PDA

View Full Version : Reclamatie Pascale !



kAy
20-01-2015, 10:57 PM
Nick: kAy
Admin: Pascale
Map: de_inferno
Ora si data: 22:00 / 20.01.2015
Motiv: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Hotaraste-te prietene, gag sau ban?
Lasandu-le pe toate la o parte, explica-mi te rog pentru ce am primit ban? Nu ma suferi, corect? Am observat asta, abia asteptai sa fac o miscare gresita, nu? Te deranjeaza ca am jignit-o pe "Ama" ? Este iubita ta? (Ieri cand am fost jignit de catre "ea" si facut cu ou si cu otet, nimeni, dar absolut niciunul dintre voi nu a luat o masura radicala: erati destui si ati fost martori si la cearta dintre "ea" si HextroN. Acesta a primit ban pe ce motiv? Ca avea dreptate? Dar "aia" nu primeste nici macar gag.) Am inteles cum sta treaba. Totusi astept un raspuns convingator amice de la tine ! Si te rog pe viitor sa fi mai atent, vreau doar dreptate si respectarea regulamentului. Cer prea mult ? Multumesc anticipat si o seara frumoasa in continuare !

Zmolitii|Finu
20-01-2015, 11:28 PM
Deci. Eu sunt Pascale. Nu am nimic cu tine nici nu am avut nici nu o sa am daca nu iti revizuiesti comportamentul. Esti un jucator bun si am vazut ca esti mai tot timpul pe server pentru motivul asta o sa iti dau si explicatia. Comportamentul tau din seara asta m-a lasat cu gura cascata. Nu te-am mai vazut si nu credeam ca poti vb asa de urat. Problema este urmatoarea. Ama nu este iubita mea si acelasi lucru pateai chiar daca nu cunosteam persoana pe care ai jignit-o. Daca vrei sa te razbuni pe Ama ca ti-a vb urat ii faci o reclamatie. Nu suntem pe camp sa vb cum ne vine la gura. Nimeni niciodata nu are voie sa vb urat cu un admin mai ales pe chat. Pe viitor o sa fiu la fel de atent, la urmatoarea greseala pe care o faci o sa ai ban permanent "amice".

kAy
20-01-2015, 11:39 PM
Sa o iau ca pe o amenintare acum? (Fiecare persoana greseste si mai arunca cu vorbe grele in primul caruia ii iese in cale, recunosc, nu sunt usa de biserica, dar aceasta "Ama" este absolut de nefagaduit si prea exasperanta). Nu inteleg si nici nu voi intelege vreodata cum a primit "Ama" admin. Oare de ce ai ramas cu gura cascata? De ceea ce a spus ea, de limbajul ei, de jignirile pe care le adreseaza tuturor jucatorilor si de comportamenul "exemplar" de admin pe care-l foloseste? Multumesc, dar nu m-ai lamurit cu nimic si nu m-ai facut sa-mi schimb parerea. Linisteste-te, exista rezolvare la orice problema, iar chestia asta nu va ramane asa. Astept un admin mai capabil, cu care sa port o discutie normala si sa ma faca sa inteleg de ce este atat de protejata asa zisa "Ama". Oare chiar nu se poate lua nicio masura asupra ei ? Pacat ca se fac foarte multe diferente si nerespectari ale regulamentului, iar asta o spun cu durere in suflet si dezamagit de ceea ce se petrece in lipsa lui XeLa !

Zmolitii|Finu
20-01-2015, 11:52 PM
Esti cam scandalagiu se pare. Liniste te rog.

OblivioN
21-01-2015, 12:54 AM
Ama nu poate fi sanctionata de catre noi pentru ca are imunitate. HextroN a luat ban pentru ca dupa llama data de mine, pe urmatoarea mapa a continuat. In cazul lui m-am simtit insultat, stiu toti ca nu fac diferente intre jucatori, iar la fete nu ma comport "ca un caine in calduri" doar pentru ca sunt fete. Ai ceva cu Ama, rezolva in privat sau ii faci reclamatie, alta varianta nu exista. Sper ca am fost eu acel "admin capabil" ce te-a lamurit.

XeLa
21-01-2015, 11:38 AM
Din cate am inteles de la Amazoana a luat legatura cu Kay telefonic si au rezolvat problema.Incercati sa nu mai va certati de la niste rahaturi.