PDA

View Full Version : Se cauta doi manageri! [Furien.WarGods.ro]



Tiger
10-02-2015, 10:06 AM
Am nevoie de doi oameni responsabili pe post de manageri ai server-ului, deoarece timpul meu liber in viitor se va subtia substantial. Doresc ca fiecare server sa aiba doi oameni competenti.

Servere disponibile: Furien.WarGods.ro, Knife.WarGods.ro si Dr.WarGods.ro

Obligatii:
* respectarea regulamentului;
* seriozitate si devotament;
* promovarea server-ului;
* se vor ocupa de cererile slot/admin/vip.

Ce li se va oferi:
* grad pe sectiunea server-ului de Manager Server si pe forum de VIP (cu acces la sectiunea VIP de pe forum);
* grad de Co-Owner pe server.

Doritorii sa lase reply dupa urmatorul model. Cer seriozitate.



Nume:
Nick:
Varsta:
Adresa de contact (email):
Cunostiinte AMXX: Da/Nu
Ce este DPROTO (rog propria parere, nu copiat de pe net):
Ce zice vulpea (din regulament):

sE[N]z0R
10-02-2015, 11:11 AM
Nume: Angelică(Gelu)
Nick: sE[N]z0R
Varsta: Aproape 17
Adresa de contact (email): gelu_stelistu14@yahoo.com
Cunostiinte AMXX: Da !
Ce este DPROTO: Pai DPROTO este un plugin care permite conexiuni pe server si le ofera jucatorilor cu STEAM si NONSTEAM posibilitatea de a se conecta la server,face ca serverul apare pe internet si la favorite si arata iconitele jucatorilor cu STEAM.
Ce zice vulpea: SA1405199817

Last edited by Tiger:
Acceptat.

Suzuya Juuzou
10-02-2015, 03:19 PM
Nume : Ştefania
Nick : Suzuya Juuzou
Vārstă : 17
Adresa de contact (steam, deoarece nu-mi merge email) : Hello der!
Cunoştinţe AMXX : Da
Ce este DPROTO : DPROTO e un plugin care permite conexiuni la server de la utilizatorii de Cs protocol 47+48 ,Steam şi NonSteam.Serverul apare īn **Internet** şi **Favorite** + arată iconiţele jucătorilor cu steam .
Ce zice vulpea : CAŞ3107199730

Last edited by Tiger:
Acceptat.

Crashh
19-02-2015, 03:43 PM
Nume:Rares Andrei
Nick:Crash
Varsta:14 aproape 15
Adresa de contact (email):cs16_crash
Cunostiinte AMXX: Da/Nu:Da
Ce este DPROTO (rog propria parere, nu copiat de pe net): este un plugin care perimte utilizarea serverului de jucatori care au protocol 47 si 48 si steam.
Ce zice vulpea (din regulament): CRA2708200010
Ps:Catre Tiger:
Draga Tiger stiu ca in trecut eu ti-am gresit onsiderabil dar m-am maturizat si am aflat ce este greseala.Dar cand am vrut sa le repar am stat si m-am gandit ca e prea tarziu si practice atunci aveam vreo 12-13 ani dar asta a fost acuma 2 ani.Eu recunosc cu sinceritate ca ti-am gresit mult si chiar imi pun suflet si chiar vreau sa te ajut si regret pentru problemele poate care ti l-eam creat repet atunci eram doar un copil dar acuma m-am maturizat si chiar stiu ce insemana sa gresesti nu zic dar parerea mea fiecare om greseste...dar eu am gresit putin mai mult.
Multumesc anticipat

Last edited by Tiger:
Respins.

Tiger
19-02-2015, 08:01 PM
Cele doua persoane care se vor ocupa de server pe partea administrativa sunt sE[N]z0R si Suzuya Juuzou.

:locked: