PDA

View Full Version : Cerere unban -=-*V{3}NoM*-=-



-=-*V{3}NoM*-=-
29-01-2015, 09:11 PM
NUME: -=-*V{3}NoM*-=-
IP: 192.168.0.101
VARSTA: 14
ID nu il stiu
DATA: 27.01.2015
ORA: 20:00-20:30
HARTA: zm_202
ADMIN: WarGods|KGB
MOTIV: nu am stat wac
MARTORI: nici unu
DOVEZI: nu am dar il puteti intreba ..
MENTIUNI: nu am
Sper sa-mi dati chiar am vrut sa stau dar ma dat afara din cs ... nu el pc meu ...Si poate sa-mi faca ... si i-am zis ca ma da afara de la pc ..

kyci
29-01-2015, 09:42 PM
Iata ca in sfarsit a aparut si cererea , nu jucai cu wac si cand a vrut sa te verifice cu wcd ai iesit !

AraGoN#
29-01-2015, 09:44 PM
Da kyci el a iesit din motiv ca la dat de la pc , puteai sa ii zici sa mai astepte putin sa faci wcd , sau macar sa bagi wac .

~TraNda~
29-01-2015, 09:47 PM
Faza cu datul din PC afara, 99% e minciuna, fara suparare! Frate, am la tara PC din '90, piesele lui originale, de acum zeci de ani, deabia are 512 RAM! Si tot nu ma da afara!
EDIT : Sa vedem ce spune si KGB

-=-*V{3}NoM*-=-
29-01-2015, 09:49 PM
Frate am mai spus ma da afara de la joc ..

Eu am si spus vezi ca ma da afara din joc dar eu stiu daca a vazut ..

AraGoN#
29-01-2015, 09:51 PM
Si chiar daca te-a dat afara puteai sa reintri si sa faci din nou testul wcd cum am facut eu cu gras cand am jucat prima data , mi-a facut wcd si ma deconecta si tot intram pe server
EDIT: Sa vedem decizia lui WarGods | KGB el e cel care ti-a dat banul :P

-=-*V{3}NoM*-=-
29-01-2015, 09:52 PM
Tranda ♪
Defapt al meu nici paia 512 nu ii cam are ..

kyci
29-01-2015, 09:53 PM
Nu la dat nimeni afara , SI gaby nu i-am facut eu , kgb , eu doar eram martor si am vazut

-=-*V{3}NoM*-=-
29-01-2015, 09:53 PM
[The]Gaby defapt am intrat apucasem sa zic ca ma daduse afara dar mia dat ban ..

Iam zis boss dar apucase sa dea ban ..

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Asta e sa vedem daca nu mergem inainte ..

RaZz0R
29-01-2015, 10:25 PM
Jur, parca sunteti copii de gradinita care se cearta, da-ti vine unii pe altii de parca ati avea 2 ani, fi-ti putin mai maturi. Regulamentul spune clar, refuz wac/wcd = ban, daca te scoate din pc, pica netu, iti ia foc pc, nu este o problema care ne priveste pe noi, admini isi fac datoria.



Gaby;75853']Si chiar daca te-a dat afara puteai sa reintri si sa faci din nou testul wcd cum am facut eu cu gras cand am jucat prima data , mi-a facut wcd si ma deconecta si tot intram pe server
EDIT: Sa vedem decizia lui WarGods | KGB el e cel care ti-a dat banul :P

Daca un player iese din cs si intra iara testul wcd nu mai este varabil.

WarGods | KGB
29-01-2015, 10:40 PM
Venoamee, hai ca esti coolmea...
1. Cat ti-a luat sa imi spui ca nu e pc'ul tau,ca te da afara din cs,ca bla bla bla...
2.Nu sunt asa de rapid sa iti dau ban asa repede incat sa nu vad ca mi-ai scris ce ai zis pct.1
3.Cand ai WAC activ si stii sa intri cu WAC sa ma anunti pe id de Yahoo mess. adyblue_34
4. Promit ca iti voi scoate banul daca ai WAC on pe serverul de zm wargods.
5.Ai 14 ani zici,bun,citeste bine regulamentul, iti dau aici link de descarcare a WAC <b>You have to register to ba able to see this link</b>
si aici descarca WCD <b>You have to register to ba able to see this link</b> si alegi WCD-ul ptr windows'ul care il ai in pc.
Astept sa ma contactezi pe messenger la id adyblue_34 sa te ajut cu WAC si WCD,asta daca nu te descurci!