*DEAD*Daihatzu : :))
PUSKA : lol

[G]*DEAD*HeLL#Boy : /nvg
PUSKA : pai ma auzi

IMPORTANT! Cautam 1 om care sa contribuie la plata hostului! Se ofera admin de OWNER + alte accese! Detalii pe Forum!
[G]*DEAD*HeLL#Boy : da te aud
[G]*DEAD*HeLL#Boy : eu aud litere
Adaugati Zombie.WarGods.ro la
[G]*DEAD*SM-Player : este vreunu beto pe harta asta
[G]*DEAD*Nervoasa?! : Da el aude scrisu`
PUSKA : ca cucu

PUSKA : ,)

Scrieti /reguli in chat pentru regulile serverului si /class pentru clasa de zombie
[G]*DEAD*Daihatzu : Aveti si tupeu pe voi:)
[G]*DEAD*Nervoasa?! : cine ma?
[G]*DEAD*Daihatzu : tu si puska
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
"amx_nextmap" changed to "[vot in curs de desfasurare]"
[G]*DEAD*HeLL#Boy : o sa plece cu el in brate pana la urma
[G]*DEAD*Nervoasa?! :
[G]*DEAD*Daihatzu : Da
[G]*DEAD*Nervoasa?! : Sa le vad si eu
[G]*DEAD*HeLL#Boy : am la mate niste probleme
[G]*DEAD*Daihatzu : Vezi ca zboti ca ciorile
ZuZzY a ales "zm_houses".
[G]*DEAD*Nervoasa?! : Sune ce nu-ti ajunge?!
PUSKA : care e problema?

PUSKA a ales "zm_houses".
Cautam Admini seriosi sa se ocupe de server! Detalii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
BETO a ales "z
es".
HeLL#Boy a ales "zm_houses".
dcdaifa killed KaRaMeLL with lasermine
Nervoasa?! a ales "zm_houses".
dcdaifa a ales "zm_houses".
"amx_nextmap" changed to "zm_houses"
dcdaifa (RADIO): Enemy spotted.
IOBAGG a ales "zm_mansion_ksm".
[G]*DEAD*Nervoasa?! : zboti? =))
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
[G]*DEAD*Nervoasa?! :
lasermine
tHe bLacK KillEr killed PUSKA with infection
[G]*DEAD*Nervoasa?! : /rs
SM-Player connected
] record s
recording to s.dem.
] stop
Completed demo
Ca sa te cateri pe zid apasa: press W + CTRL + SPACE
SM-Player dropped
SM-Player has left the game
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
PUSKA killed IOBAGG with infbomb
PUSKA : '

ZuZzY killed PUSKA with lasermine
Type RTV to change map!
IOBAGG killed ZuZzY with melee
[G]*DEAD*Llama : Muuuuuh

*DEAD* ZuZzY : lol

[BIOSCANER] Tu esti un om!
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
KaRaMeLL killed self with worldspawn
Llama : Brawwrr!
Tineti V apasat langa perete pentru a planta laser si X pentru a-l scoate
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
Oferim SLOT celor care tin Redirecte! Detalii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
IOBAGG killed ZuZzY with lasermine
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
patila?! dropped
patila?! connected
patila?! is joining the Terrorist force
Adaugati serverul la Favorite! Add server to Favorites! IP: 89.44.246.207:27015
[G]*DEAD*Daihatzu : /slay puska
ADMIN Daihatzu: slay PUSKA
IOBAGG killed ZuZzY with lasermine
[G]*ALIVE*BETO : /shop
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
[Lasermine] Laserele jucatorului PUSKA au fost dezactivate deoarece a intrat spectator
tHe bLacK KillEr killed GEORGE
[BIOSCANER] GEORGE s-a infectat!
ADMIN Daihatzu: a dat shock jucatorului patila?! motiv: INTERZIS!.
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
ADMIN Daihatzu: banned permanently patila?! [Reason: INTERZIS!]
andrei killed tHe bLacK KillEr with infection
[G]*ALIVE*ZuZzY : ce interzis
*SPEC* Daihatzu : era nervoasa...

andrei killed IOBAGG with
PUSKA : mdea

Llama : Muuuuuh!

Llama : Bleeeat!

[BIOSCANER] Llama s-a infectat!
"mp_timelimit" changed to "0"
IMPORTANT! Se ofera 1 admin de OWNER celui dispus sa contribuie la plata hostului! Detalii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
[G]*DEAD*

ADMIN Daihatzu: slap Nervoasa?! with 0 damage
ADMIN Daihatzu: slap Nervoasa?! with 0 damage
[G]*DEAD*KaNNaBiS : ba eu ies
Harta urmatoare va fi "zm_houses".
[BIOSCANER] Tu esti un om!
KaRaMeLL : puska pe ca nr ai apasat sa ai arma asta

[G]*DEAD*KaNNaBiS : noapte buna
[G]*DEAD*Daihatzu : byee
[G]*DEAD*HeLL#Boy : nb

Netchan_CheckForCompletion: Lost/dropped f
Vreti sa vorbiti? Intrati pe TS.WarGods.ro!
[G]*DEAD*Daihatzu : apropo ,iti scoti si banul acuma?,))
[G]*DEAD*Nervoasa?! : app sunt hackeritza =)))
[G]*DEAD*Daihatzu : :>
Nervoasa?! has left the game
[G]*DEAD*Nervoasa?! : Daca nu stiai
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
[G]*DEAD*Nervoasa?! : aflii
Sucre dropped
HeLL#Boy connected
[G]*DEAD*Nervoasa?! : ,))
Sucre connected
ADMIN Daihatzu: a dat shock jucatorului Nervoasa?! motiv: COD!.
Sucre is joining the Terrorist force
Bine ati venit pe Zombie.WarGods.ro vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
ADMIN Daihatzu: banned permanently Nervoasa?!
SI DUPAIA EU





*DEAD* Nervoasa?! : Ce mi-a dat ultima data?

*DEAD* Nervoasa?! : Destroy?

*SPEC* PUSKA : stai sa vezi ceva

*SPEC* PUSKA : da

*DEAD* Nervoasa?! : aa

Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
[G]*ALIVE*tHe bLacK KillEr : antidote
Scrieti /reguli in chat pentru regulile serverului si /class pentru clasa de zombie
*DEAD* Nervoasa?! : am anti :x

*DEAD* Nervoasa?! : poate sa-mi dea

*SPEC* PUSKA : nu da culmea e ca am toata conversatia

Nervoasa?! has left the game
*SPEC* PUSKA : si acum o pun pe forum

*SPEC* PUSKA : ,))

*SPEC* PUSKA : ala nu e motiv

Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
ADMIN Daihatzu: a dat shock jucatorului Nervoasa?! motiv: INTERZIS!.
Cautam Admini seriosi sa se ocupe de server! Detalii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
ADMIN Daihatzu: banned permanently Nervoasa?!




==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: Zombie.WarGods.ro
Map: zm_houses
Admin: Daihatzu
Your name: PUSKA
Your IP: 79.117.182.122
Your AuthID: STEAM_ID_LAN
Ban Reason: USOR!
Ban Minutes: 50 minutes
Time/Data: 23:17:37 <> 01/03/2015
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check your console!"
You have been banned
SI DUPAIA EU

EU NU VAD MOTIVUL BANULUI IN FINAL NU E PRIMA OARA CAND BANURI AIUREA.....

~TraNda~
01-03-2015, 11:31 PM
Cum am spus si pe chat, si voi comentati aiurea. Intindeti nervii unui admin la maxim (cred ca fiecare admin stie ce vorbesc). Ai ban pt 50 min, i-a o pauza, respira adanc si calmeaza-te. :)
INCERCATI SA NU MAI INTARATATI ADMINII!!!

P.S : Vedem ce are de spus si Daihatzu

Esky
01-03-2015, 11:55 PM
Astazi toata ziua cat am fost onn pe zm am avut noroc sa fiu singur cu peste25 de playeri ,care erau batuti in cap ! In seara asta ati urmat voi 2. Nu stiti limitele vorbitului . Daca omul ii bun cu voi,il luati de fraier! Is curios cata lume te suporta PUSKA! Daca crezi ca eu is incompetent in a fi admin,te las pe tine si ma retrag! De erati voi pe vremea lui Abys nu cred ca faceati figuri din orice prostie! Oricum mai este un player ca tine:ALEX34; playerul asta imi strica psihicul efectiv si acuma stie ca-l potolesc si nu mai zice nimic urat sau in exces!

In faza a doua cu Nervoasa ii asa : Vorbea cu tupeu ca si puska ca avem aere pe noi. I-am dat llama la nervoasa si a dat retry. Dupa retry i-am dat ban 500 de min. Dupa retry ban am crezut ca are cod si i-am dat shock cu motivul "COD" din prostie ca nu stiam ce are.
Imi asum fapta daca eu is de vina!
Multumesc!

HeLL#Boy-Razvan
02-03-2015, 12:11 AM
Eram personal pe sv , dupa cum se vede si in conversatie cand Daihatzu i-a dat llama lu nervoasa si ea a dat retry , dupa care a primit un ban 500 min , si a tot continuat sa intre pe sv , asa ca nu stiu a cui e vina , a lui Daihatzu sau a lu nervoasa care a continuat sa intre pe sv cu ban activ

kyci
02-03-2015, 01:10 AM
Puska , din pacate ai talentul asta sa enervezi lumea la maxim , nu cred ca a gresit Daihatzu , iar daca tu ai facut aceasta tentativa de reclamatie cu motivul " ca nu se da pt asa ceva " si culmea ai facut reclamatia pt alt player , ai facut-o degeaba , nu esti avocatul nimanui , fiecare isi face reclamatia pt sine ...
Esti revoltat pt ban 50 min ? Cum a spus si Tranda , calmeaza-te ia o pauza si ai grija pe viitor .

WarGods | KGB
02-03-2015, 10:05 AM
Haha ce reclamatie cum a spus kyci,tentativa de recl.Ban meritat,specific adminilor sa dea ban cu motiv scris,Puska meriti ban permanent si tu,ptr agitarea adminilor ,luand apararea unor playeri care intind limitele si nervii unui admin.
Aici nu conteaza varsta ptr unii,ptr altii da,eu nu ma supar cand vad un copil ca se supara pe mine :P
Sunt total impresionat de aceasta reclamatie ,cred ca e cea mai lunga reclamatie de cand e Comunitatea WarGods :))

Decizia finala este la Owner dar, Daihatzu are ultimul cuvant la aceasta reclamatie!
Ai grija PUSKA ,tu si Nervoasa,daca continuati asa(spam pe serv,pe forum) ...odata veti fi adaugati in lista de interzisi,apoi sunteti capabili de ban si pe forum!
Nu uitati,este doar un joc!

P.S. ptr retry-gag, Daihatzu trebuia sa ii dai ban 5-10 minute nu 500! Ai intins coarda si tu!
Uite asa ajunge un player sa devina nervos cand mai ales,stie ca ptr lbj se da gag/ban 5 sau 10 min!
Apoi tu,Daihatzu 500 e minute .....deh,moare omul de ciuda si asa incepe cu limbaj licentios!

Fara resentimente Daihatzu! :D >:D<

Esky
02-03-2015, 01:15 PM
KGB ,nu a fost pentru gag! A fost pentru llama!
Toti playerii stiu sa comenteze de admini! As vrea sa vad cat de competenti sunt ei!
Oricum PUSKA te asigur ca nu vei mai fi bine vazut pe zm veci pururi!
Is foarte curios daca PUSKA are dreptate. Voi va ridicati mana singuri pentru ban deci nu noi suntem de vina !
Sfatul pt tine PUSKA ii sa nu te mai comporti ca un copil si sa nu mai faci **** mare ca te asigur ca nu o sa-ti fie bine!

RaZz0R
02-03-2015, 02:00 PM
Va jur, aseara imi venea sa intru pe sv si sa va banez pe toti 3 si sa termin balciu.

Toti 3 (Puska, nervoasa, daiha) aveti cate o bila neagra de la mine. Sa va spun si de ce:


Nervoasa. Din ce am vazut eu pe conversatii te-ai bagat aiurea in discutia asta, nici macar nu iti era adresata si ai sarit ca o ţaţă sa te certi. Si pe langa asta ai dat si retry dupa llama si nust ce ai facut tu la cs si puteai sa intri repede pe sv. (vreau sa adaug ca cs-ul ei e posibil sa fie acela modificat de tiger care este imun la orice comanda de tip destroy/shock, dar asta nu inseamna ca banul propriu zis nu are efect)

Puska. La fel ca si adminii, tu ai o mare parte din vina deoarece ai intaratat adminii pana au ajuns in starea de a te bana. Noi suntem oamenii nu roboti, avem limitele noastre. banul de 50 min este ,oarecum, meritat.

Daiha. Greseala ta a fost per ansamblu, in primul rand, dupa ce nervoasa a dat retry trebuia banata cu maxim 120 min nici decum 500, astfel riscam sa pierdem playerii. In al 2-lea rand, dupa ce ai banat-o si ea s-a intors dupa cateva secunde, era logic ca ceva este in neregula si in secunda 2 trebuia sa imi fi spus mie. Dar stiind ca asa ceva se intampla mai rar scapi doar cu un avertisment, dar sa sti ca ti-a trecut glontul pe langa ureche.

Acum, pentru toti adminii, DACA se mai intampla ca un player sa intre asa repede dupa un ban ii dati amx_stfu apoi imediat imi spune-ti mie sau imi lasa-ti mesaj cu tot ce s-a intamplat sau imi spune-ti ora si data intamplarii sa pot verifica logurile.

Si vreau sa mai adaug ceva. Am observat ca toti m-ati luat de fraier oarecum si va-ti cam luat-o in cap. (nu toti, doar unii dintre voi). Daca sunt mai apropriat de voi decat erati de abiss asta nu inseamna ca puteti sa face-ti ce va taie capu. Eu am vrut sa fiu baiat bun si sa intelege-ti lucrurile de vorba buna, dar se pare ca nu prea merge, nu este nici o problema, schimbam foaia, de acum, 02.03.2014, sa dea dracu sa mai prind pe careva ca incalca regulamentul si face ce il taie capu va promit ca dau downgrade si ramove pana sterg orice urga de acces. Sper ca am fost destul de clar. Daca la aceasta reclamatie nu iau masuri "fizice", nu inseamna ca a-ti scapat, aviza pentru cei 3.

:locked: