PDA

View Full Version : Asf



ASF
14-02-2015, 06:23 PM
NICK -ASF
VARSTA -24 ani
ID MESSENGER - nightwish_phantom90
EXPERIENTA - AM AVUT ADMIN PE ALT SV UNDE A FOST SI RIDER
TIMP JUCAT -<b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA - MEREU IN TIMPUL LIBER
MOTIV -JOC DE CEVA TIMP SI VREAU SA RAMAN PE SV VOSTRU MA INVITAT UN PRIETEN PE SV VOSTRU SI IMI PLACE
REGULAMENT - LAM CITIT
CULOAREA URSULUI - METALIZATA

Nap
14-02-2015, 07:13 PM
Iti lipsesc cateva puncte. De ce nu faci cererea completa?

Despre discutia dintre tine si grasuxxl ce poti sa-mi spui? Eu trag concluzia ca tu vei da parola unui prieten. Cu un simplu search in log va gasesc toate perlele, ghinionul tau :|


L 02/14/2015 - 13:14:17: "ASF<261><STEAM_0:0:754437438><SPECTATOR>" say "o sa il rog pe rider"
L 02/14/2015 - 13:14:24: "ASF<261><STEAM_0:0:754437438><SPECTATOR>" say "sa imi dea si mie passu la adminu lui"

VI.Date login (Nume admin si parola)
1* Este interzisa instrainarea datelor de acces altor persoane,respectiv nick/pass - steam.

Te-am vazut des pe server, nu joci codat, dar nu pot sa-mi fac echipa cu tine in momentu asta. Schimba-ti atitudinea si ne mai auzim daca ramai pe server. Daca va prind cu adminul altcuiva primiti ban amandoi. Stiu ca sunt multi codati si admini putini dar asa e la inceput. Am nevoie de admini seriosi.

Momentan ai contra!

RIDER
14-02-2015, 09:33 PM
asa ceva ASF nu cred ca e posibil ca eu sa iti dau tie parola de la admin ne cunoastem de pe alt sv asta nu inseamna ca iti dau painea de la gura imi pare rau

WarGods | KGB
15-02-2015, 10:55 AM
:contra:,revino peste o saptamana cu alta atitudine,nu asa procedeaza adminii ,vezi regulamentul :

VI.Date login (Nume admin si parola)

1* Este interzisa instrainarea datelor de acces altor persoane,respectiv nick/pass - steam.
2* Schimbarea parolei se face prin PM unui Fondator / Owner din echipa
3* Schimbarea nick-ului este interzisa, exceptii se fac numai in caz de este acelasi nick cu alte caractere.

Alex`
15-02-2015, 12:38 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> si eu !