PDA

View Full Version : Reclamatie NGM



InFeRnAL
15-01-2015, 05:38 PM
kick si gag nefondat
pe harta assault_decemebr Dm admin Ngm a dat slay ca nu am salvat ostateci cu toate ca eram la intrarea la ostateci dar sa terminat timpu
Parerea mea este ca a dat slay pt ca l-am omorat 2-3 rudne la rand si da recunosc nu mam dus dupa ostateci
dar si ei au facut rush
dupa slay am intrebat dc slay si a urmat kick
dupa mi sa refuzat dreptul de a vorbi si nu stiu sa fie o regula unde sa nu am voie sa vorbesc
mi sa dat gag fara motiv,sau mai bn zis pe motiv ca ceream explicatii si du icna o data kick
Va rog sa luati masuri din 20 de harti de ass care le-am jucat Dm admin Ngm este primu care al vad ca da slay

Alex`
15-01-2015, 05:43 PM
Slayul a fost foarte bine fondat citeste regulamentul inainte sa deschizi topicuri aiurea !

InFeRnAL
15-01-2015, 05:52 PM
si kick-ul si gag-ul???
tot fondat a fost??
si bine sa ziceam ca a fost fondat slay0ul
dar cum iti explici ca tim de 4-5 runde nu sa dat nici un slay dar duap ce l-am luat 2-3 runde am fost primu care a luat slay
daca al dadea altcineva asta era dar cum sa facut ca tocmai el mi-a dat?????

Scriu tot aici sa nu umplu aiurea
In primu rand nu a fost 1 singur kick au fost 2
si pe u@ am intrebat decat motivu pt care mi sa dat gag eu cred ca motivu "mai" e putin ambiguu
si nu poate nimeni sa imi zica mie sa tac pt ca e dreptu meu sa vorbesc cat timp nu injur sau aduc injurii cuiva nu are nimeni nici un drept sa imi dea gag
daca vrei ma duc si in regulament si iti dau cu copiere//lipire si vedem ce scrie acolo in reglulament legat de gag//kick

Alex`
15-01-2015, 06:06 PM
Pai gagul a fost din cauza ca tu nu ai cunoscut regulamentul si ai inceput sa comentezi , iar kick pun pariu ca ai inceput sa folosesti abuziv u@ cu intrebari gen : "De ce am luat slay?" .... etc

ronaldoo
16-01-2015, 03:05 PM
NgM este complet acoperit de tot ce ai patit :) si al 2-lea kick de la mine lai primit,lasa injuriile si aroganta ca nu e prima oara.