PDA

View Full Version : reclamatie dany



luys
24-06-2011, 06:05 PM
Playerul cu Numele Dany jigneste pe server astazi 24-06-2011 a pus 2 lasere peste ale unui ct si eu fiind mai rapid l-am luat eu si Dany mia zis "luys esti varza"


aici e poza.. <b>You have to register to ba able to see this link</b>


si inca ceva aici am mai multe poze cand jigneste , dar odata adminul daniel _San a intrat cu alt nume si a vazut cum acest player jigneste sau injura,.. de aceea ia dat ban si a reintrat si apoi ia dat pe clasa si a promis ca nu mai jigneste... dar cand nu e vreun admin si il omoara vreun ct incepe sa il jigneasca

aici sunt cele poze.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

S.Iancu'
24-06-2011, 07:32 PM
Acest nesimtit ma jignit si pe mine de mai multe ori,e a 4 oara cand face asta:| ii dau ban permanent! acest om nu are ce cauta pe Warlords.

-=MaX=-
24-06-2011, 08:26 PM
dati cu ban dupa el

C@mp3R
24-06-2011, 08:53 PM
si pe mine inainte e rau ca nu am facut si eu poze

luys
25-06-2011, 11:41 AM
pai mai tii minte daniel cand iai dat ban si a reintrat dar dupa iai dat pe clasa si mi se pare ca ii lai scos .... si cand iai dat pe clasa nu a mai putut intra.. pe sv..

K3nT-8
25-06-2011, 06:54 PM
Si eu l-am vazut azi injurand pe acest "Dany" dar avea numele "Dani" cu "i" nu cu "y" uitati poza aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

VeNoM^
25-06-2011, 08:43 PM
Ma asta nuj ce sa i mia fac... i-am dat ban de numarate ori si o zis ca gata se potoleste dar cand vede ca nu e nici un admin injura ca prostu...pana intro zi dati naibi ****off sau cenzure si dal draq.. de kkt...