PDA

View Full Version : cerere upgrade



Angelica
29-01-2015, 12:32 AM
GRADUL: helper
NICK: Angelica
VARSTA: 28
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID MESSENGER:angy_florian@yahoo.com
EXPERIENTA: din 2011 cu cateva pauze dar nu ma sting niciodata
TIMP JUCAT: o suta si 70
PERIOADA: dupa amiaza , seara ( cand nu sunt la servici )
MOTIV: din orgoliu pt jucatorii noi si nu numai ( sincer )
CUNOSTIINTE: zero, praf in informatica , sunt paralel
PROMOVARE: reclama , facebook

INTREBAREA DE SIGURANTA : Wargods Zombie Este Serverul tau!:D:D:D

kyci
29-01-2015, 12:45 AM
:contra:

1) Cerere editata
2)Nu prea te-am mai vazut pe server
3)Comportament urat ( din respect pt fratele tau nu ti-am facut reclamatie)
Dovezi ->
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
29-01-2015, 01:00 AM
1) Cerere editata
2)Nu prea te-am mai vazut pe server
3)Comportament urat ( din respect pt fratele tau nu ti-am facut reclamatie)
Dovezi ->
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
=> CONTRA si de la mine!

cOcka.!n
29-01-2015, 07:50 AM
:contra: Motviele sunt mai sus!!!

AraGoN#
29-01-2015, 12:13 PM
Edit: :pro: dar fii mai activ ,succes !

Justice.
29-01-2015, 03:15 PM
:contra:.

sE[N]z0R
29-01-2015, 03:36 PM
Cu parere de rau :contra:

Angelica
29-01-2015, 07:01 PM
kyci dece nu ai postat tot dialogul dintre noi?? ai facut poze la ce ai vrut tu
Jucatorilor cand intra un zm punea laserul pe lung ( vezi poza cu consola a omorat 2 zm in ritmul asta ) si i-am spus sa-l scoata ca sa putem ataca, el scria in chat zombilor sa atace daca nu vor primi slay , eu am spus ca nu atac motivul fiind laserul lui pus pe lung, atunci i-am spus ,,da-mi slay, hai da-mi slay ca nu atac ,, si ai dreptate sunt genul de jucator care nu ataca , cand mi-a scris playerul respectiv sa ma dau de pe margine scriam in chat , cred ca toti in momentul in care scriu in chat nu se pot misca . nui nimic eu nu ti-am facut reclamatie din varii motive , pe care cu siguranta le stii, dar o sa-ti demonstrez ca ma voi ocupa numai de asta . Multumes dar ti-ai facut reclamatie singur prietene cu laserul ala pus pe lung si toti isi vor da seama ca ai facut poze in defavoarea mea DAR NU LA INTREG DIALOGUL dintre noi.

~TraNda~
29-01-2015, 07:17 PM
Angelica, s-a mai discutat problema asta. Cum a spus si Abyss! Daca jucati cu laser pe lung sa nu tipati ca nu va ataca zm! din cate am vazut, scosese laserul! acolo e usor sa te feresti de un lm pe lung.. nu stiu cu ce si-a facut el reclamatie. se vede si din activitatea ta cate stii :) ! Bafta

kyci
29-01-2015, 07:32 PM
Hai sa iti explic cum a fost:
Tu inainte cu 1 runda erai sus in gura de la scari de pe infantry , cu lasere acolo puse pe lung ,si tipai sa atace zm, eu fiind zm am intrat in lm tau pt ca nu aveam cum sa te iau. Runda urmatoare s-au cam schimbat rolurile (partial) eram in cutie cu Hellboy parca si era pus doar 1 lm , si nu pe lung , veneau zm stateau 2-3 sec si fugeau , trageau de timp sa nu moara , posibil "iubitori de fraguri " si daia am pus laser pe lung , dar tu nu ai atacat deloc + mai faceai si block sa nu intre alti jucatori si le spuneai sa nu atace.



... nui nimic eu nu ti-am facut reclamatie din varii motive , pe care cu siguranta le stii, dar o sa-ti demonstrez ca ma voi ocupa numai de asta . Multumes dar ti-ai facut reclamatie singur prietene cu laserul ala pus pe lung si toti isi vor da seama ca ai facut poze in defavoarea mea DAR NU LA INTREG DIALOGUL dintre noi.

1)Am postat tot ce am vorbit dovada fiind ultima poza cu consola.
2)Nustiu despre ce reclamatie vorbesti si te-as ruga sa nu mai acuzi aiurea ,daca crezi ca am gresit cu ceva esti liber sa imi faci reclamatie, si te-as ruga sa prezinti si dovezi
3)De unde si pana cand suntem noi prieteni , haa :-?
4)Ti-as recomanda sa mai citesti sau sa citesti REGULAMENTUL! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!&p=45#post45) :reguli:

WarGods | KGB
29-01-2015, 07:40 PM
Hai mai calmati-va, eu iti dau :pro: Angelica,cu mine te-ai purtat regulamentar,eu iti dau sansa sa fi printre noi ,again! :D

-=vali=-
30-01-2015, 11:53 AM
Contra

RaZz0R
30-01-2015, 02:40 PM
Angelica din partea mea ai :pro: , cu conditia sa fi mai activ pe sv.

In ultima vreme nu te-am vazut deloc pe sv.


Contra

Vali,
Dai contra nefondat + tu ai ban aici si nu mai ai nici un drept sa raspunzi la cereri sau pe sv. !!!!

petryca
30-01-2015, 06:08 PM
Aveti de gand sa incetati cu copilariile astea?
O perioada a fost frumos warLord-ul si warGods-ul....pacat de ceea ce este in prezent.
Ati jucat pe alt server de zombie sa vedeti cum fac adminii de acolo? Fara discutii:ai incalcat rgulamentul,esti ars.
Ceea ce ati creat aici...ma rog.
Eu m-am cam saturat sa tot aud prostiile astea, si as ruga,inainte de a ma pronunta si eu,sa se verifice logurile.
Chestia cu laserul...a fost o intreaga valvataie in momentul in care am revenit eu pe server si am vazut ca sunt reguli noi:cu laserul,cu atacatul...
Stiind ca nu ai voie sa tii laser pe lung,nu mi se pare corect sa te baricadezi si cand vine zombie,hop il plesnesti(incorect d.p.d.v al noilor reguli).Cum era inainte ...te distrai! ;)
Astept parerea unui owner(referitor la log-uri) deoarece vreau si eu sa ma pronunt.
Spor la reclama!
:ass:

grasuxxl
12-02-2015, 01:12 AM
PRO ange

HeLL#Boy-Razvan
14-02-2015, 03:22 PM
:pro: , succes :)

|HD|MeRceR*
17-02-2015, 02:25 AM
:contra: , motive la Kyci .

RaZz0R
20-02-2015, 10:00 PM
Iti acord o sansa. Sper sa iti revii cu acticitatea.
:cerereacceptata: