PDA

View Full Version : Absenta sE[N]z0R



sE[N]z0R
22-02-2015, 11:51 AM
NUME: sE[N]z0R
DURATA: Pana la vara
MOTIV: Majoritatea stiti cum e cu aceasta problema(LICEUL) , si nu prea multi stiu cum e sa ai probleme cu FAMILIA , mai exact despartiri,certuri si distanta .
MENTIUNI: --

Multumesc anticipat ! :)

AraGoN#
22-02-2015, 11:54 AM
Speram sa revi pe server ! Bafta ! :s

kyci
22-02-2015, 11:55 AM
Te asteptam inapoi :)

RaZz0R
22-02-2015, 11:56 AM
Asa cum ti-am spus si pe mess, Stiu exact prin ce treci, am trecut si eu prin chestii asemanatoare si nu e deloc placut, sper sa se rezolve totul intr-un final.
Si cu liceul baga tare si invata.
Te asteptam la vara inapoi!

kyci
22-02-2015, 03:39 PM
Imi cer scuze pt dublu post !

Nu stiu exact ce probleme ai, si totusi te inteleg ( ipocrit sa fi sa nu intelegi omul cand are o problema )
Iti doresc din tot sufletu sa fi tare si sa treci peste, asta e viata , la un moment dat ne incearca pe toti mai devreme sau mai tarziu.
Inca odata fi tare si nu neglija scoala ! Te asteptam cu tot dragul inapoi ! Succes !

petryca
22-02-2015, 04:09 PM
Butulet,treci peste! Oricum,ne gasim noi la o bere si discutam mai multe ;)
Te asteptam cu incredere din nou pe server!
P.S. Tot buta mea ramai! :))
:ass:

sE[N]z0R
23-02-2015, 08:30 PM
Va multumesc din suflet tuturor pentru incurajari >:D< , o sa fiu tare si o sa trec peste :)
Si deabia astept la vara sa ne gasim pe server fara nici-o problema si dornici de joc ;)
Inca odata va multumesc tuturor ! >:D<

HeLL#Boy-Razvan
23-02-2015, 08:34 PM
Stiu si eu exact cum e treaba cu problemele in familie..cat despre liceu , baga si invata ca s ar putea sa mai dai si la vara pe la scoala :))

WarGods | KGB
23-02-2015, 08:44 PM
Mult succes la scoala,in famile si ai grija de tine pana la vara !!
Viata e cruda cu unii;fi dur,fi optimist,toate trec,raman cele mai frumoase clipe,intamplari frumoase!
Have a Nice Day! >:D<