PDA

View Full Version : cerere unban



YuliaNN
15-02-2015, 03:14 PM
NUME: AGP*YuliaNN
IP: IP-ul 188.24.252.254
VARSTA: 24
ID DE STEAM: STEAM_0:1:103015366
DATA: 15-02-2015
ORA: 14:23:53
HARTA: de_inferno
ADMIN: Mr.Grook
MOTIV: sa fac cerere unban ... cu toate ca nu stiu dc am luat ban
MARTORI: wGods | NgM
DOVEZI: ==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: Cs.WarGods.ro
Map: de_inferno
Admin: Mr.Grook
Your name: AGP*YuliaNN
Your IP: 188.24.252.254
Your AuthID: STEAM_0:1:103015366
Ban Reason: interzis
Ban Minutes: PERMANENTLY
Time/Data: 14:23:53 <> 15/02/2015
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check your console!"
MENTIUNI:

Mr.Grook
15-02-2015, 03:26 PM
Ieri a intrat AGP*MADALINAA nu stiu cine e, dar am observat ca pe STEAM ID-UL ei (acela care il ai si tu) era un ban activ dat de vreo 10 zile pentru WAC, nu am gasit nici o cerere pentru unban. Cand am intrebato pe madalinaa despre ban mia spus ca ma doare capu si a iesit de pe server, fara sa imi permita sa i fac un control. A intrat iara astazi pe server, fara sa faca cerere unban. Mi se pare o nesimtire fata de server si de admini sa tot intre cu ban-urile active. Poate erai tu poate era altcineva, nu e problema mea, aveti acelasi STEAM ID. Din cate mi sa spus nu e prima oara cand se intampla asa ceva, iti asumi risc-ul daca jucati 10 oameni pe acelasi PC, sau cu acelasi STEAM ID.

Plus ca mai sunt niste "AGP* ... " care tot intra pe alt STEAM ID si au o gramada de banuri...

Eu sunt CONTRA UNBAN.

Alex`
15-02-2015, 03:27 PM
Probabil shock-ul acela ce l-ai luat... inca figureaza ca ai avea ban activ Grook isi face doar treaba, ban activ = ban de fiecare data cand esti prezent pe sv... sau faza cu Monitorul pe care il faceti stati 10 intr-o camera ....

Mr.Grook
15-02-2015, 03:35 PM
Ban-ul pe care il are mai vechi e dat de tine alex, pentru WAC, dat dupa ce Yuliann a primit shock de la xela.

Alex`
15-02-2015, 03:42 PM
nu la Yuli i-am dat at ci la Broasca dar cum joaca mereu pe aceelasi IP ... nu poti stii care e unu care e altu...

Mr.Grook
15-02-2015, 03:44 PM
Tocmai, nu poti sa sti daca el a fost sau altu, nu e prima data cand se intampla. Trebuie sa isi asume risc-ul...

YuliaNN
15-02-2015, 04:17 PM
bai fratilor madalina e nevastamea e buta joaca cs de 2 luni maxim nu se pricepe daca tu crezi ca o fata care juaca de 2 luni ar avea cod inseamna ca nu stii jocul asta in fine care e prb daca e ban activ pt no wac de nush cand daca in timpul ala e wac activ nu am 10 pc-uri ca nus nebun am 2 si din care 1 nu merge pt ca e acelasi ip si se dezactiveaza wac pe celalalt restu de agp joaca de la ei de acasa ... cand mai vine cate 1 pe la mine mai intra de plictiseala sa se joace ...eu nu inteleg odata ce nu am cod am wac acctiv pt ce atata batae de cap . Nu vreti sa ma primiti pe sv ziceti derect asa nu cautati motive aiurea ...daca joaca unu mai bn ca voi gata tre sa scapati de el ca are wall ca nush ce am 10 ani de cs nu ma pricep asa bine la forumuri si chestii pt ca nu erau cand m-am apucat eu si nici nu ma interesat .. joc de placere

Mr.Grook
15-02-2015, 04:25 PM
1. Nu ma intereseaza cine e, daca e buta sau nu, iti asumi risc-ul.
2. Daca ai ban activ pe server nu ai ce cauta pe el, pana nu primesti unban.
3. Tu/voi ati tot intrat pe server cu ban-urile active.
4. Pe mine nu ma intereseaza daca joci bine sau nu si de cat timp, bravo tie, eu imi fac treaba ca admin.

Eu raman tot CONTRA, din moment ca sa intrat iara pe server cu ban-urile active... Astept sa isi dea parerea ceilalti admini si decizia lui Xela!

YuliaNN
15-02-2015, 04:32 PM
mai am o cerere de unban de cand a dat xela shoke eu nus de vina daca tu nai vazut ca am cererea facut si am unban

Mr.Grook
15-02-2015, 04:37 PM
Cum am spus si mai devreme, eu nu ti-am dat ban pentru acel ban... stiam foarte bine ca ai facut pentru ban-ul lui xela cerere. Eu ti-am dat pentru alt ban, care l-ai primit dupa cateva zile de la acea cerere unban....

YuliaNN
15-02-2015, 04:40 PM
pai pt ce am primit banul ala ? asta nu inteleg mai prins cu cod sau cu altceva ?

--------------- Added after 5 minutes ---------------

Ce sa zic..... ast raspunsul tuturor....

Mr.Grook
15-02-2015, 04:49 PM
Aici se paote vedea ban-ul: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mr.Grook
15-02-2015, 05:09 PM
Se pare ca nu ai inteles nimica din ce am spus pana acuma... AVETI ACELASI STEAM ID, eu de unde sa stiu ca tu nu esti moro? ca sunteti acelasi persoana? Steam id-ul nu se schimba de la persoana la persoana...

Eu ce am avut de spus am spus in legatura cu ban-ul, astept un raspuns de la Xela.

YuliaNN
15-02-2015, 05:11 PM
da ma am inteles ca a jucat moro de pe steamu meu am vb cu el nu o sa mai las pe niciiunu se joace de la pc meu decat madalina care sta la mine

F0rS3ti
25-02-2015, 10:14 AM
Deci pana la urma, ramane sau nu banul ? :)

XeLa
25-02-2015, 04:14 PM
Ne`am saturat de aceleasi probleme zilnice cu cei din AGP.
De absolut toti te rogi sa bage wac, sa faca wcd , tari in gura, fac monitor , bug`uri la wac etc
Le dau totala dreptate adminilor , ban`ul ramane !