PDA

View Full Version : Reclamatie gras



Frezatu
30-01-2015, 10:27 PM
Nick-ul tau:Leos
# Nick-ul adminului:grasuxxl
# Motivul (scurta descriere):Cfg modificat
# Dovezi (daca exista):Am facut poza la conversatie si arat si WCD
# Ce masura ar trebui luata asupra adminului:Pai nu am nimic cu el , doar sa imi scoata ban-ul ..

grasuxxl
30-01-2015, 10:32 PM
asta e wcd lui <b>You have to register to ba able to see this link</b> si cfg care mil dadu <b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
30-01-2015, 10:40 PM
Faza cu " are cfg, datii ban" a fost discutata si rediscutata de 1000 de ori. Si de ficare data s-a ajuns la rezultatul ca nimeni nu garanteaza ca acel cfg are sau nu un anume cod , numai daca, acesta se testeaza de adminul insusi, pentru confirmarea aim-ului.

Stiu cum a procedat grasutu, a vazut rezultatul cu rosu la cfg, nu a stiut daca are sau nu cod (il inteleg), si a hotarat sa ii dea ban pentru a afla si parerea celorlalti"].

Este asa Grasu ?


======================

Frezatu' ce cs ai ?

S-a mai discutat problema cu cfg recent pe clasic, si rezultatul a fost ACESTA (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Momentan :pro: unban


Stiu de acest non steam LanT final , contine cfg`uri foarte dubioase, sfatul meu e ca tu sa stergi cfg`urile alea din cstrike care nu le folosesti sa nu mai iesi cu rosu la wcd!
Esti un jucator vechi care ai fost verificat de 100 de ori,, doar ca nu stii sa iti sortezi cfg`urile alea din cs.Acum multi ani , inainte ca eu sa am licenta la steam am folosit si eu acest LanT Final, stiu ce contine si mai stiu ca nu are nimic in el gen aim/nonrecoil, doar ca are multe cfg`uri aiurea in plus.
Dupa mine cred ca e cel mai reusit non steam.
In fine, am vb si cu Pascale si ai ban`ul scos!

~TraNda~
30-01-2015, 10:45 PM
aXE.cfg (total lines: 5779) -> Cheat
WoW :))) e ceva. nici nu-l mai i-au in considerare pe ala de 1000 si ceva :)))

grasuxxl
30-01-2015, 10:49 PM
sa iti zic eu zisa ca are cs lant final

Frezatu
30-01-2015, 10:52 PM
Razzor am lant final luat de ce resurse , si axe.cfg probabil a fost luat la odata cu cs-ul . Grasu pun pariu ca mi-a dat ban ca aveam un scor frumusel pe langa tine , am facut wcd, dar nimic imediat ban
, dar cum ziceti voi ...

RaZz0R
30-01-2015, 10:54 PM
Stiu de acest non steam LanT final , contine cfg`uri foarte dubioase, sfatul meu e ca tu sa stergi cfg`urile alea din cstrike care nu le folosesti sa nu mai iesi cu rosu la wcd!
Esti un jucator vechi care ai fost verificat de 100 de ori,, doar ca nu stii sa iti sortezi cfg`urile alea din cs.Acum multi ani , inainte ca eu sa am licenta la steam am folosit si eu acest LanT Final, stiu ce contine si mai stiu ca nu are nimic in el gen aim/nonrecoil, doar ca are multe cfg`uri aiurea in plus.
Dupa mine cred ca e cel mai reusit non steam.
In fine, am vb si cu Pascale si ai ban`ul scos!

Postat original AICI (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Eu m-am pronuntat, ramane si la latitudinea voastra

~TraNda~
30-01-2015, 11:00 PM
Nu stiu ce sa zic! Folosesc Lant de atatia ani, ultima data l-am downloadata acum cateva luni si tot nu am cfg-uri "aparute fara sa stiu" in el..

grasuxxl
30-01-2015, 11:02 PM
ca sa iti raspund si tie razore e vina mea asta ca iese la wcd cu atatea lini de la cfg poate ai vazut si pe zm la fel a fost si afganistanu da in fine

TnTKeci
30-01-2015, 11:06 PM
WCD a fost facut a iesit ca are cfg si se pare ca cfg pe care la-i postat grasule nu are nimic ciudat in el daca te uiti detaliat ,dar aceasta problema cu cfg-urile a mai fost discutata , in cazul in care ne-a aratat Razzor , pana la urma wall nu are in el nici aim nici wall nimic . Pro pentru un ban .

Frezatu
30-01-2015, 11:07 PM
Tranda eu l-am luat de curand de pe resurse , si va pot da arhiva de la cs sa vedeti ca e cfg-ul identic , de la el adica....

RaZz0R
30-01-2015, 11:08 PM
Grasu, fiecare admin are dreptul la liera exprimara cand apare o cerere slot/admin/unban/reclamatii/propuneri/discutii/etc.
Atunci cand un admin ia o decizie impotriva unui player o ia pe propria raspundere si nimeni nu e in masura sa o conteste, dupa cum stiti nici un admin nu se baga peste altul (ce-l putin pe sv de zm).
Tu ai luat o decizie, noi aici ne dam cu parerea, fiecare cum considera de putinda, decizia nu va fi loata de noi ci de un own

grasuxxl
30-01-2015, 11:11 PM
TNt ala e cfg de mil dadu el si asa e razzor da vad ca cam ma ataci ca dadui banu fara nici un motiv

RaZz0R
30-01-2015, 11:24 PM
CFG a fost acum 1 minut testat de mine. Este curat , cu exceptia unor prostii de reclame, am luat undeva la 20 de gaguri in 2 minute.

~TraNda~
30-01-2015, 11:25 PM
TnT daca observi si te uiti la raportul wCD, cfg-ul de il datu lu' grasu, nu e niciunul dintre alea doua! unu cu peste 1000 de linii altu cu peste 5000 de linii.
Vedem ce spune si Adrian

grasuxxl
31-01-2015, 12:16 AM
care ai acces la unban dati unban pe ip asta 84.117.109.28

Nap
31-01-2015, 04:48 PM
asta e wcd lui <b>You have to register to ba able to see this link</b> si cfg care mil dadu <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cfg-ul de pe girlshare e curat (cu exceptia reclamelor) pentru ca tie ti-a dat alt cfg si daca il testati cu wcd-ul nu apare ca in raport, pt ca e curat. ap0.cfg l-a detectat deoarece contine silent aim. (probabil in cs are 7 configuri printre care si cel interzis ap0.cfg).Daca se poate demonstra ca el a jucat cu cfg-ul de pe girlshare va primi unban dar is convis ca n-avea cum sa joace cu toate reclamele alea, nici nu putea sa vada chat-ul :)). WCD-ul testeaza cfg-ul activat in joc sau toate cfg-urile din cstrike?



Momentan banul ramane. De-acum in colo cine nu joaca cu cfg-ul default (cu exceptia bind-urilor pt arme) primeste ban, o sa pun si pe server anunt. Daca ii da serverul afara din cauza reclamelor sau aliases-lor le dati ban permanent. Mai jos cateva exemple.


[X-hack]
xHack_bhop
xKz_yawspeed

[KZ Hack]
kzh_bhop
str_bhop

[KykHack]
kyk_bhop

[TrawkaHack]
m4c_bhop

[ZhykHack]
zhy_bhop
zhe_hope

[Bad Boy]
4UTbI

[Project VDC]
manhetten_project
+doaim
+christcs
ltfxv4

[Anti kick Hack]
admin_vote_map
admin_vote_kick

[cheating death hack]
cd_version
cdon

[aim script]
+shot
+ddd
echo_on.[rand]
+[rand].vlock
1Toggle.ajxr
+hhh
+hed
+acc

[awp script]
awpon
awpoff
sniperon
sniper
+awpshot

[autoshot script]
+nakeshooter
+[[rand]]_attack

[respawn script]
counterspec
firstpartT
firstpartCT
randomspec
terrorspec

[burst fire script]
+4burst.[[rand]]
monster.shot

[no flash script]
+aj
ajf+
sp1
sp2
sp0
af
+ssay
tog1
tog2
noflash

[double duck script]
+dd
+dk
+1pt
_1pt
+autopt
autopt
dr_loop.fP3.00
+ddx
+sub
+doubleduck

[radar script]
hr
dr

[no recoil script]
+1
+r
r12
r35
r09
r2
r22
pisr
ak
ps2
mp5r
asnip
para
+[rand].mlt.nr
antircl
antirclon
antircloff

[sprung monkey script]
sprung1
sprung0
sprung
hax
hax1
hax2
+ducksprung

[wait script]
w
w1
w2
w3
w5
w10
w20
w30
w40
w50
wt
wait1
wait2
wait3
wait4
wait5
wait6
wait7
wait8
wait9
wait10
longwait

[alias]
fb_stop
+speed50
+attack3
motd1
shot1
dfire
coloratk
+quickshot
secondary
ppp
180.on
+www
+me123
+321
+a

[bomb script]
+defuse
+silentdefuse
+slntdfs
+bomb

[jump script]
djson
+cjump
+funjump
singleStrafe1
+rjump
+djump

[team script]
tt
ct

[glock script]
+glk
glckon

[buy script]
fullpist
+a***ren
8-1

[no smoke script]
nosmoke

[spray script]
+killspray

[volume script]
volume00

[weapon script]
weap1
+ss_left

[run script]
awalk

[demo script]
demos1
demo1

[reload script]
reload_stop

[developer script]
dev0

[silencer script]
+quiksilencer

[sensitivity script]
sen5

[mozart scriptpack]
+pi

[lantern spam]
+2

[strafe script]
do_strafe

[7hUnDeR$tRuCk Hack]
akvec
sigblocked
sigswitch
siground
sigalive
sigdead

[Silent Aim]
aim_Silent

Frezatu
31-01-2015, 11:12 PM
In primul rand recunosc am folosit acel cfg adica ap0.cfg si nu l-am mai sters si am intrat pe srv asta si am jucat cu cativa prieteni , si in caz de nu stiti numele pe care il ai cand folosesti acest cfg este ap0gistul si daca il schimbi deja nu mai functioneaza , si oricum dupa cum spune si nap nu poti face nimic de acele reclame , si ai gag in permanenta ..

~TraNda~
01-02-2015, 03:29 AM
Problema e alta ma baiatule! Si nu incerca sa ne duci de nas ca nu merge ;) . CFG-ul de il datusi tu lui grasuxxl, nu este ap0.cfg intelegi? Asa ca lasa vrajeala ;)

EDIT : Nap, din cate stiu, toate cfg-urile din cstrike

Nap
01-02-2015, 09:47 AM
Banul ramane.

:locked: