PDA

View Full Version : reclamatie wLords | Rapid1923



Teddy
21-06-2011, 10:37 PM
eram pe mapa de_nuke32, eu fiind tero, iar adminul wLords | Rapid1923 mi-a dat slay pe motiv ca nu am aparat bomba
asta se intampla azi 21.06.2011 pe la ora 22 (cam ora asta cred ca era)
acum sa explic un pic mai detaliat: cineva plantase bomba si eram in viata si cativa counteri si cativa teroristi, iar eu pur si simplu cautam CT cand adminul rapid mi-a dat slay
stiu ca nu e mare lucru un slay dar ma enerveaza ca mi l-a dat fara motiv
cand l-am intrebat de ce mi-a dat a zis ca din cauza ca nu am pazit bomba (eu nici macar nu stiam in care din cele 2 locuri fiind plantata)
a zis sa citesc regulamentul, am mai jucat un pic, apoi am iesit am citit regulamentul si nicaieri nu scrie ca tero trebuie sa pazeasca bomba

acum eu nu va zic sa ii faceti ceva, decat sa ii atrageti atentia si cred ca el ar trebui sa citeasca regulamentul
ps: ma cheama | DnD | sheep
dupa ce am facut reclamatia am intrat in joc si i-am spus ca am citit regulamentul si nu scrie nicaieri ca teroristii trebuie sa pazeasca bmb dupa ce e plantata iar el a zis ca sunt nesimtit, dovada:<b>You have to register to ba able to see this link</b> sa imi arate el unde scrie ca bomba trebuie pazita

Admi_ral
21-06-2011, 11:02 PM
Мир несправедлив...

Teddy
21-06-2011, 11:03 PM
Мир несправедлив...
??????

Teddy
21-06-2011, 11:25 PM
daca nu imi ziceai tu, eu nu imi dadeam seama nici in 1000 de ani ce vroia sa zica; si are dreptate, lumea chiar este nedreapta

AnOnIm
21-06-2011, 11:53 PM
BOMBA daca este plantata trebuie aparata,asta este scopul jocului,pentru a castiga runda,nu sa te plimbi de bezmetic pe mapa. Consider ca a procedat corect Rapid,plus ca ...faci reclamatie pentru un slay? care oricum era logic ca e luat pe drept. Adminii au capul pe umeri ,nu au primit de pomana accesul ,nu dau comenzile aiurea.

Treaba sta asa: Cand esti T ,ai de plantat si aparat bomba ,in timpul stabilit de owneri.
Cand esti CT ,aperi x ,faci defuse!
Simplu ,daca incerci sa urmezi ce am spus eu mai sus ,nu o sa primesti slay in veci .
In cazul in care (asta e scris si in regulament) ai ramas singur contra la mai mult de 3 oameni ,nu esti obligat sa indeplinesti obiectivul .
BAFTA CU JOCUL. Topic inutil din partea mea .

XeLa
22-06-2011, 12:28 AM
Aky nu o zic cu rautate dar ai facut reclamatie pentru un slay, exagerezi.In rest te cred ca poate ai avut dreptate , eram pe server si tin minte cand s`a pus bomba si tu erai pe langa x`ul celalalt.Nu aveai de unde sa stii unde e plantata bomba.Cand serverul e full radarul are un bug si nu mai arata unde e bomba.
Nici Rapid nu e baiat rau , intelege`l , era pe ciclu.E un admin bun.

Teddy
22-06-2011, 12:35 AM
eu stiu ca slayul nu e mare lucru, dar am facut reclamatie din cauza ca mi s-a dat degeaba
acum sincer, spuneti-mi voi unde scrie ca bomba trebuie aparata?

Pain
22-06-2011, 01:23 AM
Aky, nu scrie nicaieri ca pentru a omori un player treb sa apesi pe butonul stanga sau dreapta al mouse`ului, totul e instinctiv..nu trebuie sa scrie nicaieri...si un slay:-J, stai lin , nu cred ca a fost Rapid in extaz dp ce ti`a dat. Fiti seriosi cei care mai faceti astfel de reclamatii...Daca nu va convine comportamentul delicat al unor admini, jucati mai mult, tineti redirecte, faceti cerere admin, luati steam si aveti imunitate:)), altfel..tuleo:)..Peace Bro...!

-=MaX=-
22-06-2011, 03:38 AM
nu e mare lucru dar se si abuzeaza de slay pe server... credeam ca a inteles lumea cand am zis sa o lase mai moale cu slayul...

FragNSTein
22-06-2011, 07:21 AM
Hai sa ma bag si eu.
Aceasta oaie aka sheep impreuna cu prietenul sau Blackmy enerveaza pe toata lumea cand intra pe server. Primele 10 min cand intra intreaba care e din Schiulesti. Dupa care incep jignirile la adresa altor playeri si cereri de schimbari de harta.
Datorita redirectelor intra fel de fel de specimene si cand numarul lor e mai mare de 2 e greu sa ii mai suporti.
Rapid a procedat corect acolo. N-avea nici o treaba cu bmb care era pusa.

FragNSTein
22-06-2011, 08:41 AM
E bine ma cu redirecte. M-ai inteles gresit. :))
Ziceam ca intra si anumiti playeri care nu prea au treaba si strica atmosfera.

godless
22-06-2011, 11:01 AM
subscriu cele zise de anonim si pain! in rest numa bine! by alll.blacks/sancho/chelu

Teddy
22-06-2011, 12:35 PM
mda....puteti inchide topicul....
o sa incerc sa nu va "mai enervez" dar pe server tot o sa intru

Pain
22-06-2011, 06:28 PM
care e ma din schiulesti?=)))))))))))))))))))))))))))))))))

Rapid1923
24-06-2011, 09:27 PM
Acum am vazut si eu topicul. Ce sa zic...imi pare rau ca nu i-am banat pana acum pe amandoi aia din shiulesti sau de unde is flacaii ca la cate motive aveam...
N-am facut-o pentru c-am apreciat ca scrii corect din punct de vedere gramatical. Si totusi care e obiectul reclamatiei?
P.S. Nu scrie nicaieri nici ca trebuie sa faci fraguri, intelegi unde bat?