PDA

View Full Version : reclamatie



tzipau
23-01-2015, 05:10 PM
In jurul orei 17:00 in data de 23-01-2015 abia incepuse harta iar anca.ronaldo ma muta fara niciun motiv de la o echipa care intrasem la alta (adik de la t la ct)pentru a-si face ea loc,nu mi se pare corect.mr.grook era on si poate confirma.
Adminul alex` acum cateva zile imi da ban ip 120 min pt k i-am raspuns unuia care ma injurase,tin sa precizez ca am aproape 700h pe server si nu cred ca am deranjat pe nimeni pana acum

Black^
23-01-2015, 05:18 PM
imi pare rau da ai facut cererea in alta parte anca ronaldo nu are admin pe acest sv :)

Alex`
23-01-2015, 05:26 PM
Deci
1. Fa reclamatia pe cs.wargods.ro nu aici !
2. Banul a fost 60 de minute !
3. Ati inceput sa va injurati amandoi ca si birjarii limbaju ala nu se cuvine sa il vedem pe un server de cs ! sunt oameni care joaca poate pentru prima data pe server si isi fac o impresie foarte gresita cand vad astfel de comportament .. tocmai pt ca ai 700 de ore mie unu mi-ar fi fost rusine sa ii raspund.... ai u@ spune ce te deranjaza adminii nu sunt mereu atenti la chatul normal vrem si noi sa jucam ca si voi dar deja cand se iveste asa ceva .... cu gag 3 minute nu v-ati potolit ,imi poti multumi chiar , ca ai luat o ora.... te-ai mai linistit si tu ! pe viitor daca ai o problema cu cineva spune pe u@ si iti garantez ca totu o sa fie in regula lasa-l pe el sa zica ce vrea arata-i ca tu esti mai destept ca el .
4.Amandoi ati luat nu doar tu , mai faceti si voi o pauza sa va oxigenati creierul !

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

F0rS3ti
23-01-2015, 05:34 PM
1. Pentru reclamatie lui Anca Ronaldo intra aici aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
2. Pentru reclamatie lui Alex` intra aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
3. Daca tot faci reclamatie, fa-o dupa model, altfel nu se ia in considerare :reguli: