PDA

View Full Version : Reclamatie petryca



Tim3^sh0T
12-02-2015, 09:08 PM
Nume: FTw | Tim3^sh0T
Reclamat: petryca
Motiv: gag/limbaj
Mentiuni: din cate stiu "buti(incepatori)" nu e injuratura :) Ii facuse`m pe unii buti ca m`au blocat si am murit in laserul la unu...
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
12-02-2015, 09:20 PM
Reclamatie pt un gag de 3 min?! Si sincer, nici eu nu-i permit oricui sa ma faca "but" ! Reclamatie facuta degeaba :-j

petryca
12-02-2015, 09:24 PM
Daca nu stii sa-i respecti pe cei de pe server,ai probleme mari...
Reclamatie? Pentru gag? Din partea unui fost admin? ...Nu am cuvinte...
Cer inchiderea topicului.E facut degeaba!
:ass:

kyci
12-02-2015, 09:24 PM
Reclamatie pt un gag, cu parere de rau iti spun ca ai facuto degeaba ( parerea mea )

RaZz0R
12-02-2015, 09:44 PM
Chiar daca mi se pare o reclamatie puerila, are si petryca o parte de vine (acum o sa imi sariti in cap toti ca "de ce" si "cum" si etc...). Abiss a spus clar: cuvantul But-Bot nu este o jignire. Daca nu va convine asta demonstratile ca nu sunteti perfectionandu-va stilul de joc:) (parerea mea).
Oricum nu cred ca o sa se ia in considerare reclamatia asta, si presimpt ca o sa fie inchisa peste luni de zile cand va mai intra un moderator pe aici....
Ce sa va mai zic...
Seara faina! :)

Tim3^sh0T
12-02-2015, 10:07 PM
O sa fac reclamatie si la cea mai mica greseala , poate ca asa o sa aplicati regulamentul cu toti :) Tranda tu sti destul de bine ce zic , era cat pe ce sa te alegi si tu cu reclamatie daca imi dadeai kick(motiv ca pun lm pe lung , le pun cum vreau atata timp cat nu face block).

~TraNda~
12-02-2015, 10:31 PM
=)) si de ce nu mi-ai facut?! stii care e problema ta, esti prea ofticat. ofticat ca te-ai retras si acum nu mai poti sa iei nimic ;)

petryca
12-02-2015, 11:25 PM
Teminati amandoi. (cu toate ca are dreptate Tranda)
:ass:

Tim3^sh0T
13-02-2015, 01:04 AM
=)) si de ce nu mi-ai facut?! stii care e problema ta, esti prea ofticat. ofticat ca te-ai retras si acum nu mai poti sa iei nimic ;)

Nu sunt ofticat , doar am spus adevarul in retragere si anume ca pe conducere a duruto undeva de serverul de zombie , tiger a spus clar mapele raman aceleasi , serverul de zm acelasi , nu o sa se schimbe nimic la el (nici eroarea de overflow) , a spus ca serverul de zombie o sa isi revina , cu ce si`a revenit ? cativa playeri in plus ? imi respingeti toate cererile si ma vedeti de parca as fi facut vreo crima (nici macar nu am injurat) , voi sunteti niste pioni , baza comunitati raman doar cei care dau bani pentru host , restu sunteti de forma pana cand apar alti playeri/sponsori si dupaia va da la o parte , puteti sa mi dati ban si pe forum si pe server , dar imi pare bine ca majoritatea si`au dat seama de lucrurile astea , referitor la cei care sau retras (arnold , mnml , ronaldo , hannibal , luys , etc..) voi credeti ca sau retras din cauza ca sa scos supergun sau alte prostii ? astea sunt vrajeli , cativa si`au dat seama si acum de curand si o sa mai urmeze , asta e doar inceputul , cativa membrii care mai sunt activi imi dau dreptate , o sa urmati si voi , puteti sa negati si sa pupati in c.. conducerea cat vreti ca tot o sa imi dati dreptate odata si odata :) Si ca sa vedeti cat de mult tine conducerea (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) la voi (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) , sunt propuneri in care au fost numai voturi de pro si tot sa respins propunerea (conducerea tot ca ea a facut) aici e ca in politica (ii dai babei galeata si cu "kilu" de faina si te voteaza) asa si in cazul vostru primiti un grad pe server si forum si sunteti orbiti , dar o sa va treziti mai tarziu :) la topicul cu scoala de design a comentat si alien in care a spus ca trebuie adaugata o sectiune de recomandari si nu a fost :)
Dupa cum se vede pana mai ieri rbn era destul de intelegator(zombie maps) , la cererea precedenta mi`a respinso pe motiv ca nu am activitate , cati dintre adminii dupa zm sunt activi ? decat grasu si 1 2 daca , dc mi`a respins cererea ? va spun eu dc , pt ca face parte din conducere si a trebuit sa gaseasca nod in papura (sa faca cum i`au spus cei mari) :) O ultima intrebare legata de un topic (care a disparut misterios) Cati dintre adminii care l`au votat pe rbn mai sunt on pe zm ?

petryca
13-02-2015, 02:30 PM
EU si inca altii mai suntem on! :) Si am sa tin/tinem de acest server pana cand nu va mai sponsoriza nimeni si se va inchide! Esti liber sa pleci! Lasa-ne in agonia asta a noastra!
:ass:

~TraNda~
13-02-2015, 10:51 PM
Asa cum e servarul, inca mai suntem pe el. Nu platesc eu la host sau boost, pentru ca nu imi permit. Multumim celor care platesc. Cum a zis si Petryca, poti pleca, nu ne intereseaza, decat cu tine mai bine fara. Sincer, nici cand erai admin nu erai bun ;) nu zic ca eu sunt cine stie ce. Acum faci reclamatie ca ai primit un gag de 3 min, dar tu dateai ban cand te jignea un player sau cate favorisme ai facut pe server. Am incheiat aici, poti latra in continuare ;)

Tim3^sh0T
13-02-2015, 11:31 PM
Asa cum e servarul, inca mai suntem pe el. Nu platesc eu la host sau boost, pentru ca nu imi permit. Multumim celor care platesc. Cum a zis si Petryca, poti pleca, nu ne intereseaza, decat cu tine mai bine fara. Sincer, nici cand erai admin nu erai bun ;) nu zic ca eu sunt cine stie ce. Acum faci reclamatie ca ai primit un gag de 3 min, dar tu dateai ban cand te jignea un player sau cate favorisme ai facut pe server. Am incheiat aici, poti latra in continuare ;)

Lol , cica am facut favorisme :)) nu deaia erau toti playerii pe mine cand intram pe server , am dat banuri pentru neprezentare ss , pentru limbaj am dat pe timp , ce mai pot spune ... pe mine unu nu ma mai intereseaza counter strike :) numai joc de 2 zile , mi`am gasit alta ocupatie , cat despre tine , cu tine m`am certat prima data cand am venit in comunitate , esti doar un pupincurist si asa o sa ramai , de plecat plec cand vreau nu cand vrei tu si numai vorbii in numele celorlalti , am sa raman in comunitate pana ai sa faci spume , numai ca nu o sa fiu la counter strike :)
P.S : Petryca , sa nu racesti :)

~TraNda~
14-02-2015, 12:25 AM
=)) stai tu linistit, ca n-am de ce sa fac spume. bafta la noul joc si ai grija cum vorbesti, ca nu ne tragem de sireturi ;) . Inchei cu o vorba din popor: "Cainele care lantra nu musca" ! spor la latrat !

petryca
14-02-2015, 09:02 AM
Mai omule,nu te-ai saturat de tine? Eu ,unul,sunt satul! Nu mai joci counter strike si totusi ne freci pe noi la icre? Cine crezi ca suntem?
Pleaca din comunitate si lasa-ne. Presimt un ban aici ;)
:ass:

RaZz0R
14-02-2015, 10:50 AM
Si eu presimpt ca s-a ajuns prea departe cu o banala reclamatie. Ce ar fi sa predam armele aici, Nu face bine nici noua nici comunitatii aceste certuri inutile.
Legat de subiect am spus mai sus, vina este de partea amandurora (parerea mea), Nu este player/admin pe cs sa nu fi spus "bot,botii", si dupa cum stim toti, sv nostru nu e tocmai usor si nu toata lumea se prinde repede de joc, aceea sunt incepatori pe sv, asa zisii boti. E posibil ca doctoru sa fi fost intr-o astfel de conjunctura (a fi intr-o echipa cu incepatori care nu stiu toate regurile de joc).
Refuz sa cred ca un admin sanctioneaza un player doar pt atat, rana e mai adanca, si o stim toti care am fost pe sv. Eu, momentan, pot doar sa va spun sa va calmati, trage-ti aer in piept si uitati cele petrecute, daca se va continua asa ve-ti face mai mult rau si o sa atrage-ti acest rau de partea voastra, a fiecaruia in parte.
Si cu asta am incheiat.
ROG! sa nu mai se lase reply-uri inutile cu certuri si alte minuni. Maturizati-va!