PDA

View Full Version : Uitati Cum Se Vorbeste!



gbz
25-06-2011, 09:16 AM
Acest Player 'OMG' Ma injurat in toate felurile... si uitati aici poza.. ereau de fata marincau si bum bum..
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

AnOnIm
25-06-2011, 10:59 AM
Total aiurea facut topicul ? Crezi ca esti primul injurat ...? Doamneee :|

gbz
25-06-2011, 11:08 AM
Da Mane da macar nu e Admini Niciodata dimineata...

iRBWAllABieSs
25-06-2011, 11:25 AM
Da mane, aiurea ca nu "e" admini dimineata ! :)
Subscriu la spusele lu` Ano, daca-ar face toti jucatorii plangeri la cate injurii li se adreseaza, iti dai seama ce ar iesi..

gbz
25-06-2011, 11:27 AM
Da dar trebui admini dimineata pe la ora 8-9...

IRB | Walles
25-06-2011, 11:49 AM
ma gbz,eu nu te inteleg....de ce trebuie tu din fiecare scanteie sa faci ditamai focul?? in primul rand te bagi oriunde,dar absolut oriunde in seama si acum vii cu topic aiurea ca un jucator te-a injurat pe server:| frate daca era un admin pe server ii dadea kick si serveus,dar nu e necesar sa vii aici cu reclamatie ca oricum nu se va intampla nimik,ce sa-i fac eu lui ala??sa-i dau ban?numai asta pot sa-i fac atat timp cat nu e pe server...ce zici,ii dau ban ca te-a injurat?iti zic ca un prieten...maturizeaza-te si incearca sa-ti vezi de treaba ta...uite si la posturile tale...ai mai multe decat majoritatea adminilor,in orice topic facut esti si tu cu un post...de pe tot serverul esti singura persoana care ma disperi la maxim!!!

gbz
25-06-2011, 12:01 PM
Cu ce te disper man pe tine ? spune`mi cu ce eu nu permit sa ma injure nimeni de ***** ;) ca nu faceam topicu`l degeaba @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

-=MaX=-
25-06-2011, 02:22 PM
gbz exagerezi... are dreptate walles, daca ar fi sa dam ban la toti care injura ar ramane serverul gal
calmeaza-te si vezi-ti de joc si gata... te agiti de fiecare data pentru nimic