PDA

View Full Version : [Mafia@Mafia] Cerere UnBan Kali



Kali
29-01-2015, 06:25 PM
Nume: Kali
IP: 81.101.134.28
VARSTA:27
ID DE STEAM: Cu alta ocazie
DATA:29/01/2015
ORA:06:20pm
HARTA:awp_india
ADMIN:Nu stiu care admin a dat destroy vedeti in SS-ul generat de comanda Destroy
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>!awp_india0000.bmp
Ma contactati la zendyteam

Pacat ca nu am facut demo, de obicei am demo on .. o sa va pun la dispozitie mai multe demouri daca e nevoie de pe alte servere.. tot asa de mici .. in care fac praf .. si se plang la greu .. :D

Cu alte cuvinte va doresc succes ... invatati CS (Invatati sa recunoasteti un CODAT), si recunoasteti cand un Player joaca mai bine ca VOI, sa nu va fie CIUDA.

Stima Iosif (Kali).

P.S.
Ala care a dat ban, fara sa faca SS, Demo, sau amx_blind .. habar nu are sa admineze ... du-te si invata sa joci cs..

P.S.2.
Daca tu ai 1 sau 2 ani de CS si inca nu stii sa joci Profesional, e jale .. inseamna ca nu Joci zilnic 6-7 ore .. sa nu zic mai intens ... Tin sa te anunt ca eu joc CS de cand a fost el lansat, jucam la internet cafe de prin 2000 ... unde imi cheltuiam o caruta de bani .. pe cand tu nu erai nici macar nascut :D

P.S.3.
Daca esti admin asa bun, si corect te voi ruga sa postezi demoul facut de tine, caz ca ai facut demo ... si daca stii sa faci unu logic ... caz contrar rog remove la admin ... si sa imi dati unBan .. si poate fac cerere de admin .. sa va tin serverul curat.. de codati :D