PDA

View Full Version : CUM sa iei ban degeaba



Rizzo
20-02-2015, 06:54 PM
Saut sunt Rizzo - CUM sa i-ei ban degeaba nimic mai simplu joci mai bine decat un admin si daca se poate mai bine ca Phrozen stiu ca nu se va face nimic asta e clar dar e pacat sa iti bati joc de playeri numai ca joaca bn ma-ti pus sa instalez wac sa il activat am facut-o, m-i s-a spus ca nu mai este nici o problema nu am jucat niciodata cu cod nici nu am in pc asa ceva dar i-au ban Phrozen nu o sa fi admin o viata v-a lua la un moment dat altcineva serv si iti doresc sa i-ai ban exact pentru codul care mi-ai dat tu ban . Sa fiti iubiti.

Alex`
20-02-2015, 07:01 PM
Macar de faceai cerera dupa model :))

RaZz0R
20-02-2015, 07:14 PM
Vezi ca ai facut in alta sectiune cererea/reclamatia.

OblivioN
20-02-2015, 07:28 PM
Deci mi-ai inveselit seara, mor cand imi baga astia motivul cum ca joaca mai bine ca mine. Hai sa-ti zic ceva, eu ador cand intra pe sv playeri mai buni ca mine, sunt in extaz pentru ca asa pot deveni mai bun, cine stie cunoaste ca mereu am tinut cu dintii de playerii buni. Nu ma consider bun, sunt un player mediocru care cum am spus mai sus are nevoie de playeri mai buni ca sa avanseze. Banul l-ai luat ptr ca ai modificat poza, nu am de unde sa stiu ce experiment ai incercat tu sa faci. Nu-ti face griji pentru mine , chiar de raman fara admin tot aici voi juca si te asigur ca nu voi lua ban. Sa inchida cineva cu acces aici va rog.