PDA

View Full Version : Reclamatie NuZzZ



S|-|r3K
25-06-2011, 05:04 PM
PE data de 25.6.2011 ora 16:57...
Playerul NuZzZ injura pe server
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Q Totii dorim liniste pe server
;x!

gbz
25-06-2011, 05:12 PM
Faci reclamatie pt o injuratura.. care nu stii pe cine a injurat?

S|-|r3K
25-06-2011, 05:38 PM
Nu conteaza;)...
conteaza ca a injurat...
Asa este?

Tiger
25-06-2011, 05:45 PM
Nu conteaza;)...conteaza ca a injurat...Asa este?

Acum pentru fiecare injuratura trebuie sa facem o reclamatie? Ce ar fi ca noi sa facem o reclamatie de fiecare data cand ne injura cineva? Ar fi haos. :))

PS: Iti spun ca fapt divers, credca ai incremeni daca ai sti cati oameni ne injura pe la spate :))

luys
25-06-2011, 05:46 PM
r3k hai sa nu mai luam in considerare o injuratura tu ai vzt ca eu iam fkt reclamatie lu dany pentru ca vorbeste urat cam des pe server si iam facut vreo 4 printuri fai si tu mai multe printuri cand injura si apoi te apuci de o reclamatie ....

S|-|r3K
25-06-2011, 06:02 PM
ok..
de acum fac mai multe printuri
:D

Pain
26-06-2011, 10:57 AM
ba omule, cu linistea ta, eu vin de pe cs, unde nu pandesti si tragi gloante infinite ca pe zombie, dar chiar daca treb sa fi atent in permanenta, mai ne permitem sa vb, sa facem glume! tu vrei liniste si pare, esti un guru budist cumva?:-?...du`te ma si joaca cu butii, daca vrei liniste, si lasa admini sa se ocupe de treburi!. Sry ca m`am bagat in seama aici, dar nu se mai poate cu unii maa..

alinutza0
03-09-2011, 02:15 PM
Shrek ~X(..tu te plangi la toti adminii, fii barbat.! Si termina in a-i atrage atentia la toti de pe forum cu reclamatiile tale.. Tu crezi ca esti perfect?

-=MaX=-
04-09-2011, 02:06 AM
ban pentru injuraturi oricum nu se da decat in situatii speciale, deci nu prea ai ce rezolva cu reclamatia asta doar daca se aduna mai multe pe acelasi nume si devine deranjant la un moment dat

WarGods | AbySs
04-09-2011, 02:55 AM
Reclamatia asta as spune ca este inutila, si totusi spune ceva despre tine S|-|r3K, si anume faptul ca vrei pedepse mult prea mari pentru lucruri mult prea mici. Tu ai sa ai contra de la mine la orice cerere ai face in aceasta comunitate pentru ca nu vrem ban-uri pentru injuraturi deastea puerile. Nu spun ca ar trebui trecute cu vederea dar ceea ce ne ceri tu noua prin aceasta reclamatie este exagerat.