PDA

View Full Version : RECLAMATIE kyci



Abracadavru
26-02-2015, 06:14 PM
Joi 26.02.2015 . ORA : 18:00:19 (ora primei poze)
Nu stiu ce program aveti voi "WCD" eu sunt curat nu am nici un fel de cod si WCD-u imi zice ca am wall.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

kyci
26-02-2015, 06:22 PM
1) Reclamatiile se fac dupa un model
2) Ti-am dat ban pt ca ma uitam pe tn si nu iti sarea tinta deloc
3) Raport WCD ----> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

P.S: In sfarsit prima mea reclamatie :)) uhuuu :X

Abracadavru
26-02-2015, 06:26 PM
Daca imi areti modelul de reclamatie esti cel mai tare.
Uita-te la alti reclamanti sa vezi ca nu au postat dupa nici un model.
Dovedeste-mi ca te-ai uitat pe mine.(nu poti)
Daca aveai mai multe dovezi (gen demo) era alta treaba dar nu asa.

Esky
26-02-2015, 06:39 PM
Kyci vad ca pomenesti ca nu a facut bine reclamatia:). Intrebare ii daca tu ai facut-o bine cand l`ai reclamat pe KGB. Asta nu foloseste nici`un fel de cod si nici nu ai cum a dovedesti ca nu i se misca tinta!

~TraNda~
26-02-2015, 06:57 PM
Daihatzu fara favorisme ;) wCD este mult mai mult decat un demo :)

-=dcL=-
26-02-2015, 07:06 PM
Kyci vad ca pomenesti ca nu a facut bine reclamatia:). Intrebare ii daca tu ai facut-o bine cand l`ai reclamat pe KGB. Asta nu foloseste nici`un fel de cod si nici nu ai cum a dovedesti ca nu i se misca tinta!

Joci cu alt nume acum pe server?Te tin minte ca ai jucat dar n-am mai vazut de mult numele asta pe server.
Si de unde stii ca nu are cod?

1) Reclamatiile se fac dupa un model
kyci,la aceasta sectiune in momentul de fata nu exista nici un model,s-a sters,nu stiu de ce.
Cat despre banul acordat eu zic sa fii mai intelegator la cererea wcd'ului,trebuia sa vezi ce are de spus.


Edit:n-aveam de unde sa stiu asta,kyci,scuze. Daihatsu mai are accese pe server?

Abracadavru
26-02-2015, 07:24 PM
Sunt de acord cu tine DCL :)
Daca aveam wall cum zice WCD-u se vedea si in poze parerea mea !

grasuxxl
26-02-2015, 07:25 PM
Kyci un ip de al lui ai si daca ala e wcd lui in el se vede destul de clar ca are cod si daihatzu nu se fac favorisme pe sv

Esky
26-02-2015, 07:28 PM
Nu fac favorisme ! Nu l-am vazut niciodata sa joace cu un cod! Nah asta e acuma!

kyci
26-02-2015, 07:30 PM
Dovedeste-mi ca te-ai uitat pe mine.(nu poti)
Daca aveai mai multe dovezi (gen demo) era alta treaba dar nu asa.

1) Esti culmea , normal ca m-am uitat pe tine, altfel nu iti faceam poze
2) Cu demo sau fara demo te-am prins ca ai jucat cu cod.



Kyci vad ca pomenesti ca nu a facut bine reclamatia:). Intrebare ii daca tu ai facut-o bine cand l`ai reclamat pe KGB. Asta nu foloseste nici`un fel de cod si nici nu ai cum a dovedesti ca nu i se misca tinta!





Uite grasuxxl :
Nick: Abracadavru
ID STEAM: STEAM_0:0:1507938679
IP: 5.15.129.19
Raport WCD: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Eu atunci m-am invatat minte.
Eu inteleg ca este prietenul tau , dar iarta-ma ca te dezamagesc , cum a spus si colegul nostru Tranda , nu se fac favorisme , scrie si in regulament...


-=DCL=- ; Crede-ma ca am fost , dar nici bine nu i-am facut poze ca a si inceput Daihatzu , " ba cf , e prietenul meu" "nu are cod" gen dastea "nici bn nu am terminat cu el si incepea cu dalea " iti face reclamatie " " prezinta-te pe server" hai sa fim seriosi totushi...

Esky
26-02-2015, 07:41 PM
Kicy , am zis asa: "kyci prezinta-teboe forum la reclamatie :)) " . daca tu ai luato ca si cum wete-am obligat nii problema ta. El ma sunat sa-ti zic ca-ti aaface reclamatie:)

Daca is mai but...sper sa ma intelegeti:)

kyci
26-02-2015, 08:02 PM
Ai spus ca in felul urmator:

1 --> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

2 --> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dar nu cred ce conteaza ce ai spus sau nu.

Noi te intelegem , dar mai citeste si tu regulamentul.

Esky
26-02-2015, 08:13 PM
La faza cu zisul de reclamatir nu ai facut poza:). In fine nu am chef sa ma cert cu nimeni.

kyci
26-02-2015, 08:23 PM
Poza 2 , randu 25 :)

Abracadavru
26-02-2015, 11:33 PM
Bai nu stiu cine foloseste wall pe zm dar ala e fraier.
Si in poza se vede clar ca nu am wall.
Si eu am fost admin la radul meu si stiu care e wall si care nu.
Dc ai juca cu wall cand eu intro odata la luna pe cs si atunci 4fun.
Nu va inteleg.
Daca tu imi areti in poze wall eu iti dau cat si ce vrei tu.
In WCD-u ala nu cred. Nu folosesc deci nu am dc sa cred.
Si inca odata uita-te mai bine pe poze.
Te-ai uitat pe mine am facut un frag si ai sarit repede sa-mi faci poze si dupa ce ti le-am dat ai zis"bn pa" si mi-ai dat ban.
Nu e corect ce faci :) .

kyci
26-02-2015, 11:42 PM
Desii i-am promis lu Razzor , ca nu mai fac replay, asta este ultimu.

Tu nu vrei sa accepti realitatea, ma uitam pe tine de 2 runde , wac ohaa nu aveai , tinta nu iti sarea , am crezut ca mi-se pare mie, dar am comparat cu restul playerilor , la restul sarea la tn nu , ti-am facut poza tinta cam tot acolo e ,putin miscata ca ai miscat de mouse, in wcd nu crezi , toata lumea crede in wcd numai tu nu. ( culmea )
Asa ma duc si eu in bat pe unu de il bag in spital si se duce la politie cu dovezi si vin eu si le spun , eu nu cred in politie ... Cam asa esti tu,eu nu mai postez , astept sa isi dea cu parerea restul colegilor!

PS: Astept sa zici cum vrei sa fiu sanctionat , ca doar ai facut reclamatie :)

HeLL#Boy-Razvan
26-02-2015, 11:59 PM
Ma scuzati ca intervin si eu , egzista si un wall+aim care se activeaza si se dezactiveaza pe un buton , iar tu ai fi putut opri wall-ul atunci cand kyci ti a facut pozele ...

~TraNda~
27-02-2015, 01:01 AM
Raportul wCD este clar. CONTRA unban

grasuxxl
27-02-2015, 01:09 AM
care parte nu o intelegi wcd te gasi cu cod kyci proceda corect

WarGods | KGB
27-02-2015, 02:04 PM
Ban dat corect,WCD functioneaza bine,ai avut wall+aim,de la aim nu ii sarea tinta.
Daca ai nelamuriri cu privire la WCD,vb cu Tiger,WCD te-a gasit cu cod! Bv kyci!
Platesti taxa ptr unban daca vrei sa mai joci la noi!
Pana atunci :contra: reclamatie,:contra: unban!
Edit: <b>You have to register to ba able to see this link</b> plus ca ai mai fost gasit cu cod inainte de WCD!

RaZz0R
27-02-2015, 03:18 PM
Bun, deci, am stat si am analizat problema si dupa parerea mea, problema sta in felul urmator:


Kyci, a procedat corect, wcd-ul a gasit un posibil cod.
Totusi wcd nu a spus clar, in raport iese POSIBIL wall, deci este Posibil Da Posibil Nu, M-am uitat prin raport mai amanuntit si nu este nicaieri acel wall clar, sunt numai chestii pe care wcd nu le recunoaste clar, de aici si acel POSIBIL.
Ca sa fiu subiectiv, nu am de ce sa il sanctionez pe Kyci, deoarece a procedat cat se paote de normal, noua nu ne pasa ca nu crezi in wcd, asta este regulamentul, "dansam dupa cum ni se canta".
In legatura cu banul, eu nu am fost pe sv in momentul actual. Si nu ma pot pronunta chiar asa de clar + ca wallul nu este sigur, asa ca il las pe Kyci sa decida el daca te lasa pe sv si conditiile in care te lasa sau daca nu, si in acest caz decurgem la taxa de unban.


Acestea fiind spuse, il astepta pe Kyci cu verdictul final pentru a putea inchide cererea.

!!!Aaaa, am uitat sa specific, NU vreau sa amenint pe niveni, Dar, Daca vad pe sv favorisme, va promit ca "tai in carne vie".!!!

Abracadavru
27-02-2015, 03:27 PM
Hellboy daca am facut asa cum zici tu se vedea in poze. Si iti recomad 1 ora de gramatica. Citez"egzista", din cate stiu eu se scrie "exista" si nu cum ai scris tu :) .
Cand WCD-u spune WALL HACK si nu POSSIBLE WALL HACK atunci accept ban-ul, dar pana atunci nu.
KGB-Ady : Nu mi se pare corect. In WCD scrie POSSIBLE WALLHACK si nu cum zici tu wall+aim si povestea cu tinta nu stiu ce tot aberati. Dar nu inteleg cum sare tinta si ce tot ziceti voi .
Daca primesc unban e bine si daca nu iarasi, nu platesc nici o taxa pt unban cum zice KGB .

kyci
27-02-2015, 04:32 PM
Hellboy daca am facut asa cum zici tu se vedea in poze. Si iti recomad 1 ora de gramatica. Citez"egzista", din cate stiu eu se scrie "exista" si nu cum ai scris tu :)

Daca lui Hellboy ii mai trebuie 1 ora de gramatica , tu ar trebuii sa repeti toata scoala prietene, scuza-ma ca te dezamagesc.
Si daca tot vrei sa faci pe grammar-ul intai uita-te la tine , toti mai gresim , m-am uitat asa in mare peste spusele tale inca odata si uite ce am descoperit:

areti = arati
intro = intru

deci , despre ce vorbim ?

- Dupa ce ai fost prins cu cod si esti vinovat , tot tu faci pe desteptul , dar hai sa iti zic o vorba , prostia se plateste ! ( si nu te gandii ca te-am injurat ) vorbesc asa in general , din punctul meu de vedere a fost o prostie ca ai intrat cu cod pe zm. :)

Desi nu este aici cererea de unban ma pronunt: Vrei sa joci din nou pe server? plateste TAXA UNBAN (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) !

Cer :off: :tc: