PDA

View Full Version : Unban komodo



KomOdo
18-02-2015, 08:39 PM
NUME: kGb*KomOdo
IP: 192.168.1.100
VARSTA: 25
ID DE STEAM: STEAM_0:1:27154278 blue_zarnescu
DATA: 18.02.2015
ORA: 20:00
HARTA: de_dust4ever
ADMIN: Mr.GrooK
MOTIV: Am luat ban deoarece am motivat de ce nu am instalat WAC. mentionez ca nu mi s-au facut poze. Am incercat sa ii explic ca nu joaca Somebody (dupa cum afirmase Mr.Grook) si ca am inceput sa joc din nou de pe steamul meu dupa cum se vedea si numele pe care l-am schimbat.
MARTORI: -
DOVEZI: -
MENTIUNI: avand in vedere ca am fost admin pe serverul asta si ca am aproximativ 6 ani de cand joc (ultimii 2 ani nu am intrat din diverse motive - de asta i-am dat steam-ul lui somebody) solicit respectuos scoaterea mea din lista de ban!

Mr.Grook
18-02-2015, 09:57 PM
Daca un admin iti cere WAC/WCD si tu refuzi se primeste ban. Nu aveam intentia sa iti fac SS, nu erai suspect de cod. Te-am mutat prima data la spec si ti-am cerut wac, tu ai spus ca nu esti somebodt si ai intrat din nou la joc, te-am pus spectator si adoua oara, ti-am dat link petru wac, si iara ti-am cerut sa il bagi, mi-ai spus ca daca mai intrebat cu ceva pe mine. Ti-am mai zis a treia oara sa bagi wac, tu iara mi-ai raspuns lafel si dupa ti-am dat ban.
Daca tot zici ca ai avut admin, si ca ai jucat de 6 ani, oare dece nu ai intrat direct cu wac? Ai fi trebuit sa sti ca e nevoie de el.
Eu la acel Steam ID am gasit doar pe Somebody, nu am deunde sa stiu daca esti el sau altcineva, de asta ti-am cerut wac, daca ai fi fost cu nick-ul lui, stai linistit ca nu iti spuneam de atatea ori sa il bagi.

Eu sunt CONTRA UNBAN!


PS. Doar playeri cu grad pe server pot raspunde la cererile de slot/admin de pe forum, am vazut ca ai postat in tro cerere.

KomOdo
19-02-2015, 11:09 PM
Fratik, ti-am cerut o explicatie, te-am intrebat o chestie legata de instalarea wac-ului, si nu mi-ai raspuns. M-ai pus ca spectator in ultima runda a unei harti iar la inceputul urmatoarei harti cand am intrat pe ea m-ai pus iarasi spectator, nu am jucat intre cele doua ture.

P.S. imi dau cu parerea unde vreau, e problema voastra daca o luati in considerare sau nu! Evita excesele de superioritate. iar admin am fost pe serverul asta, mult mai bun decat esti tu!

Mr.Grook
19-02-2015, 11:42 PM
Cum zici tu, daca ma intrebai ceva in legatura cu instalarea de la wac iti raspundeam, dar infine. Asteptam sa isi dea cu parerea colegi si owner-ul.

P.S. Nu esti la tine acasa, avem niste reguli, le respecti asa cum fac toti. Bravo tie daca ai fost admin mai bun de cat mine :D

OblivioN
20-02-2015, 12:04 AM
Te inteleg ca esti player vechi si soliciti dreptul de a juca linistit, insa noi avem un regulament ce trebuie respectat , in cazul tau il asteptam pe Xela, el te cunoaste mai bine si stie ce este de facut.
P.s daca mai intri pe srv cat timp ai ban intri la lista de interzisi.

XeLa
20-02-2015, 12:34 PM
Ca sa nu mai ai probleme foloseste wac`ul de fiecare data.Ai ban`ul scos!
Si apropo , ip`ul care l`ai lasat nu e bun, acela e un ip de intrare in router.