PDA

View Full Version : Retragere Raluca



Raluca
23-02-2015, 09:42 PM
NUME: Raluca
DURATA: definitiv
MOTIV: m-am saturat sa mi se reproseze ca nu-mi mai pasa de server doar pentru ca nu intru la orele la care vor anumite persoane...desi eu intru pe timpul zilei si ma ocup de server...
MENTIUNI: multumesc pentru experienta in adminat, a fost prima daca cand am avut admin pe un server. Daca mai intru, o sa-mi schimb nickul. Spor la fraguri. O sa-mi fie dor de voi (stiti care sunteti)

Alex`
23-02-2015, 09:43 PM
Haide mai mamicuto:( chiar ii asculti pe toti ?

ADRI
23-02-2015, 09:53 PM
nu ar trebui sa bagi in seama ce zic altii ...

Sunn:X
23-02-2015, 09:55 PM
Buta , nu-ti mai bate capul .
Lasa ca nu pleci , iti trece :*

Mr.Grook
23-02-2015, 10:20 PM
Cum mia spus "cineva" mai demult: trebuie sa iti intre mintile in cap. Ceva de gen-ul asta, sti tu foarte bine ;)
Tot-ul se poate cat de cat rezolva, trebuie doar discutat.
Si tu nu te gandesti la noi? Ne lasi orfani pe mine si Phro? Ma lasi pa mainile but-ului suprem :))

In orice caz imi pare foarte rau de decizia ta, sper sa nu fie definitiva, ne auzim pe mess :*

Pepsi
23-02-2015, 10:40 PM
Ralu nu te lăsa
Nu fii bută :o3

OblivioN
23-02-2015, 10:49 PM
Orice problema are o rezolvare, iar cea aleasa de tine ar trebui sa fie ultima pe lista. Grooh, iti blestemi zilele daca ramanem doar noi doi :)))

AnOnIm
23-02-2015, 10:53 PM
Buna seara,
Nu prea sunt sentimental asa ,dar nu am putut sa trec cu vederea. Raluca ,si eu am vrut sa renunt de foarte muuuulte ori ,doar din cauza unor playeri sau admini care au aruncat o vorba aiurea . Daca era ceva de semnalizat la tine ,fii sigura ca te anunta xela sa faci anumite imbunatatiri . Dupa parerea mea ,nu te grabi sa iei o decizie la nervi ,nu are rost .
Stiu ca nu o sa sa-ti fie dor de mine ,nu stiu nici daca vei vedea mesajul ,dar na ,se intampla .

O seara placuta ! ;)

F0rS3ti
24-02-2015, 08:13 AM
Eu de multe ori te vad on, chiar daca nu stau pe server, asta nu inseamna ca nu vad si nu ma intereseaza de server. Multi dintre voi sunteti prea "rapizi" in a lua decizii pripite. Dupa cum a zis si Dalai Lama (ca tot am vazut filmul 7 ani in Tibet) : "Daca problema poate fi rezolvata, nu-ti fa griji. Daca problema nu poate fi rezolvata, atunci nu are sens sa-ti faci griji." Eu zic sa te mai gandesti, pentru ca tu chiar ai grija de server si iti pasa de el! :*;;)

Raluca
24-02-2015, 11:42 AM
Grooky, parca nu voiai sa te adopt ;) te-ai razgandit? Devii oficial fratiorul lui Phrozen?

Pana una alta am revenit asupra deciziei. Nu pot sa-mi las copii de capul lor...cine stie ce prostii fac, orfani de mama fiind.

Topic Closed pls.

F0rS3ti
24-02-2015, 11:59 AM
In concluzie, Raluca a gandit la rece si s-a grabit! Bine ca te-ai razgandit!>:D<

:locked: