PDA

View Full Version : Propunere logo



F0rS3ti
14-01-2015, 09:46 AM
Ma gandeam sa schimbam sigla si am facut eu una, atat cat ma pricep :))

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
14-01-2015, 09:59 AM
Mie īmi place, dar e o singura problemă, acel albastru din bănet trebuie sa rămānă neschimbat ca sa poată sa se lege de restul bănetului care urmeaza, după cum se vede si sus, daca reușești sa ii faci oe final un fel de final, ceva soft sa para ca acolo se termina acele linii cred ca ar ieși mai bine

F0rS3ti
14-01-2015, 10:04 AM
Cred ca pot sa fac si treaba aia, dar pot pune la banetul cel lung liniile astea albe :D

RaZz0R
14-01-2015, 10:17 AM
Daca isi da tiger aprobarea nu am nimic in potriva

F0rS3ti
14-01-2015, 11:16 AM
Nici eu, si nici nu ma supar daca nu doreste:) :friends:

Tim3^sh0T
14-01-2015, 07:59 PM
Prima poza merge , a doua nu prea ca se intrerupe la header , trebuie si restul facut ... mai mult lucru la text.

F0rS3ti
14-01-2015, 11:06 PM
īn 3 minute, la servici şi fără adobe sau programe sofisticate eu zic că e bine :-D

Tim3^sh0T
15-01-2015, 12:14 AM
īn 3 minute, la servici şi fără adobe sau programe sofisticate eu zic că e bine :-D

Nu trebuie sa te grabesti cand faci o creatie , nu spui "am facuto la repezeala" "am facuto in 3 minute" "am facut repede ceva simplu" , cand faci creatii poti sa stai si o zi la o creatie , nu trebuie sa faci din "repezeala" , daca le faci la repezeala degeaba le faci , nu le faci de la servici , de la scoala , de la vecinu , de la basescu , cand te apuci de creatii ps trebuie sa te apuci de acasa , cu ceva resurse , trebuie sa fi relaxat , sa acorzi ceva timp si o sa iti iasa ceva frumos , sa numai zic de rabdare , asta e tot ce conteaza. La cele 2 creatii nu ti`au iesit fonturile ( nu se potrivesc cu tema) si textura dupa a doua creatie (nu se termina) , in rest totul ti`a iesit foarte bine :)

F0rS3ti
15-01-2015, 08:14 AM
In afara de scris, imagine, font si culoare a iesit totu` bine nu ? :)) Nu am zis ca este o creatie, o creatie este atunci cand o incepi tu de la zero. Nici tu si nici chiar Alex, care e designer nu faceti creatii, voi faceti "adaugare" :)) Creatii faceau cei de la "Charlie Hebdo", caricaturistii (Dumnezeu sa-i odihneasca).

Tim3^sh0T
15-01-2015, 03:48 PM
In afara de scris, imagine, font si culoare a iesit totu` bine nu ? :)) Nu am zis ca este o creatie, o creatie este atunci cand o incepi tu de la zero. Nici tu si nici chiar Alex, care e designer nu faceti creatii, voi faceti "adaugare" :)) Creatii faceau cei de la "Charlie Hebdo", caricaturistii (Dumnezeu sa-i odihneasca).

esti total pe dinafara , auzi "adaugare" , poate vrei sa zici editare.

In afara de scris, imagine, font si culoare a iesit totu` bine nu ?

font/scris nu e acelasi lucru ? culoare ? am spus ceva de culoare ? am spus de textura din a doua "adaugare" :)


Nici tu si nici chiar Alex, care e designer nu faceti creatii, voi faceti "adaugare"

Serios ? uite ca de data asta te dezamagesc si iti arat o creatie facuta de mine , de la zero :)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mai fac si creatii cateodata , creatia asta se numeste text effect :) daca mai vrei creatii gasesti la mine , de asemenea gasesti si "adaugari".

F0rS3ti
15-01-2015, 05:08 PM
:tc:

Alex`
17-01-2015, 01:51 AM
Ai dreptate cu Creatiile se pot numii creatii cele facute din nimic.... restul sunt editari... transformari.... creeare pot zice ca sunt mai mult png.urile alea marca wargods ce le-am facut...

F0rS3ti
17-01-2015, 08:15 AM
Bine ma, acum te lauzi cu creatiile tale marca wargods :)))))

Alex`
17-01-2015, 12:02 PM
Si vor mai fi :)) =))