PDA

View Full Version : Cerere UNBAN



Alex Motanu
10-02-2015, 05:47 PM
NUME: Motanu
IP: 79.112.226.33
VARSTA: 21
ID DE STEAM: motanu_wap14 / STEAM_0:0:40078938
DATA: 10.02.2015
ORA: Nu stiu exact, undeva pe la 13.
HARTA: de_dust2002
ADMIN: Anonim
MOTIV: Nu stiu motivul, cred ca s-a simtit putin atacat.
MARTORI: -
DOVEZI: Nu am.
MENTIUNI: Am zis ceva de genul " Mama cat de penal merge serverul" si am luat kick. Am reintrat si , impreuna cu bobitza, au sarit cu gura pe mine "Poti sa te duci pe alt server" (Nu reproduc exact cuvintele, insa undeva pe acolo sunt. Nu am nimic de ascuns). Ok! Le-am zis ca n-am spus-o sub forma de repros, ci sub forma de regret. El s-a atacat putin la mine, dupa care m-am enervat si eu(ca si el) si am zis "Nu stau sa pup in c*r un anonim", dupa care am iesit, pentru ca ma enervam si mai tare.

Unde bat eu, e vorba de respect. Ok, am inteles.. investesti timp/bani/nervi si doresti respect. Dar respecta-ma si pe mine. Recunosc, am reactionat si eu urat, am mai zis si altele inafara de faza cu anonimul(nu mai tin minte exact ca am dormit ceva timp), dar tu ca admin vechi nu oferi un exemplu pentru altii cu astfel de iesiri.

In fine bat campii... Vreau sa-mi cer scuze, am avut aseara o noapte lunga cu activitati studentesti si m-am trezit putin nervos. Daca ati putea sa imi scoateti banul, promit ca n-o sa mai reactionez asftel. Multumesc anticipat.

Alex`
10-02-2015, 05:51 PM
El s-a atacat putin la mine, dupa care m-am enervat si eu(ca si el) si am zis "Nu stau sa pup in c*r un anonim"

Anonime te-ai atacat singur ?:))

<b>You have to register to ba able to see this link</b> Unban !

OblivioN
10-02-2015, 06:58 PM
Eu sunt pro unban dar ramane decizia lui Ano si Xela.

TiGaNu^Ion
10-02-2015, 07:36 PM
:pro: unban.

CRocoDiL
10-02-2015, 07:51 PM
Vreau sa-mi cer scuze, am avut aseara o noapte lunga cu activitati studentesti si m-am trezit putin nervos. Daca ati putea sa imi scoateti banul, promit ca n-o sa mai reactionez asftel. Multumesc anticipat.

Toti gresim,e ceva omenesc. Ce imi place la tine e ca: ai avut puterea sa iti ceri scuze si nu ai lungit-o in reclamatii si alte 'telenovele' ..

Si eu sunt pro unban.

bft!

Abit
10-02-2015, 08:05 PM
Pro Unban. Dovedeste ca are caracter cerandu-si scuze. Anonim asteptam si decizia ta.

Mr.Grook
10-02-2015, 08:29 PM
Pro unban, cum au spus si ceilalti colegi, e bine ca ai cerut scuze, nu multi o fac!
Dar sa nu se mai repete episoade ca acesta :)

iRBWAllABieSs
10-02-2015, 09:00 PM
Avand in vedere ca ti-ai recunoscut opera, greseala e pe jumatate iertata. Cu siguranta Anonim o sa fie indulgent de data asta.

Black^
11-02-2015, 12:13 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> PRO unban

XeLa
11-02-2015, 12:23 AM
Ban scos!