PDA

View Full Version : Pro or Contra :)



ice.man738
29-01-2015, 01:05 PM
GRADUL: Gradul dorit (din lista de jos de la Observatii) :slot
NICK: numele cu care joci pe server (toate): IceMan
VARSTA: varsta reala, nu minciuni: 25
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit] (nu am steam)
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678) ---
ID MESSENGER: ID-ul de mess sau adresa de e-mail ciufulit_mereu@yahoo.com sau skype ice.man738
EXPERIENTA: experienta in adminat :3 ani Owner pe alt sv 2 ani pe zm
TIMP JUCAT: cu aproximatie, de cand joci pe server: 206h <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend) : cand imi permite timpul liber nu am zile sau ore fixe depinde cum lucrezi
MOTIV: un motiv relevant pentru care doresti admin/slot/upgrade : ajut stafuul :)
CUNOSTIINTE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc) : sa joc cs :))
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (ce tip de donatii), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, status, facebook, reclame pe site-uri, afise, etc): reclame
REGULAMENT: daca l-ati citit. DA !
CULOAREA URSULUI: Ce culoare are ursul?: Culoarea ursului este mov !
Ps; am gresit numele deasta am dat edit :))

Alex`
29-01-2015, 01:25 PM
Mai sincer as vrea sa iti pot da PRO dar ai gresit si la titlu si pe deasupra cererea e editata (nu stiu cum poti auta stafful avand slot...) eu nu am de unde sa stiu daca doar numele l-ai modificat... sau si altceva deci <b>You have to register to ba able to see this link</b> Te asteptam cu o noua cerere peste o luna (29.02.2015)

ronaldoo
29-01-2015, 01:34 PM
CONTRA Mai mult de jumatate din ore spectator le-ai facut. ieri ti-am dat kick de cel putin 20 de ori cred.

OblivioN
29-01-2015, 01:55 PM
Orele sunt destule , comportamentul este ok, merg pe cuvantul tau in legatura cu editarea.Din partea mea PRO.tv
P.s : daca primesti grad, pe viitor fi mai atent.

F0rS3ti
29-01-2015, 02:19 PM
La TITLU specificati ce doriti urmat de numele dumneavoastra! (ex: Cerere Slot Max, Cerere Admin Max sau Cerere Upgrade Max)

Cereri Editate - Se vor anula , evident cu interdictia de 1 luna pana la urmatoarea cerere.

:contra: Daca mai e si cum a spus ronaldoo...

Mr.Grook
29-01-2015, 03:01 PM
CONTRA. Cerere editata.

Black^
29-01-2015, 04:23 PM
Ce sa mai zic si eu contra,au spus colegi mei ce era de spus,mai atent :D